Smrt na cesti!

Status
Not open for further replies.
Masni said:
hebeš minimalnu cjenu kad si nepokretan i kad ti duša pati zbog odluka koje smo donosili i načinom na koji smo se predstavljali u društvu :(

e to je maksimalna...
 
Masni said:
ajmo bit barem jedanput realni i priznajmo sami sebi. vozim motor kao i svi vi ostali i još nisam doživio da je bajker pored mene krenuo normalnim ubrzanjem nego ga razvalil kaj da ga netko ganja.uvijek če bit onih koji voze normalno i onih koji sami sebi i prije svega ostalima žele nešto dokazati a to je da su bolji i brži od drugih.evo vozim se u subotu onako malo za dušu da umirim sebe jer mi je već pun kufer zatvorenog i hladnog vremena, i kaj doživim u tom danu??? pored mene projuri netko, neznam mu godine niti koliko je sposoban vozač, onako frajerski i digne motor na zadnji dok ispred njega kolona automobila na vukovarskoj. pitam se dali mu takvo što treba i uopče dal je takvo što fora i što je htio time pokazat nama ostalima. meni takve stvari predstavljaju preseravanje i kurčenje. naravno stigao sam ga netom i stao pored njega a on važno klimne glavom. pogledam motor a on sav izgreban i skršen od padova. pa zar je guš sve to i riskirat vlastiti život zbog frajerisanja. NITKO nas neče cjeniti više zbog toga što radimo nego samo zbog onoga šti jesmo a to je  NORMALNI i kulturni vozači.
Isprićavam se svima koje sam uvrijedio i koji su se pronašli u tekstu. (y)
Ispravno razmisljanje... (y)
 
DamirK said:
a sta je onda bitno?  8)


a ako se ne sjecas svega, ne pisi sjecam se ko da je jucer bilo
pa nije bitno ime i prezime te djevojke ili jeli bila sama ili netko s njom
nego to što je tatin sin u tatinom autu koji nesmije voziti po neznam koji put napravio ogroman prekršaj,ovaj puta je to završilo tragicno i on nije dobio kaznu za to. naravno tatica ga je spasio,a roditelji zavijenu u crno.to je bitno. i primjer koji daje ostalima funkcioniranje pravne države etc. neda mi se dalje,ako nisi skuzio sta sam htio reci jbga  
 
Masni said:
ajmo bit barem jedanput realni i priznajmo sami sebi. vozim motor kao i svi vi ostali i još nisam doživio da je bajker pored mene krenuo normalnim ubrzanjem nego ga razvalil kaj da ga netko ganja.uvijek če bit onih koji voze normalno i onih koji sami sebi i prije svega ostalima žele nešto dokazati a to je da su bolji i brži od drugih.evo vozim se u subotu onako malo za dušu da umirim sebe jer mi je već pun kufer zatvorenog i hladnog vremena, i kaj doživim u tom danu??? pored mene projuri netko, neznam mu godine niti koliko je sposoban vozač, onako frajerski i digne motor na zadnji dok ispred njega kolona automobila na vukovarskoj. pitam se dali mu takvo što treba i uopče dal je takvo što fora i što je htio time pokazat nama ostalima. meni takve stvari predstavljaju preseravanje i kurčenje. naravno stigao sam ga netom i stao pored njega a on važno klimne glavom. pogledam motor a on sav izgreban i skršen od padova. pa zar je guš sve to i riskirat vlastiti život zbog frajerisanja. NITKO nas neče cjeniti više zbog toga što radimo nego samo zbog onoga šti jesmo a to je  NORMALNI i kulturni vozači.
Isprićavam se svima koje sam uvrijedio i koji su se pronašli u tekstu. (y)
(y)
 
pal sam jednom sa motora i skoro osal bez koljena. nisam mislio da može bit tak loše ali je.da sam ostao u kolicima grizao bih se do kraja života  jer sam se htio pokazat kao dobar vozač, ali priznam da to nisam i neču to još dugoooo biti dok ne naučim.
 
thomas said:
neka se bar ponekad svima upali mala žaruljica kad stišćete gas,bar ponekad  :shock:

                 Pa možda se i nekima upali ali vjerojatno isto tako i odmah pregori ta žaruljica.

        Ali me živcira što se neki tu kače tog 75 KW zakona,npr. u njem. nema tog ograničenja i jaki auti su puno jeftiniji pa imaju manje nesreća s mladima nego mi,a i treba znati da auto od 75 KW isto ide za 10s do 100 i max. oko 200,i to je puuuno previše za sranje napraviti i ubiti nekoga,a za ubiti pješaka ti je i 30 dosta,znači sve je do mentaliteta i opće kulture tu nikakvi zakoni o konjima ili sl. ne pomažu,samo možda stroži zakoni nakon posljedica,kad bi znao da te doživotna čuza čeka eh tek onda bi možda razmislio.
 
DANE~VK said:
pa nije bitno ime i prezime te djevojke ili jeli bila sama ili netko s njom
nego to što je tatin sin u tatinom autu koji nesmije voziti po neznam koji put napravio ogroman prekršaj,ovaj puta je to završilo tragicno i on nije dobio kaznu za to. naravno tatica ga je spasio,a roditelji zavijenu u crno.to je bitno. i primjer koji daje ostalima funkcioniranje pravne države etc. neda mi se dalje,ako nisi skuzio sta sam htio reci jbga  









Nisam siguran al mislin da je taj tatica Sanaderu poklonio BMW,Ispravite ako griješim.
 
bullitt said:
Jako tužno ali trebalo bi tako, ne vidim ovdje u Hrvatskoj da će se promijenit stvari,mnogo je toga u sudstvu trulog, samo kad nekom pukne film i pokrene proces,možda bi tada presude bile drugačije.

Jbg. poznajem neke koji su ubili autom vozeći pijani,čekaju presudu na slobodi ali i dalje piju,a nakon 5 pivi sjedaju u za volan.

i ja poznam jednog sto je autom ubio motociklistu..
.i dalje pije i vozi,i dalje ga policija lovi i pise kazne....do kada ... :misli: :shock:
 
cobRRa said:
da vidis kak ja to rijesavam u svojoj ulici?! 8)

jesi sliko ?  :mrgreen:
 
Masni said:
ajmo bit barem jedanput realni i priznajmo sami sebi. vozim motor kao i svi vi ostali i još nisam doživio da je bajker pored mene krenuo normalnim ubrzanjem nego ga razvalil kaj da ga netko ganja.uvijek če bit onih koji voze normalno i onih koji sami sebi i prije svega ostalima žele nešto dokazati a to je da su bolji i brži od drugih.evo vozim se u subotu onako malo za dušu da umirim sebe jer mi je već pun kufer zatvorenog i hladnog vremena, i kaj doživim u tom danu??? pored mene projuri netko, neznam mu godine niti koliko je sposoban vozač, onako frajerski i digne motor na zadnji dok ispred njega kolona automobila na vukovarskoj. pitam se dali mu takvo što treba i uopče dal je takvo što fora i što je htio time pokazat nama ostalima. meni takve stvari predstavljaju preseravanje i kurčenje. naravno stigao sam ga netom i stao pored njega a on važno klimne glavom. pogledam motor a on sav izgreban i skršen od padova. pa zar je guš sve to i riskirat vlastiti život zbog frajerisanja. NITKO nas neče cjeniti više zbog toga što radimo nego samo zbog onoga šti jesmo a to je  NORMALNI i kulturni vozači.
Isprićavam se svima koje sam uvrijedio i koji su se pronašli u tekstu. (y)

(y)
 
Zapru said:
poanta nije da to moras ti rjesavati kad postoje (navodno) organi kojima je to posel  :?

pRRvi glas  :shock:                                                                                                                  :jesus:


 
KING RR said:
pRRvi glas   :shock:                                                                                                                  :jesus:
cobRRa, sad ti je sve jasno nakon ovog posta  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Bollocks!! said:
Ma koja 93-a godina..od 40 je sve gore i gore..meni je 40 dosta
          ..........tek ćeš onda popizditi - vjeruj  :mrgreen:
 
Bilo kako bilo, budala ima i uvijek će ih biti.
Tu se ne može ništa napraviti, trkači od semafora do semafora su oni koji ruše i narušavaju izgled svih motorista.

Samo me uvijek stegne oko srca kad vidim napis na forumu, novinama, .... da je motorist stradao.....

Dečki pazite, ne dozvolite da postanete napis u crnoj kronici i dio crne statistike.  :palacdolje:

Čitam tu po forumu kad su gume potrošene, zamjenske pakne - - HALO !!!!! Tvoja glava je u torbi !!!!!

Svjestan sam da nemamo novaca za adekvatna održavanja, udružimo se svi skupa, jedna osoba neće ništa promjeniti
ali grupa hoće.
Udružimo se za održavanje, kupovinu guma, organizirate moto susrete - organizirajte edukativne susrete na kojima
če se pokazati da nismo divljaci, kriminalci  ( kao napis u novinama neki dan - pozdrav ekipi i drago mi je da je reagirala )
da poštujemo pravila odvojimo od nas "trkače" i naučimo klince sa 16, 17,18 da mi imamo 30, 40 a oni ako tako nastave neće imati 19, 20 ....

 
Peter Stingray said:
                 Pa možda se i nekima upali ali vjerojatno isto tako i odmah pregori ta žaruljica.

        Ali me živcira što se neki tu kače tog 75 KW zakona,npr. u njem. nema tog ograničenja i jaki auti su puno jeftiniji pa imaju manje nesreća s mladima nego mi,a i treba znati da auto od 75 KW isto ide za 10s do 100 i max. oko 200,i to je puuuno previše za sranje napraviti i ubiti nekoga,a za ubiti pješaka ti je i 30 dosta,znači sve je do mentaliteta i opće kulture tu nikakvi zakoni o konjima ili sl. ne pomažu,samo možda stroži zakoni nakon posljedica,kad bi znao da te doživotna čuza čeka eh tek onda bi možda razmislio.

ovo potpisujem u potpunosti  (y)
 
Status
Not open for further replies.