speed fight2 ili runner 50 ili fxr 180

mile600

New member
jednostavno pitanje, sta kupiti....

kupujem svoj prvi skuter i sad biram, do sada sam vozao od prijatelja ove od 50 ( cine mi se slabi) a imo sam i MZ250 i jawu tako da volim malo jace...

znaci speed fight2 2000godiste(7500kn), runnerica 50 2004(6500kn) ili fxr 180(8000kn) neznam godiste nepise u oglasu....

runnerica je ovdije samo zbog godiste i zato sto je runner a ova dvojica zbog kubikaze jer ja se ne razumijem u skutere a volio bih osjetit gasa i kad smo nas dvojica da se ne bojim zaobic da mi ne treba 1 km zalet il kad idem uzbrdo da mislim oce il nece  tako da molim malo pomoci, neka iskustva ili savjete,
 
!!KOS!! said:
samo ne speedfight

i samo ne fxr ako ne misli bit spreman na svako malo sarafanje...s tim big bore masinama je uvijek lutrija

kupi runnera 50 i do k....

a jeb...te peugeot kad ce ih ukinut vise
 
ali npr prijatelj mi ima sf2 isti ko sto je ovaj i nikad nista osim sto ga je on sam 2 puta razbijo, a i meni se svida ova runnerica ali to je 50 kubika. gledaam ove ostale sa 50 i nisu mi nesto impresivni pogotovo ako je uzbrdo a zivim na brdu i to me najvise brine
 
ja bi da kupujem 50icu bi uzeo novu apriliju sr,samo steta sta nije vise minarelli,ali dizajn (y) (y)
 
Bok skvadro mene muci isto pitanje kupio bi skuter curi ali da se i ja provozam koji put pa me zanima vidim da se dosta pljuje po peugeot-u JET FORCE pa sam totalno odusto od njega ali imam opet dilemu dali da uzmem Gileru Runner 50 ili Derbi gp1 50 vise sam naklonjen Ranneru ali me i privlaci i GP1 dali ga neko ima i koji su problemi ako ih ima?

Hvala!!! :D
 
Igor82 said:
Bok skvadro mene muci isto pitanje kupio bi skuter curi ali da se i ja provozam koji put pa me zanima vidim da se dosta pljuje po peugeot-u JET FORCE pa sam totalno odusto od njega ali imam opet dilemu dali da uzmem Gileru Runner 50 ili Derbi gp1 50 vise sam naklonjen Ranneru ali me i privlaci i GP1 dali ga neko ima i koji su problemi ako ih ima?

Hvala!!! :D

imam ga ja.....sve pohvale
definitivno prije nego runner50
uglavnom, najbolji izbor u klasi 50

imas par tema nize sve o derbiju pa si prolistaj,pohvale,kritike i sve uz to
 
pK said:
jel fxr cvajo?

Da. Od jacih kubikaza svi ovi dole navedeni su 2T. FXR je predhodio verziji SP, prestao se proizvoditi cca '98, a nasljedio ga je model SP koji se proizvodio od 1999. do 2003.

Znaci imas:

Runner FX 125
Runner 125 SP
Runner FXR 180
Runner 180 SP - - -svi 2T

Kasnije (negdje od 2002. god.) su se pojavile 4T verzije VX125, VXR180 i VXR200.
 
Ne znam kaj svi pričaju protiv pežoa, ja sam prešao 13 000 km, nikakvih kvarova do sad, ide uredno 80 km/h.
 
Evo me opet nakon 2 dana listanja po forumima citanja svega i svacega definitivno sam se odlucio za Gileru runner race 50 ipak je ona duze vrijem na trzistu i najtrazenija a to mi je bitno radi dijelova i nabrijavanja!
Sto je jako zanimljivo nisam naisao niti na jednu manu Gilere.
E sad jos samo da nadem neki dobar salon u zagrebu i trcim po nju. :D
 
nabrijavanje 50 ti je jedan od lošijih poteza....stalno ces ga sarafit i drkat po njemu za nista....
ako vec mislis kupit skuter koji nesto ide, a volis nabrijano, onda nabavi polvnog SP180 ...
i reci curi pamet u glavu...

mozes i SR150...mana je kaj nema disk zadnji,al to se da sredit, pase mu sa SP.a
oba idu bolje neg nafrkane 50 + imaju zvuk koji lici na nesto, a ne prdekalice
 
pK said:
nabrijavanje 50 ti je jedan od lošijih poteza....stalno ces ga sarafit i drkat po njemu za nista....
ako vec mislis kupit skuter koji nesto ide, a volis nabrijano, onda nabavi polvnog SP180 ...
i reci curi pamet u glavu...

mozes i SR150...mana je kaj nema disk zadnji,al to se da sredit, pase mu sa SP.a
oba idu bolje neg nafrkane 50 + imaju zvuk koji lici na nesto, a ne prdekalice

Da sve je to super i ja bi rade 180 ali kaj kad ne zelim kupiti polovno jer nisam jedamput popusio novo je ipak novo a za 180 su pre velike pare nezelim toliko dati za novi.
 
Igor82 said:
Da sve je to super i ja bi rade 180 ali kaj kad ne zelim kupiti polovno jer nisam jedamput popusio novo je ipak novo a za 180 su pre velike pare nezelim toliko dati za novi.

nema ti novog ni 180SP ni 150SR ,to se vise ne proizvodi
znam da je zajebano kupovat polovno,pogotovo ova 2, al da se nac....potrazi salonski primjerak, mozda ima jos koji
 
pK said:
nema ti novog ni 180SP ni 150SR ,to se vise ne proizvodi
znam da je zajebano kupovat polovno,pogotovo ova 2, al da se nac....potrazi salonski primjerak, mozda ima jos koji

...uf iskreno jako tesko...pa SP se prestao proizvoditi vec davne 2003... Ne vjerujem da negdje jos postoji salonski primjerak, nazalost. Za SR150 neznam, ali i to sumnjam...

A inace, od novih Runnera vece kubikaze, imas sada VX125 i VXR200, ali kako kazes, dosta su skuplji od novih 50ccm.
 
biker4life said:
...uf iskreno jako tesko...pa SP se prestao proizvoditi vec davne 2003... Ne vjerujem da negdje jos postoji salonski primjerak, nazalost. Za SR150 neznam, ali i to sumnjam...

ma nevjerujem ni ja...kaj se ima to je polovno...ja sam si nabavil nešto...za sitnu paru :mrgreen: 8)