Suzuki GSX600F, GSX750F (Katana) 1988-1998 i 1998-2005

šta reć. kažem ti, ja isto nekaj s njim pokušo dogovorit i na kraju odusto, jbga koda on meni daje pare. :mrgreen:
 
Pozz,dal se kome ikad dogodilo na gsx750f da se nakon promjene ulja i filtera ulja neće ugasit kontrolka za ulje ? filter ulja i ulje stavljeno isto kakvo je i bilo, u filter sam natocil ulja prije stavljanja, natočeno 3 litre pa sam ga upalil da povuče ulja, odradil minutu, nije svjetlilo te nadolil još 6 dcl, nakon toga ga ponovno upalil neka radi te se je nakon toga lampica ne gasi, kad dam kontakt uredno svjetli ler i ulje, eto tek tolko da pitam možda neko ima savjet..svakak budem probal nadolit još ulja za probu, ako nije to idem prvo na indikatore..koji indikator da prije provjerim i gdje se uopće nalazi ? ( kad se doda gas još uvijek svjetli ulje ) tak da vjerujem da nije do same pumpe odjednom.
 
Možda će zvučat glupo, ali zašto si ulija ulje u filter prije montaže?

Možda je zbog toga osta zračni džep u sistemu, kojeg pumpa ne može potirat?

:misli:

Lupam bez veze.


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Ma ulja ide..3,6 l tak i na samom deklu pise.. to kaj sam ulil ulje u filter i namazal gumicu na filteru vjerujem da nema veze..dapace po meni je to dobro i jedno i drugo..vjerojatno me muci indicator al probat cu prvo stavit jos ulja..deci-dva pa lako spustim jbga..eliminacija..ocu mu dobro a on mene sad jebe :grin:
 
Kako zakomplicirati najobičniju promjenu ulja..?    :eek:hne:...ajmo malo podpitanja...

-ako s filterom ide 3.6 l,zašto bi,pobogu,netko stavio samo 3 l i onda upalio motor ?!    :blink:
PA ROKNI ODMAH 3.6 L  !!!...ili bar 3.4,jbt

-kolika je šansa da BAŠ SAD kad ti mijenjaš ulje misteriozno crkne uljna pumpa...?    :misli:
...dobrojutro da je indikator ili neki sličan k*rac... :mrgreen:

_zašto bi,pobogu,itko prvo ulijevao ulje u novi filter i onda svinjario prosutim uljem po dvorištu,tj. radioni i motoru pokušavajući smeće zašarafiti kako treba ?!
...DOBROJUTRO  DA NEMA POTREBE  !!!  :belj:

          ...jbt,a i ja izgleda nemam pametnija posla    :paper:                                                    :ubikomp:


 
Ja sam pital za neki savjet ..natuknicu u cem bi bil problem i sl a netrebam tudje filozofije slusat zasto si stavljal ulje ili ne..ugl....problem je rjesen..odj je indicator.. hvala :021:
 
Pimpikc said:
Ja sam pital za neki savjet ..natuknicu u cem bi bil problem i sl a netrebam tudje filozofije slusat zasto si stavljal ulje ili ne..ugl....problem je rjesen..odj je indicator.. hvala :021:
                :LOL: :LOL:  :jesus:
 
eto nekoliko pitanja mene kao neznalice.... naime vlasnik sam suze gsx f 600 ,91.g. i naravno mjenjač na visokim obrtajima ispada iz druge, e sad dali na taj motor mogu stavit 750 al ono šaraf na šaraf, volje imam za šarafit zima je počela, ako da dali mi paše nekakva inazuma mašina, ili od gsx r i dali od tih paše i mjenjač, dali neko ima povoljno a dobro itd sve varijacije na temu ... unaprijed zahvalan
 
Kod mene je ta situacija rama 600 a motor 750 od gsxf
Pase ti sve uredno na seraf cak i od novojieg tipa 2001bandita mora pasat
Ili se raspitaj u Tdm old moto u zg imaju djelova.
 
Dal ima tko od vas tu kakve satove univerzalne Km/h, RPM ili sve u jednom satu ? Da nekom doma ne stoji bzvz a prodal bi i pritom zaradil  :grin:
Imaš ebay, imaš njuškalo, louis.. bla bla bla..nema ništa konkretno, a i ne čeka mi se mjesecima da mi dođe ili ne dođe... Ako netko nešto ima od 0-240 nadalje slobodno nek stavi sliku pa se lako dalje dog..hvala..
 
izgleda da bu mi ponovno uletil gsx750f, pa ajmo odmah da ispitam tržište :mrgreen:
znači 1999. trebam gro dijelova, uglavnom estetika, plastikovinje, odnosno oklopi, sic i slično, a bu se tu našlo i da mi treba još koješta. Pa onda ak neko ima nekakvih dijelova il zna nekog ko ima, slobodno nek me cimne s nekom porukom da se dogovorimo  (y)
 
Pimpikc said:
Dal ima tko od vas tu kakve satove univerzalne Km/h, RPM ili sve u jednom satu ? Da nekom doma ne stoji bzvz a prodal bi i pritom zaradil  :grin:
Imaš ebay, imaš njuškalo, louis.. bla bla bla..nema ništa konkretno, a i ne čeka mi se mjesecima da mi dođe ili ne dođe... Ako netko nešto ima od 0-240 nadalje slobodno nek stavi sliku pa se lako dalje dog..hvala..

još tražiš vure?
 
možda bum imal ja jedne viška, kaj su na motoru koji bi trebal uzet. Pa ak ti budu odgovarale, se dogovorimo onak ljudski  (y)
 
ljepi pozdrav, kak piše vozim GSX-F 600 problem oko gume i to (naravno) zadnje sad je orginal 150/70-17 na felgi od 4,5" i sad ima lufta da stane šira???  :misli: nikako ne mogu izraćunati širinu gume 160/70-17 na toj felgi i dali bi mi smetao lanac, tj. dali bi guma strugala po lancu, 160/60-17 je kraća po obodu i iznosi 1970 mm ali je šira na felgi za 21mm, 150/70-17 je 2150mm, ili probati staviti 170/60-17 od  F-750  :misli:

na kakvim vi dimenzijama zadnje gume se vozite i koja su Vaša iskustva!!!

raznišljam o setu Avon Storm3D X-M...
 
Dok sam imao taj motor namontirao sam 160 i sve je bilo u najboljem redu...  (y)
P.S. Imao iste dvojbe kao i ti... ta 150 je jednostavno vizualno odvratna...  :mrgreen: :LOL: