Sudar 2 motora na semaforu...

nicsoew

Member
2 nas se vozilo...do semafora kada se je upalilo žuto, ja sam krenuo kočiti a kolega iza mene po gasu, izbjegao me je ali je svojom lijevom stranom uredio moj auspuh s desne strane...i trokute i pukla plastika.
E sada, što se tiče osiguranja, hpra ljudi, uključujući i neke koje znam da rade u osig društvima su mi rekli da posotji mogućnost da odbiju zahtjev za isplatom štete...jer živimo gdje živimo. Zanima me što i kako, da li reći istinu, koja je....istina ili urediti priču za lopine. Naime udario me je rođak a rečeno mi je da to obično odbijaju. Ja s motora nisam ni pao, na njegovoj nozi je otisak mog auspuha, njegova lijeva strana je uredno oštećena od lizanja mog motora. On je nakon češanja pao s motora. Noga mu čudom nije pukla, Policiju zvali nismo zbog kazne.
Imate li koristan savjet? Inače on je osiguran na eurohercu (bože pomozi). NJegov motor glasi na majku od ex cure jer je od njih motor kupio a moj na moju ženu i imamo četverokut.
Pomozite savjetima.
 

Attachments

  • 1 (1).jpg
    1 (1).jpg
    120.1 KB · Views: 502
  • 1 (2).jpg
    1 (2).jpg
    220.8 KB · Views: 460
  • 1 (7).jpg
    1 (7).jpg
    287.7 KB · Views: 456
  • 1 (6).jpg
    1 (6).jpg
    252.1 KB · Views: 456
  • 1 (5).jpg
    1 (5).jpg
    330.9 KB · Views: 403
Je li to odvalija bisagu? :misli: :shock: :shock:
 
A u pičku materinu. :x
 
exfreerider said:
Idite na osiguranje on je kriv

Triba bi zapisnik od policije :misli:, ipak su u pitanju rodijaci
 
Imao sam takav slucaj prije desetak godina i odbili su me na osiguranju naravno. Uzeo sam odvjetnika koj mi je reko da ce sigurno isplatit stetu ali ce potrajat.. Tak je i bilo.. Oko dvije i pol godine, ali sam dobio lovicu
 
nicsoew said:
Pomozite savjetima.

Vrlo lako se to rješava... Taj tko je kriv (on) neka riješi to sa osiguranjem (teško ako ne i nemoguće) ili neka stane iza toga šta je zakuhao pa neka fino kupi nove dijelove.

Šta imaš ti razbijati glavu kad je on tebe pogodio!? Još si mu uslugu napravio šta nisi zvao murju...

Nažalost kakav god bio ishod prijateljstvo će biti na kušnji... jer pušite ili ti ili on... i uvijek će netko ostati uvrijeđen, obično onaj tko je u krivu se više uvrijedi... (y)

P.S. Ovo sa prepisima tj. njegovim motorom isto pokazuje koliko je gospodin ažuran u rješavanju problema... (y)
 
ako si vec prisiljen da se druzis sa coperasima ili ih pusti naprijed ili ga sacekaj u kafani :mrgreen:,a i zuto nije stop nego gaaas :mrgreen:
 
Šteta je nepopravljiva, di će on sad naći takvu bisagu, sad mora baciti i desnu ća... :misli: :shock:
 
dakle trebaš savjet kak zajebat osiguranje



Srki
 
Savjet: Zahvalite obojica Bogu da nije bilo večeg sranja i dogovorite se i sredite štetu između sebe.  :wink:
 
Ispunite europsko izviješće o prometnoj nezgodi, s tim i s motorom u njegovo osiguranje na procjenu štete, nemate ksj izgubiti osim kaj će njemu srezati bonus za 15%. Ne treba policijski zapisnik jer nema teško ozlijeđenih i nije pričinjena velika materijalna šteta.
 
Srki said:
dakle trebaš savjet kak zajebat osiguranje

Ne. Sta se tu ima zajebati. Situacija je cista. Ja sam udaren odostraga na semaforu. Ja gledam kako da osiguranje ne sjebe mene.
To su kriminalne lopine.



Srki
 
obojica otidjite sa motorima na osiguranje, ako voze, jelte (moraju biti oba da bi se utvrdilo mjesto udarca na oba motora)

uredno se prijavi steta, on je krivac, prihvaca krivicu, treba ispuniti izjave i procjenitelju dati da procjeni stetu na tvom motoru

nakon toga, treba se dogovoriti kako ce ici popravak, kod koga, i kako ce se platiti steta.

das majstoru da popravi, on posalje racun osiguranju i to je to.

to je u idealnim uvjetima, ako te bude osiguranje zajebavalo, to ces morati sudskim putem...

 
Zar ne bi vlasnice na koje glase obadvije police osiguranja trebale riješiti ovu enigmu???
PS
Pa ti vozi ne preveden motor....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
pamzor said:
Šteta je nepopravljiva, di će on sad naći takvu bisagu, sad mora baciti i desnu ća... :misli: :shock:

desnu može prekrojiti u tank torbu :mrgreen:


Elias said:
Zar ne bi vlasnice na koje glase obadvije police osiguranja trebale riješiti ovu enigmu???
PS
Pa ti vozi ne preveden motor....

pa kod nas je to maltene folklor... tradicija :LOL:
mene u čudu gledali par puta kad sam nakon kupnje odmah prepisao rabljeni, čak i na šalteru gdje bi to trebalo biti normalno