speed fight2 ili runner 50 ili fxr 180

.... i tako otiso u salon i narucio Gileru joj jedva cekam
trebala bi doci do kraja ovoga tjedna  :jesus:
 
a i ja bi najradije tog fxr-a al nsto mi odbijauj njegove godine....98 je, pa to je 10 godina star skuter a meni je to puno i sad sam naso nekog nrg-ija 03 za koji mi je zapo za oko pa cu sutra nazvat da vidim. a neznam dali je 2ili 4 taktak taj fxr
 
mile600 said:
a i ja bi najradije tog fxr-a al nsto mi odbijauj njegove godine....98 je, pa to je 10 godina star skuter a meni je to puno i sad sam naso nekog nrg-ija 03 za koji mi je zapo za oko pa cu sutra nazvat da vidim. a neznam dali je 2ili 4 taktak taj fxr

Pa napisao sam par postova iznad. Uglavnom, da ustvrdimo gradivo:

Runner FX 125
Runner 125 SP
Runner FXR 180
Runner 180 SP - - - svi 2T, godista do 2003.

4T verzije su VX125, VXR180 i VXR200, prodavale su se negdje od 2002.

BTW, ukoliko te zanima vise o Runneru, nedavno je bila aktualna tema "Pomoc oko kupnje Gilere Runner", mislim da je na prethodnoj stranici, i tamo smo vrlo detaljno raspravili prednosti i mane istog. Baci look.  (y)

EDIT: Evo ti tocan link: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,104278.0.html
 
ja bi ti preporucio pežoa prošo sam 26000km za 3 godine vožnje na motoru nikad ništa i ide nekih 80 zavisi kakav mu je dan sad jedino ako ne želiš nešto jace  (y)
 
Igor82 said:
.... i tako otiso u salon i narucio Gileru joj jedva cekam
trebala bi doci do kraja ovoga tjedna  :jesus:
Dobro si kupio, ja sam imao NRG i to ti je isti agregat, napravio sam oko 6000km i nisam imao nikakvih problema!!! Puno sretnih kilometara ti zelim  (y)
 
runner 50 sa hi-per pro 50 ccm makinom i nije bas nesto...sto se ubrznaja i snage tice...Jebe ga auspuh sa sekundarnim upuhivanjem zraka...i zna se cesto zastopati..Zna ga jebati i karburator dellorto 17.5...koji ima na difuzoru metalnu redukciju....da uvalaci manje zraka...te glavna dizna od 52...koja cesto u zimskim uvjetima nije dovoljna(motor s epocme iznad pola gasa gusiti)....Jeftina taiwanska kociona klijesta sa tvrdim paknama....nerijetko ispustaju cviljenja prilikom kocenja..da te glava zaboli....posebice zadnja....Fxr runner je majka......jedino je bed sto iza ima dobos..a ne disk....ali motor ide ko raketa.... 8)
 
bmw m 5 said:
runner 50 sa hi-per pro 50 ccm makinom i nije bas nesto...sto se ubrznaja i snage tice...Jebe ga auspuh sa sekundarnim upuhivanjem zraka...i zna se cesto zastopati..Zna ga jebati i karburator dellorto 17.5...koji ima na difuzoru metalnu redukciju....da uvalaci manje zraka...te glavna dizna od 52...koja cesto u zimskim uvjetima nije dovoljna(motor s epocme iznad pola gasa gusiti)....Jeftina taiwanska kociona klijesta sa tvrdim paknama....nerijetko ispustaju cviljenja prilikom kocenja..da te glava zaboli....posebice zadnja....Fxr runner je majka......jedino je bed sto iza ima dobos..a ne disk....ali motor ide ko raketa.... 8)
ja sam imao runnera hi per 2 pro 2003 i KATASTROFA, skuter se stalno gusio, pa jedan dan ide pa drugi neide, pa onda na punom gasu ide slabije nego na pola gasa pa preko zime nece upalit kad je zagrijan,a skuter je bio nov i tako stalno isto sve do 12000km dok se nisam razbio sa njim i prodao ga i kupio fire foxa 1997 god i preporodio se, minarelli je zakon....
 
igor86 said:
zar nema i fxr dd

FXR (do '99.) ima zadnju "bubanj" kocnicu. Disk se ugrađivao u liniju SP 125/180 koja ju je naslijedila. Uz to, FXR ima manji tank benza, 12 cola felgu iza, akumulator na drugom mjestu, drugi karb (Mikuni 20, a SP ima Dell'orto 20.5), te mnogo estetskih razlika (paleta boja, prednja maska, sic, zadnji kraj, satovi...).