Šta je to zakon?? - PODRŠKA

ima jedan tip ovdje sa ogromnom glavom,probao je svakakve kacige i nijedna mu ne stane ili izgleda kao broj 8 kad stavi kacigu. Uglavnom, plavac ga zaustavi i pita za kacigu ,on kaze nemam,ovaj kaze 500 kn kazne. Tip vadi 3000 kn i kaze : " evo ti za sljedecih 5 puta kad me zaustavis ,da imas za kazne,jer ne mogu naci kacigu za sebe". Ovaj odvalio od smjeha i vise ga ne zaustavljaju.I danas tu i tamo stavi onu za bicikle koja se stavlja samo navrh glave.  :LOL: :LOL:
 
hrvoje zahvaljujen.Vidit ćemo kako će to proć na sudu jer ova žalba nema veze s kaznon kaku san ja dobija.Ovaj parking i ta sva sranja nemaju veze s istinon.
e ali triba san pisat ovo zadnje šta sa mislija,to bi prošlo 100% :LOL: :LOL: završija bi odman u zatvoru :mrgreen:
 
StreetRunner said:
hrvoje zahvaljujen.Vidit ćemo kako će to proć na sudu jer ova žalba nema veze s kaznon kaku san ja dobija.Ovaj parking i ta sva sranja nemaju veze s istinon.
e ali triba san pisat ovo zadnje šta sa mislija,to bi prošlo 100% :LOL: :LOL: završija bi odman u zatvoru :mrgreen:
dužan si karlovičku :mrgreen:
 
Eto jučer i mene oženili :x

trebao bi vašu pomoč

dobio sam razglednicu za slalom 1000kn i istekla mi je probna vozačka od 2god prije nekih mjesec dana a nisam produžio i paf 700kn

za slalom već imam neku šemu jer mi je policajac prvo htio pisati crveno a nisam prošao i sreća kolege su bile samnom i to su potvrdili i onda je promijenio priču i pisao za slalom pa sam tu nešto mislio skemijati na šemu premišljanje svjedoci i sl a ako netko ima bolju priču samo dajte a za regu sam mislio da sam kao bio na moru pa nisam koristio vozačku i nisam kažnjavan pa ako može proći pod opomenu...

eto ljudi pomagajte kako god znate (y)
 
limit said:
Neznam koliko si slaloma radio po cesti, ali provaj reći da si izbjegavao pješake koji su nezakonito prelazili cestu izvan pješačkog   :LOL:
i time spasio nekoliko života. Ne gine ti oprost i odlikovanje  :mrgreen:

Uopće nisam radio slalom nego mi je pisao kaznu za to i napisao je 8 promjena trake :shock:
 
e neznam di da ovo stavim pa sam odlucio ubacit ovdje....(administrator ako misli da ne spada neka prebaci slbodno)
prica ide ovako...dva busa stoje i sad mi idemo na more prerlazimo iz busa u bus....frend puna crta ide izmedu busa ja sam ga cuo pa sam prosao ali lik iza mene je imao slusalice i nije ga cuop ii samo je izletio pred njega ovaj je kocio zadnja disk malo zavrludao ostetio 1 bus malo ogrebotine od retrovizora i udario u ovoga tako da su obadvojica pala....ovaj se digo na motor i otisao ali sam mu jajavio da je zvana murja da se vrati da ne najebe jos vise...sad sve je zapisano u zapisnik...tko ce tu na**bat po vasem misljenju????
 
bobanovic said:
e neznam di da ovo stavim pa sam odlucio ubacit ovdje....(administrator ako misli da ne spada neka prebaci slbodno)
prica ide ovako...dva busa stoje i sad mi idemo na more prerlazimo iz busa u bus....frend puna crta ide izmedu busa ja sam ga cuo pa sam prosao ali lik iza mene je imao slusalice i nije ga cuop ii samo je izletio pred njega ovaj je kocio zadnja disk malo zavrludao ostetio 1 bus malo ogrebotine od retrovizora i udario u ovoga tako da su obadvojica pala....ovaj se digo na motor i otisao ali sam mu jajavio da je zvana murja da se vrati da ne najebe jos vise...sad sve je zapisano u zapisnik...tko ce tu na**bat po vasem misljenju????
:lolcry:

Skoro RIP :shock:
 
skoro da mene nije vidio ovaj na motoru pa usporio...bilo bi spahtlu u ruke i struzi cestu  :palacdolje:
 
Zaobilazio sam auto na pješačkom koji je propuštao pješaka  :?

Zaustavio me policajac i danas sam dobio Prekršajni nalog (2000 kn + 110 kn + 3 mjeseca bez vozačke)  :shock:

Planiram napisati prigovor na Prekršajni nalog, pa me interesira jel mi pametnije :

a) priiznat da sam kriv, klečat i molit da mi smanje kaznu i ne oduzmu vozačku te daju samo opomenu ili nesto slično

b) negirati da sam uopće napravio taj prekršaj i napisati da ću svoju obranu iznijeti na Prekršajnom sudu

Unaprijed Hvala
 
double_g2000 said:
Zaobilazio sam auto na pješačkom koji je propuštao pješaka  :?

Zaustavio me policajac i danas sam dobio Prekršajni nalog (2000 kn + 110 kn + 3 mjeseca bez vozačke)  :shock:

Planiram napisati prigovor na Prekršajni nalog, pa me interesira jel mi pametnije :

a) priiznat da sam kriv, klečat i molit da mi smanje kaznu i ne oduzmu vozačku te daju samo opomenu ili nesto slično

b) negirati da sam uopće napravio taj prekršaj i napisati da ću svoju obranu iznijeti na Prekršajnom sudu

Unaprijed Hvala

Negirati (y)

Nadam se da znas da si ucinio vrlooo, opasnu radnju.
 
double_g2000 said:
Zaobilazio sam auto na pješačkom koji je propuštao pješaka  :?

Zaustavio me policajac i danas sam dobio Prekršajni nalog (2000 kn + 110 kn + 3 mjeseca bez vozačke)  :shock:

Planiram napisati prigovor na Prekršajni nalog, pa me interesira jel mi pametnije :

a) priiznat da sam kriv, klečat i molit da mi smanje kaznu i ne oduzmu vozačku te daju samo opomenu ili nesto slično

b) negirati da sam uopće napravio taj prekršaj i napisati da ću svoju obranu iznijeti na Prekršajnom sudu

Unaprijed Hvala

za ovo te treba kaznit  :pandur:
 
Pa iskreno, nisam ugrozio nikoga  :D ... baba je već skoro bila na pločniku (na sigurnom) a ovaj tenkre ispred mene je bio ko usporen film

jedini problem je u tome što ja nisam vidio policajca koji je stajao na 10 metara  :?

sad neznam, možda je manja kazna ak se proserem da sam iz trake za ravno skrenuo desno  :wink: (nemogu nigdje u zakonu nać kolka je kazna za to)  :misli:
 
double_g2000 said:
Pa iskreno, nisam ugrozio nikoga  :D ... baba je već skoro bila na pločniku (na sigurnom) a ovaj tenkre ispred mene je bio ko usporen film

jedini problem je u tome što ja nisam vidio policajca koji je stajao na 10 metara :?

sad neznam, možda je manja kazna ak se proserem da sam iz trake za ravno skrenuo desno  :wink: (nemogu nigdje u zakonu nać kolka je kazna za to)  :misli:

a sljedeci put mozda bude problem jer neces vidjet dijete koje ce krenut preko ceste, jer auto mu je stao

a ti budes frajer, i na motoru ih obilazio  :censored:
 
Lugburz said:
neki dan smo se ja i prijatelj malo izivljavali po jednom parkingu(koje nije vidilo auta otkad znam za sebe,osim jebaca navecer) sa Opel Omegom 2.4,neregistrirana i bez papira,pa smo malo gume palili i neko je zva policajca koji je doso na u civilu na Transalpu BEZ kacige i pocea nesto srat(a mi smo vec bili parkirali auto i samo sidili na njemu).sutradan on u patroli mene zaustavi s mojim autom koji je skroz uredan i uvati se opet srat za tog opela,a kolega mu ide do auta i probusi sve 4 gume,i onda rece da mi nece napisat sad nista i da se rijesim te omege jer ako me vec ikako vidi da ce mi sve zivo napisat.i ja sam navecer sakria auto i nisan ga od tad taka,a jutros stigla i meni i prijatelju cestitka.dajte neku zalbu...

http://i75.photobucket.com/albums/i292/SatanicBlood/prekrsaj.jpg
a na sto bi se ti zalio?
na remecenje javnog reda i mira?
upravljanjem tehnicki neispravnog i neregistriranog vozila?
ugrozavanje sigurnosti na cestama?
dovodjenje u opasnost zivota ljudi i imovine?
ima li jos koja stavka?  :misli:

ili na pajkana koji je dosao bez kacige?  :mrgreen: :LOL:
suti i plati toi rjesi se omege  :dobar:
 
ako je to samo 1000 kn
a tu si napravio sve što ti je VooDoo napisao - minimalna cijena

plati, dobro si prošao