Suzuki GSX600F, GSX750F (Katana) 1988-1998 i 1998-2005

hmm, meni ovo ne zgleda ni jeftino, a bome ni dobro. ak nisi sklon šarafljenju, promijena getribe nije baš jednostavna  :mrgreen:, tak da ono kaj se bude još moralo delat, a veže se uz raskapanje motora, bude izašla poveća cifra na kraju, a za te nofce se već može nekaj bolje nać.
 
ako ćeš platiti majstora da ti to napravi, računaj na minimalno 300€ (zaista minimalno toliko) ... a s obzirom na adressu motora, mogu dati lijevo jaje komšijinog kera da je motoru vađena mast na susretima..  :mrgreen:

pa onda još dijelovi kao što je fazni lanac ... klizači .... španer ... brzva glave ... gumice ventila (sa sređivanjem glave) .... ostale brtve i semerinzi ....  :LOL:

to je OK za nekoga tko bi si sam slagao ... ili za nekoga tko želi BAŠ taj/takav motor, pa je spreman uložiti u njega i srediti ga za sebe ...  (y)
 
e to baš i ja govorio, to se isplati samo nekome ko će ga sam moć složit, a i tad je upitna isplativost obzirom na što motor lići.
 
Izgleda da se Suzuki napokon budi i obnavlja svoju ponudu...  (y)
 
GSX-S 1000 F
2.jpg


GSX-S 1000
1.jpg

3.jpg
 
a ovo je po meni totalni promašaj. zar do sad to nije bio sport/touring motor odlično složen za putovanja u dvoje sa gomilom prtljage? pogotovo model 1998 do 2008. ovo sad je za ništa. suvozača nemožeš ni stavit na ovaj sic za vožnju dužu od 10 km,zadnji kofer zaboravi a o bocnim koferima ili bisagama da i ne govorimo. jednom riječju katastrofa. popljuvali su časno ime katana.
 
Da... ovaj straznji kraj na oklopnjaku nikako ne izgleda turisticki... do sada su GSXF motocikli bili veliki dimenzijama ovaj mi na prvu i ne izgleda nesto veliko...  :mrgreen: dosta me podsjeca na Kawin Z1000SX... kao da im je to i bila misao vodilja sa ovim nakedom i indenticnim oklopnjakom...
 
http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/intermot-2014-suzuki-gsx-s1000-and-gsx-s1000f-unveiled/25636.html  ...evo malo detalja...  (y)
 
Pozdrav ekipo, nov sam ovdje, vlasnik sam gsxf-a 600 iz 91 a nemam airbox nego sprintfiltere a nevolim "seljotjuning" pa me zanima el ima ko od Vas tu mozda airbox.. Hvala
 
Kaže mi da ima,ode frend sa kamionom da pokupi prednji blatobran,ralicu i prednje žmigavce kao ovaj sve to priredio.
Dođe frend po dijelove dobije blatobran,žmigavce koji nisu vidjeli Suzu,a ne bili na njoj i naravno ralice nema.