Stari MOTO PULS-evi

Kohai

New member
Pozdrav,

imam jednu kutiju starih Moto Pulseva..
Skuplja to netko možda ili bacam ?
Vecina ih je oko 2007 - 2008 godina

 
Zove me danas kolega iz Rijeke, skuplja Motopuls od početka, ali mu je nekako promakao predzadnji (mislim 180) broj.

Budući i izdavač i distributer nakon nekog vremena neprodane primjerke bacaju (???), ima li koja dobra forumska duša uščuvani primjerak predzadnjeg broja od kojeg se spremna odreć za stanovitu količinu šuštavih novčanica?
 
Je to taj?


MOTO PLUS 180.JPG
 
Valjda.
Rekao je br. 180, svibanj 2021.
😁

Imaš?
 
Meni fali Moto puls broj 169
i Motorevije brojevi:
3 iz 2013te,
134 i 135 iz 2019te.

Ako netko ima i želi prodati ili pokloniti molim nek mi javi.
Fakat mi pili žifčeke kaj mi ti brojevi fale i nije mi uopće jasno zašto mi fale!!!??? Sumnjam da sam ih propustio kupiti jer dobro pazim kad izlaze. Uglavnom na zadnjoj inventuri kad sam ustanovio nedostatak navedenih brojeva nisam bio zadovoljan. Nekako mi se čini da sam ih posudio i nisam ih više dobio natrag:mad::LOL::ROFLMAO::rolleyes::eek::sick::devilish:. Ali jbg sad više neznam kome i kada.
 
Zove me danas kolega iz Rijeke, skuplja Motopuls od početka, ali mu je nekako promakao predzadnji (mislim 180) broj.

Budući i izdavač i distributer nakon nekog vremena neprodane primjerke bacaju (???), ima li koja dobra forumska duša uščuvani primjerak predzadnjeg broja od kojeg se spremna odreć za stanovitu količinu šuštavih novčanica?
Neka se kolega javi redakciji. Ne bacaju baš odmah nego ih ipak čuvaju neko vrijeme i to znam sigurno.