Spasimo R-ove!

Navodno da ovdje ima više jelena lopatara nego na njuškalu, pa treba pripremit teren. 😋:ROFLMAO::ROFLMAO:
ma sprdan se ja malo....podsjetilo me tamo prije jedno 15 godina na bmw autoklub croatia M3 36 iz Zadra plave boje.
To se godinama dizalo auto u nebesa ljudi se borili za kupit ga...nakon prodaje izadu slike auto bija omotan oko stabla il neceg
slicnog cili iskrivljen :mrgreen:
 
Frend je prije nekih dvije godine kupio R1 '00 s možda par tkm, doslovno kao iz dućana, a sad je našao istu takvu MV Agustu F4 750. Fora ih je vidjeti potpuno originalne i u mint stanju.

Ovu crnu sam mogao preprodati isti dan kad sam ju kupio, međutim rijetkost su ovakvi primjerci. Da ne govorimo da je motor baš ono šta sam htio, i po pitanju godišta i po pitanju boje. Kad su bile nove nisam imao novaca za to (2009-2011), ali je od onda bila želja imati ovakvu R1. Iskreno sad sam u fazi da - da moram prodavati - zadnja bi otišla iz garaže (u kojoj su trenutno 3 motora).

E sad, čisto realan sam, R1 je japanska konfekcija, svakome koga ozbiljnije zanimaju motori je ovo smijurija - nit ima neku kolekcionarsku vrijednost, niti je zadnji krik tehnike, nove generacije vozača neče R-ove bez kako kažu "struje", a uz to ta prva generacija crossplane mašina ne legne svakome... :mrgreen: Ali obzirom da sam ju kupio za sebe, a ne za "šta ekipa na plominskom zidiću misli" iskreno, živo mi se... :mrgreen::mrgreen:
 
Frend je prije nekih dvije godine kupio R1 '00 s možda par tkm, doslovno kao iz dućana, a sad je našao istu takvu MV Agustu F4 750. Fora ih je vidjeti potpuno originalne i u mint stanju.
uvijek sam se pitao di i kak ih nađu...
striček od kojeg sam ja kupio motor povremeno dofura ove iz štaglja iz njemačke i austrije, mahom 80e i rane 90e, ni jedan sa više od 20 tisuća, original stanje... malo ih počisti, upicani i proda... a kupuje za veoma male novce, al mi nikak ne kaže od kud informacija da motor tamo leži...
 
Biker meni se sviđa ta crossplane spika bez struje dam ti tri kile za nju 🤣🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: Dene
uvijek sam se pitao di i kak ih nađu...
striček od kojeg sam ja kupio motor povremeno dofura ove iz štaglja iz njemačke i austrije, mahom 80e i rane 90e, ni jedan sa više od 20 tisuća, original stanje... malo ih počisti, upicani i proda... a kupuje za veoma male novce, al mi nikak ne kaže od kud informacija da motor tamo leži...

To godinama unaprijed planiraš kupnju... :mrgreen: Ja ovoj motor znam recimo od prvog dana... i onda kad vidiš da neki motor više stoji nego se vozi, lijepo svako malo kad sretneš čovjeka pitaš ga jel bi prodao :ROFLMAO: i evo nakon 10 godina je prodao. :mrgreen: Nemoj misliti da ovakvi motori stignu do oglasnika i da se prodaju i kupuju preko noći... prvi put sam ovaj motor skoro kupio nakon što sam prodao onu crvenu R1, to je bilo 2014., međutim ovaj je u zadnji čas odustao. Naša moto scena je selo i tko je u điru uvijek zna za ovakve primjerke samo treba naletiti u pravom trenutku...
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
uvijek sam se pitao di i kak ih nađu...
striček od kojeg sam ja kupio motor povremeno dofura ove iz štaglja iz njemačke i austrije, mahom 80e i rane 90e, ni jedan sa više od 20 tisuća, original stanje... malo ih počisti, upicani i proda... a kupuje za veoma male novce, al mi nikak ne kaže od kud informacija da motor tamo leži...
U ovom slučaju nema skrivene sheme, samo redovno prati strane oglase jer ga zanimaju takvi motori. Uglavnom se i ti oglasi svode na nekoliko specijaliziranih firmi a zna se i vrlo precizan razred cijena u odnosu na modele i stanje. Nisam rekao da ih on kupi za bagatelu, jer nitko nije glup, nego plati korektnu cijenu ali je ponta da čovjek to voli, uživa u tome i u konačnici na njima ne bi trebao izgubiti. Možda se koja kuna i zaradi ali nije to cilj jer se ionako radi o kikirikiju kroz xy godina.
 
  • Like
Reactions: biker4life
Što se tiče male kilometraža,moj brat je prije nekih 6 mjeseci prodao R1 2007g s nekih 19000km. Ok nije 4000 kao u ovom slučaju ali nije ni puno više.
 
  • Like
Reactions: biker4life
1YCsGkJl.jpg


stara raga skuplja km već kad nije u mladosti :mrgreen:

plomin jučer
od kad je biRRtija zatvorena (na kolektivnom su 3 tjedna) više ni ne gasim motor :mrgreen: