Štenderi?!

mogu naći na netu tu kopiju aprilijinog... a sutra ću uslikati ovaj ... oK ?
 
Naravno daj da narod vidi  :mrgreen:
 
strasilo said:
pa štender je star cca 20 godina ... i služi svrsi maximalno .... ali ne kužim šta bi trebao prepravljati... na isti način dižem i sa bilo kojim drugim ..  :misli:

Moram prepraviti dio stendera koji zahvaca vilice, L profile na stenderu moram povecati.
 
i ja sam uzeo aparat za varenje u ruke, i malo zeljeza i napravio sebi. samo obavezno varite s maskom za varenje da ne bi kao ja spalio oci.
 
evo slika štendera ....

prihvat može biti univerzalni (šape za vilicu) ili po želji za određeni model ...  (y)
 
strasilo said:
evo slika štendera ....

prihvat može biti univerzalni (šape za vilicu) ili po želji za određeni model ...  (y)
ovo je prednji nemoze se širiti ni sužavati?
 
ovaj na slici nije univerzalni ... ali svi univerzalni su podesivi po širini ...
 
strasilo said:
ovaj na slici nije univerzalni ... ali svi univerzalni su podesivi po širini ...
ako imas koju sliku prednji zadnji i cijenu pucaj možeš i na pp ja bi kupio ovaj sadasnji mi vise ne igra posto sam kupio drugi bike :(
 
gospodo...

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=375&wgr=423&list_total=22&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10003290

Ima li tko ovakav stender? Sluzi li svrsi i dali vrijedi te nofce ( 150 kn ) ?

@ Strasko...

Imas li jos tih stendera za prodat? "aprilijinh" .. imas sliku kakvu?
 
ne kupuj to ne valja jako je slab materijal drzao u rukama tog nosaca

ak vec oces kupujes kupi ovaj, cvrst i stabilan je tog sam ja kupil, sam je do nedavno bil 30 eura sad je 40

http://www.louis.de/_20e672a422290b69af1eb879c471396188/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=375&wgr=423&list_total=22&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10003368
 
Ovaj koji su mu predložio je katastrofa. Imao ga prijatelj i muka živa dignuti motor na njega, a ako to još radiš sam...

 
da, taj je živa katastrofa....  :palacdolje:

neki dan sam i baaji Mooveru takav isti prepravljao da se može njime uopće koristiti...
 
ovo ljeto ugrabio malo vremena i ugrabio malo materijala starom iz radione i evo
 
ja ga imam tog drugog i sam dizem motor bez problema neznam onda kakvog je tvoj frend imao ocite ne takvog
sa ovim za 20 eura je vec problem ustvari nemres ga ni dignut, sogor ima takav moral ga je prepravljati i sad je kolko tolko dobar
 
kak najlakse i najjednostavnije u kucnoj radinosti napraviti stender za prednji kraj motora? i na koji adapter je najlakse napraviti za ovak po doma?  :misli:

ima ko kavih slika ili nacrta?  (y)

 
Pozdrav
gdje nabaviti štendere po nekoj normala cijeni?
treba mi zadnji za horneta
da li Boško Tomeković iz Križevaca još radi? ako da ima neko neki kontakt broj
hvala