Stize pila - BMW R1200S

jbudimir said:
Bili smo na Shoei danu.
Slobodno se javi za cugu drugi put  (y)

Pa 'bemu...! Govorio sam ja ovima svojima..."Pa to je 100% jbudimir..."..A dva sata smo tamo "obitavali". Winnie-u su popravljali kacigu, kupovali i švrljali po dućanu, pili kavu i sokove kraj ulaza... :wink:
BTW, evo mene iza tebe /na slici/.  :wink:

Bio mi je interesantan taj BMW "u živo" pa sam slikao...Evo ti jedna iz drugog kuta:  :wink:
054-Cakovec.jpg
 
Pol litre ulja je dosta, ali je u granicama normale, vjerojatno će se smanjiti s kilometražom, moj "stari" S voli pijucnuti ulja, u prosjeku oko 2-3 deci na soma kilometara. Imao sam i 850R, sada uglavnom vozim GSa, oni skoro pa ne troše ulje.

S je muški motor  :wink:, prilično je drukčiji od ostalih boxera, to kaj pijucne ulja i više troši se zaboravi kada vidiš kako se krasno voziti s njim.  :mrgreen:
 
Pudla said:
Pol litre ulja je dosta, ali je u granicama normale, vjerojatno će se smanjiti s kilometražom, moj "stari" S voli pijucnuti ulja, u prosjeku oko 2-3 deci na soma kilometara. Imao sam i 850R, sada uglavnom vozim GSa, oni skoro pa ne troše ulje.

S je muški motor  :wink:, prilično je drukčiji od ostalih boxera, to kaj pijucne ulja i više troši se zaboravi kada vidiš kako se krasno voziti s njim.  :mrgreen:

Moram priznati, da kad bi bio u mogućnosti kupiti BMW RxxxxS, kupio bi model koji ti imaš.
 
Moj troši cca. 2,5 do 3 litre ulja na 10.000 km. To je u granicama normale. Sve boxer mašine troše više ulja, a S možda i još malo više.

ABS na R1200S-u nije integralni (kao onaj na R-u npr.).
 
Fenring said:
Moj troši cca. 2,5 do 3 litre ulja na 10.000 km. To je u granicama normale. Sve boxer mašine troše više ulja, a S možda i još malo više.

ABS na R1200S-u nije integralni (kao onaj na R-u npr.).


R 850R, '95. nije trošio ni kap.
 
Fenring said:
Moj troši cca. 2,5 do 3 litre ulja na 10.000 km. To je u granicama normale. Sve boxer mašine troše više ulja, a S možda i još malo više.

ABS na R1200S-u nije integralni (kao onaj na R-u npr.).

Uz dužno poštovanje, to su mi rekli i na servisu, pa ja pazio na to, al od servisa do servisa, znači po 10.000 km moj niti kapljicu nije potrošio!  (y)
 
makazica said:
Također, kad si započeo temu postavio sam ti pitanje vezano za elektronsku kontrolu gasa, da oduzima gas sa zadrškom....jesi li primijetio nešto slično?

Stvarno nisam primjetio nikakvu zadršku kod oduzimanja gasa. Iskreno, zaboravio sam na to i nisam ni obraćao previše pažnju ali bi sigurno primjetio da mi nešto nije u redu.

Što se tiče ulja, koliko sam čitao potrošnja se smanjuje sa prijeđenom kilometražom. Neki čak govore da im je nakon 20000 prestao u potpunosti trošiti ulje. Meni ova potrošnja ne smeta, bitno je da ne curi nigdje. Ako ga pojede, za ovakav užitak u vožnji, dobar mu tek   :D
 
jbudimir said:
Stvarno nisam primjetio nikakvu zadršku kod oduzimanja gasa. Iskreno, zaboravio sam na to i nisam ni obraćao previše pažnju ali bi sigurno primjetio da mi nešto nije u redu.

Što se tiče ulja, koliko sam čitao potrošnja se smanjuje sa prijeđenom kilometražom. Neki čak govore da im je nakon 20000 prestao u potpunosti trošiti ulje. Meni ova potrošnja ne smeta, bitno je da ne curi nigdje. Ako ga pojede, za ovakav užitak u vožnji, dobar mu tek   :D

Odličan stav.... (y) (y)
 
mene samo brine tvoj zadnji kotač, čini se da ti je sa lijeve strane otpala vilica  :shock: , nadam se da ću jednom to vidjeti u živo ... skroz je fora
 
Čestitam!!! Svaka čast, motor ti je prva liga!!! (y)  BMW motori su zakon! Jednom je Arijana Čulina (glumica) odlično rekla "BMW je UPM (dobar)"!!! :mrgreen: Planiram definitivno jednog lijepog dana si uzeti R1200GS!!! :skuter:  
 
alien said:
ABS na BMW-u mana?  :misli:
Pa oni su ga izmislili!!?  :shock:
Ako je na njima mana kako se onda zove na drugim markama: prijetnja smrću?  :shock: :mrgreen:
A neznan da ponovno uziman motor neznan da li bi ga ponovno uzea.
Istina spasija me par puta  (y)
al san se skoro 2 puta zabija u auto radi njega jel nakon brzeg prolaza priko rupe
kocnica samo nestane dok se ne uspije rekonfigurirat :palacdolje:
 
Susjed tek sad vidim temu... još jednom pohvale za novu ljubavnicu  (y)

BobaCH said:
Vidjeli smo danas "taj" BMW u Čakovcu. Malo ga zagledali, obilazili...Interesantan motor...
Ja ga gledam svaki dan ispred zgrade pa se ne hvalim  :jesus:

 
mraqi said:
Susjed tek sad vidim temu... još jednom pohvale za novu ljubavnicu  (y)
Ja ga gledam svaki dan ispred zgrade pa se ne hvalim  :jesus:

Evo da ti priznam, po noći sam dolazio s kacigom i sjedio na tvojoj Apriliji :LOL:
 
jbudimir said:
Evo da ti priznam, po noći sam dolazio s kacigom i sjedio na tvojoj Apriliji :LOL:

Khm, priznaj do kraja.....jesi se i dirao....
:LOL: :LOL:
 
vice800 said:
A neznan da ponovno uziman motor neznan da li bi ga ponovno uzea.
Istina spasija me par puta  (y)
al san se skoro 2 puta zabija u auto radi njega jel nakon brzeg prolaza priko rupe
kocnica samo nestane dok se ne uspije rekonfigurirat :palacdolje:

Dakle, ABS vodi par puta prema nula!  :mrgreen:
 
mraqi said:
Susjed tek sad vidim temu... još jednom pohvale za novu ljubavnicu  (y)
Ja ga gledam svaki dan ispred zgrade pa se ne hvalim  :jesus:

A ja ga gledam svaki dan u ulazu i vani pa se nehvalim  :mrgreen:
Stvarno mi je motor lijep a i ima dobar zvuk  (y)