Suzuki gsxr 600 ili Honda cbr 600 rr

joke said:
Luigi Aljinović, Mislav Perkušić, Mato Posavčić i Loris Valjan (y)


sigurno neznaju što je najbolje u klasi 600  :mrgreen:

Znaju, barem Loris Valjan, a zna i Mato, ali nekoga vežu financije (više para) pa pređu u Yamahu a neke to što nisu probali niš drugo do Yamahu :LOL:
Po tebi onda i rossi zna šta je dobro kad je išao u Yamahu a nije išao zbog para!?!?!?
 
DeeJay_ said:
Znaju, barem Loris Valjan, a zna i Mato, ali nekoga vežu financije (više para) pa pređu u Yamahu a neke to što nisu probali niš drugo do Yamahu :LOL:
Po tebi onda i rossi zna šta je dobro kad je išao u Yamahu a nije išao zbog para!?!?!?

Matematika, 2. osnovne, troznamenkasti brojevi, koji je največi broj

Yamaha  133 KS
Suzuki    125 KS
Honda      120 KS
kawasaki  131 KS
 
joke said:
Matematika, 2. osnovne, troznamenkasti brojevi, koji je največi broj

Yamaha  133 KS
Suzuki    125 KS
Honda      120 KS
kawasaki  131 KS

hoces da ti negiram tu tablicu? ;)
 
joke said:
Matematika, 2. osnovne, troznamenkasti brojevi, koji je največi broj

Yamaha  133 KS
Suzuki     125 KS
Honda      120 KS
kawasaki   131 KS

joke u ovoj ljepoj matematickoj tablici ti samo fali podatak koja od navadenih snaga(KS) je deklarirana sa Ram Airom a koja bez
 
joke said:
Matematika, 2. osnovne, troznamenkasti brojevi, koji je največi broj

Yamaha  133 KS
Suzuki     125 KS
Honda      120 KS
kawasaki   131 KS


nije sve u kilovatima... onako 80% vlasnika uzima te motore za rastezat od semafora do semafora... svaka čast onima koji idu na grobnik. kad bi kupovao taj motor onda bi gledao koji mi je ljepiši :mrgreen:, a to je definitivno SUZUKI
 
Shoky said:
Uzeo bi Hondu samo zato jer ne bi znao gdje da servisiram Suzukia!
I to mi je dovoljan razlog!

Samo zbog toga?!?  :misli:
Svako ima svoj odabir i drugaciju ljubav prema onome sto vozi.
Ako uzmes Hondu nece ti biti zao jer ce te sluziti,upoznata sam puno s Hondama,jedino mi boja djeluje crveno babsko.A Suzuki je isto tu negdje,opaki motor!Voljela bi ga isprobat...  :mrgreen:
 
Tinca said:
A Suzuki je isto tu negdje,opaki motor!Voljela bi ga isprobat...  :mrgreen:


Ma da kaj god pa da ga zabijes opet u neki autic kao i onu hondu :mrgreen:
 
Ti uzmi onog koji ti je ljepši, jer da ocjeniš koji je bolji trebaš imati godina iskustva vožnje na cesti i na stazi. Ako neki motor u usporednom testu izgubi 1. poziciju ili ako je i 4. (kao što je lani bila Honda) onda ne znači da nije dobar. A razliku od tih 10 KS između 1. i 4. ti sigurno nebuš imal gdje iskoristiti i osjetiti. Moj savjet: uzmi onog koji ti je ljepši i nikad nebuš požalil! A mi na forumu moramo nekaj komentirati. 8)
 
mislio sam citirat neke komentare, ali nema smisla 8)
 
Ja bi ti preporučio Hondu ipak nije toliko nervozna kao Suza i puno se mirnije vozi....
 
Bump said:
think green

:mrgreen:

to mu i ja velim ali se dal nagovoriti zlim silama koje su ga odgovorile od zelenog savršenstva  (y) (y) (y) (y) (y)



ali ajd ak već oće onda moj glas ide svakak za suzu  (y) (y) jer honda mi je nekak dosadna  :palacdolje:
 
pa prvo moras probat koj ti vise pase...ja sam zato kupl suzuki...i nisam pozalio  :D
 
bikerboy said:
(y) (y) (y)
ako baš nečeš kawsakija onda uzmi suzuki iako ti je poskupio na 89000 :shock: za ovu godinu :palacdolje:
kawasaki rules
pa jer je novi model 2007  :wink:
 
skorpio27 said:
pa jer je novi model 2007  :wink:
suzuki nema novi model za 2007 nego onaj iz 2006 s promjenjenim bojama a poskupio je na 89000kn :palacdolje: :palacdolje: dok je kawasai potpuno novi model 77500kn (y) (y)
 
bikerboy said:
suzuki nema novi model za 2007 nego onaj iz 2006 s promjenjenim bojama a poskupio je na 89000kn :palacdolje: :palacdolje: dok je kawasai potpuno novi model 77500kn (y) (y)
pa da i promjene jedan mali dio vec je to nesto novije a pogotovo veci razlog da nabije cjenu  :mrgreen: