Suzuki gsxr 600 ili Honda cbr 600 rr

Bojan said:
to mu i ja velim ali se dal nagovoriti zlim silama koje su ga odgovorile od zelenog savršenstva  (y) (y) (y) (y) (y)



ali ajd ak već oće onda moj glas ide svakak za suzu  (y) (y) jer honda mi je nekak dosadna  :palacdolje:

a šta češ, neki nikad neće na zelenu granu :mrgreen:
 
skorpio27 said:
pa da i promjene jedan mali dio vec je to nesto novije a pogotovo veci razlog da nabije cjenu  :mrgreen:
promijenili su nalijepnicu i digli cijenu motora koji je več godinu dana stari model :palacdolje: :palacdolje:
yamaha je isto promijenila nalijepnicu pa je spustila cijenu u odnosu na prošlu godinu (y) (y)
 
Sporier5 said:
Pa prvo mi je u planu uzet staro za novo, a ako se nađe kakva super prilika onda bi i rabljenog uzeo,

jer ipak r-ove uzimat rabljene malo sam skeptičan jer nikada ne znaš u kakvim je rukama bio.
Hajde malo opiši ER 5 ako ga misliš prodavati,stanje,km,rega,godine ,
oprema,servisna,cjena itd? (y)
 
JA isto imam slican problem....samo sto se dovumim izmedu R6 06 i Cbr-ke....R6 mi je definitvno najljepsa i najsretniji bi bio s njom ali koci me cijena i necu iz principa dat tolko!

S druge strane nova cbr-ka mi se osobno ne svida previse, 06 godiste mi je puno ljepsa od nove...i imam neku kombinaciju jer ih ima jos par na lageru po vrlo primaljivoj cijeni!
A znam sta ce bit ako ju uzmem...svaki put kad vidim r6 pored sebe slinit cu za njom...tako da sam u vrlo zaje...situaciji...

Najvjerojatnije cu ostat vjeran Hondi!
 
Ivann_ said:
JA isto imam slican problem....samo sto se dovumim izmedu R6 06 i Cbr-ke....R6 mi je definitvno najljepsa i najsretniji bi bio s njom ali koci me cijena i necu iz principa dat tolko!

S druge strane nova cbr-ka mi se osobno ne svida previse, 06 godiste mi je puno ljepsa od nove...i imam neku kombinaciju jer ih ima jos par na lageru po vrlo primaljivoj cijeni!
A znam sta ce bit ako ju uzmem...svaki put kad vidim r6 pored sebe slinit cu za njom...tako da sam u vrlo zaje...situaciji...

Najvjerojatnije cu ostat vjeran Hondi!
ja sam bio u rutingu i pitao za stare modele i rekli su da ih više nemaju novih nego ima još par komada rabljenih!isto su mi rekli i u top motu!di si ti našao stare na lageru :misli:
yamahu u 2007 košta 88900, honda 84000kn, suzuki 89999kn a kawasaki 77548kn (y) (y)
sličan problem kupnje motora od 600ccm je i meni aktualan ali mislim da po meni yamaha vrijedi tih 5000kn više u odnosu na hondu!
kawasaki je u nekim stranim testovima proglašen kao motor koji će najvjerovatnije biti br.1 ove godine a pogotovo što se tiće upotrebe na cesti a još je i daleko najjeftiniji (y) (y)
 
bikerboy said:
ja sam bio u rutingu i pitao za stare modele i rekli su da ih više nemaju novih nego ima još par komada rabljenih!isto su mi rekli i u top motu!di si ti našao stare na lageru :misli:
yamahu u 2007 košta 88900, honda 84000kn, suzuki 89999kn a kawasaki 77548kn (y) (y)
sličan problem kupnje motora od 600ccm je i meni aktualan ali mislim da po meni yamaha vrijedi tih 5000kn više u odnosu na hondu!
kawasaki je u nekim stranim testovima proglašen kao motor koji će najvjerovatnije biti br.1 ove godine a pogotovo što se tiće upotrebe na cesti a još je i daleko najjeftiniji (y) (y)


daj mi molim te reci od kud ti info za cijenu suzukija
 
frulex said:
daj mi molim te reci od kud ti info za cijenu suzukija
bio sam danas s starim u euronetu na samoborskoj i gledali gsxr600!tamo je izložen jedan iz 2006 i on je 80900kn a kad sam pitao hoče li cijena za 2007 ostat ista ili manja (mislim da je bio 84000kn) rekao mi je da ga dižu na 89999kn jer je kao bio najprodavaniji 600ccm u europi :palacdolje: :palacdolje:(i ja se nadam da je to neka greška i da bu jeftiniji ali tako mi je čovjek danas rekao)
 
bikerboy said:
yamahu u 2007 košta 88900, honda 84000kn, suzuki 89999kn a kawasaki 77548kn (y) (y)
sličan problem kupnje motora od 600ccm je i meni aktualan ali mislim da po meni yamaha vrijedi tih 5000kn više u odnosu na hondu!

honda je do proljeca na akcijskoj cijeni od 79,990 :wink:
daj argumentiraj po cemu yamaha vrijedi tih 5000kn vise u odnosu na Hondu :misli:
 
king said:
honda je do proljeca na akcijskoj cijeni od 79,990 :wink:
daj argumentiraj po cemu yamaha vrijedi tih 5000kn vise u odnosu na Hondu :misli:
honda je na akcijskoj cijeni do 28.2 :jesus: :jesus: bio sam i u rutingu :jesus:

yamaha po meni vrijedi tih 5000kn jer je motor stvarno prekrasan,najjači u klasi itd. a honda mi izgleda nekak preobično i daleko je najslabija :mrgreen:
 
bikerboy said:
honda je na akcijskoj cijeni do 28.2 :jesus: :jesus: bio sam i u rutingu :jesus:

yamaha po meni vrijedi tih 5000kn jer je motor stvarno prekrasan,najjači u klasi itd. a honda mi izgleda nekak preobično i daleko je najslabija :mrgreen:

znaci na akciji je do 3mj. to sam i reko :wink:
zato je Honda najlaksa u klasi 8)
ja osobno ne kuzim zakaj je hrpa ljudi oprereceni KS, a to su ponajvise ovi koji se voze od semafora do semafora.....vjeruj mi tebi bu najmanju igru igralo tih +- 5ks :wink: 8)
najbolje si onda ostavi tzr-ku jer bus uvijek imal izgovor zakaj si najsporiji :jesus: :mrgreen:
ali nema smisla se prepucavat kad svako svog konja hvali 8)
 
Moj er5 je plave boje ima 6500 km, malo mu je zgreban auspuh, redovno je servisiran i ima "karbonske" žmigavce koje za moje zaprepaštenje izgledaju super (y)

A bio sam u eurorentu pa nisu mi ništa rekli o promjeni  cijena za 2007 jer je model isti :mrgreen:
 
King,a kaj misliš o novom kaviću jer navodno da su mu poboljšali te famozne kočnice koje svi tak puno pljuju. :misli:
 
king said:
znaci na akciji je do 3mj. to sam i reko :wink:
zato je Honda najlaksa u klasi 8)
ja osobno ne kuzim zakaj je hrpa ljudi oprereceni KS, a to su ponajvise ovi koji se voze od semafora do semafora.....vjeruj mi tebi bu najmanju igru igralo tih +- 5ks :wink: 8)
najbolje si onda ostavi tzr-ku jer bus uvijek imal izgovor zakaj si najsporiji :jesus: :mrgreen:
ali nema smisla se prepucavat kad svako svog konja hvali 8)
Istina
Svi pričaju ko da su neki first class raceri. 90% ljudi koji kupe takvu vrstu motora,a nisu natjecatelji, ne osjete razliku u snazi i ono najbitnije ni nemogu iskoristi sve potencijale motora
 
king said:
znaci na akciji je do 3mj. to sam i reko :wink:
zato je Honda najlaksa u klasi 8)
ja osobno ne kuzim zakaj je hrpa ljudi oprereceni KS, a to su ponajvise ovi koji se voze od semafora do semafora.....vjeruj mi tebi bu najmanju igru igralo tih +- 5ks :wink: 8)
najbolje si onda ostavi tzr-ku jer bus uvijek imal izgovor zakaj si najsporiji :jesus: :mrgreen:
ali nema smisla se prepucavat kad svako svog konja hvali 8)
ja sam čuo da tebe ovi kawici 6-ice sa foruma uredno obilaze po grobniku tak da si ti spor :jesus: :jesus:
što se tiće te 4-vorke od 600ccm tih par konja je stvarno neosjetna razlika za večinu nas! :wink:
treba kupit onog koji ti se najviše sviđa te na kojem se najbolje osječaš u vožnji tj. na kojem ti položaj sjedenja najviše paše!

 
Pa tako je imaš pravo, pa čak i da idem na stazu, ići ču rekreativno,a ne da sada idem skidat vremena ili nekaj slično, jer nema toliko vremena, a niti para. (y)

A već sam čital o svim tim motorima i nema nikakvih reklamacija za njih (y)
 
zlikavac said:
Istina
Svi pričaju ko da su neki first class raceri. 90% ljudi koji kupe takvu vrstu motora,a nisu natjecatelji, ne osjete razliku u snazi i ono najbitnije ni nemogu iskoristi sve potencijale motora
tocno  :wink:  (y)
 
Sporier5 said:
King,a kaj misliš o novom kaviću jer navodno da su mu poboljšali te famozne kočnice koje svi tak puno pljuju. :misli:

ne mislim nist jer ga nisam vozil 8)
osobno mi nebi bio na 1.mj. da sad kupujem motor, nego bi se opet odlucio na Hondu(kolko je to objektivno, a kolko subjektivno misljenje odluci sam)
 
Sporier5 said:
Pa tako je imaš pravo, pa čak i da idem na stazu, ići ču rekreativno,a ne da sada idem skidat vremena ili nekaj slično, jer nema toliko vremena, a niti para. (y)

A već sam čital o svim tim motorima i nema nikakvih reklamacija za njih (y)
kupi onaj koji ti se najviše sviđa!isplaniraj si gdje češ ga servisirat i raspitaj se malo o serviserima jer tu znaju nastat problemi! :wink:
po meni je kawasaki daleko najbolji u omjeru uloženo/dobiveno a i poznat je po jednom od najboljih servisera u hr :wink:

a što se tiće njegovih kočnica na novom modelu pročitaj si test u motopulsu pod opčeniti + ima stabilnost pri kočenju!
imaš još testova tog motora kao i puno informacija o njemu na www.kawiforums.com