sutra ujutro zabok-zg-karlovac-senj-pag

runner180

New member
ide nas 3 (yzf R1,z750 i xt660x)...javite se ak nas gdje na putu vidite..plan je do KA autocestom pa onda na staru..

baš me zanima kak bum se osjećal na xtxu nakon 250 km.. :misli:
 
live-for-ride said:
u koliko sati idete?

Jutros su krenuli,danas su već naveliko na Pagu.

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,106214.msg2782384.html#msg2782384
 
runner180 said:
ide nas 3 (yzf R1,z750 i xt660x)...javite se ak nas gdje na putu vidite..plan je do KA autocestom pa onda na staru..

baš me zanima kak bum se osjećal na xtxu nakon 250 km.. :misli:

Isto kao i kad si krenuo, samo ako imas malo deblje (bilo sto deblje od obicne trenerke) hlace (zbog tvrđeg sica).

Osobno sam radio i ture od 500+ km bez problema. (y)

Javi dojmove svakako, i daj pokoju sliku s puta ako bude bilo!

Pozz...  (y)
 
gotova tura  cca 650 km

zabok-karlovac AC--pa onda kroz josipdol do senja pa na trajekt za pag..a doma od prizne ,do klenovice ,crikvenice n vinodolski, pa kroz gorski kotar brod moravice..obavezno u zdihovo na janjetinu i doma..kroz karlovac,rakitje i na staru zagorsku

nije bilo većih propblema osim kaj me xtx dobrano uplašio prije zdihova.....

zadnju gumu sam fino oderao,malo me guzica boli ali sve 5..

hvala dečku na zelenoj ninji(akrapović ima,taman je i policija stala) kaj je stao prije zdihova i ponudio mi pomoć ..nije bilo ništa strašno otkopčao mi se dovod goriva i palo je par deci po granama vrelim ..vjerojatno od vibracija.jebeno sam se uplašio jer sam mislio da će se zapalit nešto..


najbolje mi odgovara brzina oko 100 na sat,prešao sam 190 km prije nek kaj je počela gorit rezerva,tolko još nikad nisam..autoput izbjegavati jer sve iznad 140km/h ne znam dal bolje vibrira motor ili moja airoh kaciga otvorena :misli:


slike budu ...