Spasimo R-ove!

Spašen još jedan jadnik

20230520_105207.jpg
 
Spašena jedna kutija... navodno jedna od zadnjih, barem u EU. :mrgreen:

r8SBG9bl.jpg


Kad je na satu 0...
5JkT6Kn.jpg


OdIDl8y.jpg


Do zidića na kavu...
MuzL9w2.jpg


Nema ni 150 km još, zanimljivo mi je kako imam u garaži prvu generaciju CP4 agregata, i ovu zadnju, koja je to razlika. 15 godina napretka u tehnologiji. Stara mi je draža, siroviji motor, mehanika, međutim nova je brža i drastično se lakše vozi. Koliko mi djeluje da se lakše vozi - puno - otišao na prvu vožnju s njom, motor u razradi, vožnja jako kulturna do 5k rpm, gume koje sam do sada vidio samo u katalogu (Battlax Racing RS11), napumpane na F2.4 i R2.8 (vjerovatno može niže ali za početak sam ostavio tako - računam razrada motora pa nebitno), očistio gume u prvih par zavoja do Vidikovca, bez da sam uopće odvezao Plominku. I dalje je stara draža, ali nova je brža. :mrgreen: Legla mi je na prvu. Isto treba imati u vidu da zbog posla izbivam od "doma", te da sam izuzev prošlog vikenda zadnju Plominku odvezao lani u 10. mj.

Od ostalih usporedbi ovako na prvu, sjedalo je mekše na RN22, ispušni lonac na RN65 je uvreda zdravom razumu (mada je fora protočan top), zaštita od vjetra za veće ljude puno bolja na starom modelu.

yfn99spl.jpg
 
Nisam ni znal da postoji nekaj osim "eRRova" i "kRRosera"
:)
 
Promaknuo mi post... cestitam na izboru i spasavanju zadnjih primjeraka. Bio sam nedavno u Yamahi i palo mi nesto slicno na pamet ali nije bas imalo smisla pa mi je jos draze da je netko uspjesno odradio.👍😍

Bili smo tipkali u temi o novoj Hayabusi prošlu zimu, dugo sam se lomio, ali nekako se najviše vidim na R-u, a uz to ovaj CP4 agregat mi je poseban, tako da je u konačnici odluka bila lakša nego sam očekivao.

:mrgreen:
 
Bili smo tipkali u temi o novoj Hayabusi prošlu zimu, dugo sam se lomio, ali nekako se najviše vidim na R-u, a uz to ovaj CP4 agregat mi je poseban, tako da je u konačnici odluka bila lakša nego sam očekivao.

:mrgreen:
Po meni, odlican izbor. Diavel je bomba samo sto nakon 35 tkm treba malo promjene pa zato i lutam jer se ne mogu odluciti na nesto sto mi se ne svida.😄
 
  • Like
Reactions: biker4life