Šta je to zakon?? - PODRŠKA

Dečko.....  nisi normalan  !

Ja bi ti naplatio 10000kn a može i evra, kaznu, da padneš na guzicu, jer zbog takvih kao što si ti kazne i idu gore i sve nas se trpa u isti koš.

Ajd lijepo to plati i odradi još par očenaša i nadaj se da te više neće trkeljat plavi barba jer si mu i gume izbušio
 
ponasam se ko "frajer", a kad me ulove ko pickica, e pa budi "frajer" i plati
 
Lugburz said:
on je meni gume izbusio
inace,puno vam hvala na pomoci,stvarno ste ljubazni.vi kao nikad niste izvodili pizdarije s nereganim motorima u mladosti...
i ja mislin da kazne idu gore zvog onih koji voze ko muhe bez glave,i oni su ti koji ugrozavaju sigurnost na cestama,i dovode u opasnost zivot ljudi i imovine.A virujen da ima takvih po ovom forumu.
ja malo zapalin gumu STA STE SVI U ZIVOTU I VISE PUTA NAPRAVILI pa me napadate ka da san nekog ubia.

murjake je tebi gume izbušio? :misli: :misli: :LOL:
 
Isuse, usput je vjerojatno ubio jos najmanje 150 pripadnika Kurdske milicije.

Stvarno isiodt kaj zajebava balavce koji ne rade nista, samo se malo vozikaju neregistriranim autom jebuci okolinu bukom i smradom.

Kakav idiot  :palacdolje:
 
Možeš ga prijaviti, ne u njegovu matičnu postaju nego direktno u Zg, probajte sa nekom "sačekušom" snimiti prekoračenje ovlasti i to vam je dokaz ali jedino ako je vozilo uredno registrirano i teh. ispravno.
A mislim da ste i vi (ekipica) malo prekardašili.
Registriraj auto pa se i zabij u zid s njim ako hoćeš, radi što god hoćeš ali ćeš i snositi posljedice (kazne) a dok to nije tako, baraba plavi ima pravo da ti radi što god hoće isto kao što i ti misliš da možeš raditi što god hoćeš.
 
corky said:
Ma to je tako lako . Mogu da se pohvalim da nije nikakvi problem kad Vas snime a ne zaustave. isto tako ne potpisujte prijavu od policije jer tako smanjujete manevar žalbe.

A šta smo pametni šifra niti jedan kazneni bod niti jedna plačena kazna .

Moram da ispričam jednu od bizarnijih žalba u najkračim crtama.
Vozim is Splita put Solina Dom.rata dozvoljena brzina 70-80 moja brzina 140 sa fiat croma 2,5 td . zaustavljaju me ja priznajem sve ali molim gospodu da me puste ili idem iza grma jer me mući proljev . ja skakućem službena osoba piše zapisnik neće da stavi u zapisnik da mi se ka.. ,ja neću da potpišem zapisnik i odlazim . Dolazi prijava ja napisao da sam imao problema sa stolicom i sve u tanane objasnio šta sam marendo spomenija snitarce itd itd i da se žalim jer je bilo ugrožen moj ego i da sm se tako jadno osječao ...........................
i  nikad niš... niko tu moju žalbu nije pročitao jer da je ja bi sada bio u ludnici.......
žalosno ,jadno , ali istinito jebeš državu gdje ovakve žalbe prolaze



Nećeš vjerovati , ali i meni je jedna takva, doslovno ista, prošla.
 
jedno pitanje za poznavaoce zakona
frend je jucer imao situaciju, cca 80kmh je isao a ogranicenje je bilo 50kmh, policajac ga je snimija sa pistoljem i zaustavlja ga je, a ovi je prosa i nije mu sta, tablicu je imao na vidljivom mjestu
kakva je sad shema ukoliko mu je on vidija i zapisa tablicu, ima li mu pravo pisat kaznu ili moras biti zaustavljen na licu mjesta?
 
Može netko pomoć?
Kakva je procedura ako je vozilom koje je snimljeno sa multanovom i nije se zaustavilo na znak stop od policije upravljao strani državljanin sa prebivalištem izvan Hrvatske?

Otac je dobio pismo od policije u kojem se traži identitet vozača koji je u to vrijeme upravljao vozilom.
 
Potraži na forumu. Negdje sam  to pročitao, ali se ne sječam gdje. Mislim da je to Hrvoje pisa da postoji neka točka u zakonu di ne moraš svjedoćit ako to ne želiš, a bila je situacija da je vozija neki iz BIH.
 
Tutty said:
Može netko pomoć?
Kakva je procedura ako je vozilom koje je snimljeno sa multanovom i nije se zaustavilo na znak stop od policije upravljao strani državljanin sa prebivalištem izvan Hrvatske?

Otac je dobio pismo od policije u kojem se traži identitet vozača koji je u to vrijeme upravljao vozilom.
muljaj nekog drugog, a ne nas :LOL:
(tko prizna pola mu se prašta i dobije besplatni savjet) :mrgreen:
 
Hrvoje said:
muljaj nekog drugog, a ne nas :LOL:
(tko prizna pola mu se prašta i dobije besplatni savjet) :mrgreen:

pa fala bogu da se zna  :mrgreen:

ovo je bilo jedno hipotetsko pitanje, al zna se na šta se mislilo  :mrgreen: (y)

što predlažeš?
 
Tutty said:
pa fala bogu da se zna  :mrgreen:

ovo je bilo jedno hipotetsko pitanje, al zna se na šta se mislilo  :mrgreen: (y)

što predlažeš?
prvo odi vidi sliku, ak se faca jasno vidi ZNA SE tko je vozio...
a ak se ne vidi...  :LOL: :LOL:
 
GSX 1402 said:
prvo odi vidi sliku, ak se faca jasno vidi ZNA SE tko je vozio...
a ak se ne vidi...  :LOL: :LOL:

bike je u pitanju, snimljen sa prednje strane, kaciga sa tamnim vizirom...
 
Tutty said:
bike je u pitanju, snimljen sa prednje strane, kaciga sa tamnim vizirom...
baci u smeče, nek dokažu da je to taj bike  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
baci u smeče, nek dokažu da je to taj bike  :mrgreen:

piše 'vako na početku:
"Iz izvješća službene osobe ovog tijela nedvojbeno smo utvrdili da je vašim vozilo registarske oznake i broja xx-xxx-xx..."

pa sad neznam...  :misli:
možde se priznaje njegovo 'zapažanje'?
 
Tutty said:
piše 'vako na početku:
"Iz izvješća službene osobe ovog tijela nedvojbeno smo utvrdili da je vašim vozilo registarske oznake i broja xx-xxx-xx..."

pa sad neznam...  :misli:
možde se priznaje njegovo 'zapažanje'?
ja bi se žalio i tražio dokaze te tvrdio da to nije to vozilo
a to da je drot pročitao tablicu nema šanse, a ako to tvrde tražio vještačenje vida tog drota i mogučnost čitanja tablice pri prolazu motora tom brzinom :mrgreen:

uostalom na sve se žalim pa bi i na to  :mrgreen:
 
a prikupljan informacije okolo, iman vec nekoliko prijedloga, vidit cu jos, cekan druga hobita da napise stogod ako bude od volje  :D
 
Tutty said:
piše 'vako na početku:
"Iz izvješća službene osobe ovog tijela nedvojbeno smo utvrdili da je vašim vozilo registarske oznake i broja xx-xxx-xx..."

pa sad neznam...  :misli:
možde se priznaje njegovo 'zapažanje'?
priznaje se, jer njegovo zapažanje predstavlja dokaz u prekršajnom postupku. tako kaže prekršajni zakon.
što se tiče ujca iz njemačke koji je vozio motor, tu su iskustva različita. neki nekada popuše priču iz prve, drugi čak zovu u stanicu na razgovor da provjere priču.
frenda su mi pozvali na razgovor u stanicu i on je mrtav hladan rekao da je, lik za kojeg je naveo da je vozio njegov auto u trenutku prekršaja, njegov dečko iz sarajeva :mrgreen: taj razvoj situacije ih je zbunio pa je sve dobro prošlo :LOL:

dakle probaj priču sa dečkom.
gay is ok. (y)
 
Hrvoje said:
priznaje se, jer njegovo zapažanje predstavlja dokaz u prekršajnom postupku. tako kaže prekršajni zakon.
što se tiče ujca iz njemačke koji je vozio motor, tu su iskustva različita. neki nekada popuše priču iz prve, drugi čak zovu u stanicu na razgovor da provjere priču.
frenda su mi pozvali na razgovor u stanicu i on je mrtav hladan rekao da je, lik za kojeg je naveo da je vozio njegov auto u trenutku prekršaja, njegov dečko iz sarajeva :mrgreen: taj razvoj situacije ih je zbunio pa je sve dobro prošlo :LOL:

dakle probaj priču sa dečkom.
gay is ok. (y)

hahahha  :mrgreen:
znaci ipak pali, samo jos jedno pitanje
u papiru se trazi i da se dostavi preslika osobne i potpis vozaca, ocu tu samo stavit da nisam u mogucnosti doc do tih 'podataka' jer je osoba vanka drzave?