Suzuki gsxr 600 ili Honda cbr 600 rr

bikerboy said:
ja sam čuo da tebe ovi kawici 6-ice sa foruma uredno obilaze po grobniku tak da si ti spor :jesus: :jesus:
što se tiće te 4-vorke od 600ccm tih par konja je stvarno neosjetna razlika za večinu nas! :wink:
treba kupit onog koji ti se najviše sviđa te na kojem se najbolje osječaš u vožnji tj. na kojem ti položaj sjedenja najviše paše!

imam video materijal koji moze potvrdit suprotno 8)
nije vazno koj vozis nego tko vozi :wink:
 
Evo pogledajte i novog kavića (y)
Samo kaj crni još tri puta bolje zgleda ima 125 ks, a sam RAM Air-om ima 131 (y) (y)
 
bikerboy said:
ajd sprži mi i to da se uvjerim  :mrgreen:(y)

to je samo za odabranu masu :wink:
da nebi vidjeo savrsena putanja za badava :mrgreen:
 
Sporier5 said:
Zlikavac kak ide "zec" jer dobro služi :misli:
Kolko sam ga vozio,ide dobro,al mi treba još km da mogu ocjenit jel dobar,za sad mi nije ni malo žao kaj sam ga kupio
 
king said:
imam video materijal koji moze potvrdit suprotno 8)
posalji onda na policiju da se oni uvjere  :mrgreen: kad nedas da mi vidimo  :wink:
 
Po meni bi kriterij za kupnju motora,ako financije nisu u pitanju,trebala bit ciklistika prije snage,jer šta će ti snaga ak ju ciklistika ne podržava,i motor je nestabilan ili mješa u zavoju,a dok kočiš ga moraš lovit po cesti
 
Sporier5 said:
Evo pogledajte i novog kavića (y)
Samo kaj crni još tri puta bolje zgleda ima 125 ks, a sam RAM Air-om ima 131 (y) (y)
meni zeleni izgleda puno bolje :wink:
frendovi kaj su ga vidjeli uživo kažu da uživo izgleda još puno bolje (y) a več je i na slikama prekrasan (y)

imaš tu još jedan test o njemu i video da ga malo vidiš i u pokretu
http://www.motoplus-web.com/index.php?option=com_content&task=view&id=487&Itemid=4
 
zlikavac said:
Po meni bi kriterij za kupnju motora,ako financije nisu u pitanju,trebala bit ciklistika prije snage,jer šta će ti snaga ak ju ciklistika ne podržava,i motor je nestabilan ili mješa u zavoju,a dok kočiš ga moraš lovit po cesti
tu se slažem s tobom i to je još jedno područje u kojem novi kawasaki briljira po testovima (y) (y)
 
Sporier5 said:
Evo malo i njegove pozadine :mrgreen:
covjek oce kupit pravi motor a ne kawasaki  :mrgreen: nemojte to ovdje reklamirat  :mrgreen:
 
skorpio27 said:
covjek oce kupit pravi motor a ne kawasaki  :mrgreen: nemojte to ovdje reklamirat  :mrgreen:
čovijek koji kupuje i stavlja te slike a ti takve glupe komentare zadrži za sebe :wink:  NHF
 
bikerboy said:
tu se slažem s tobom i to je još jedno područje u kojem novi kawasaki briljira po testovima (y) (y)

e tu si se zahebo, jer upravo po tom se Honda odvaja od drugih :wink:
Honda: upravljivost, tezina, polozaj vozaca, "zabavan karakter", snaga kocnica, mjenjac i ugodna ciklistika
 
king said:
e tu si se zahebo, jer upravo po tom se Honda odvaja od drugih :wink:
Honda: upravljivost, tezina, polozaj vozaca, "zabavan karakter", snaga kocnica, mjenjac i ugodna ciklistika
nisam se ja niš zajebo :wink: :jesus:
kawasaki:stabilnost u bržim zavojima i na kočenju,široki upravljač,senzibilnost snage na višim okretajima,zvuk u svim režimima,brojač stupnja prijenosa i lap timer :wink:
 
Bikerboy filmić je mrak (y),a motor je postao jos veca konkurencija ovim svim dosadašnjijm modelima, tak da sada niti sam ne znam kaj bum uzel,a u oswtalom treba prvo sredit financijsku, a u ostalom ima i na pretek dobrih servisa sa kaviće (y) (y)

Prvo kms, pa sam onda bio i kod markeza u sv. nedjelji i on se pokazao dobrim  :LOL:
 
bikerboy said:
nisam se ja niš zajebo :wink: :jesus:
kawasaki:stabilnost u bržim zavojima i na kočenju,široki upravljač,senzibilnost snage na višim okretajima,zvuk u svim režimima,brojač stupnja prijenosa i lap timer :wink:

jer vidis kaj pise  :wink:
stabilnost u bržim zavojima i na kočenju, a to je zbog povecanog međuosovinskog razmaka
kawasaki u klasi ima najveci međuosovinski razmak, dok Honda ima najkraci
vidis da si se zajebo, ne citaj između redaka 8)
 
Sporier5 said:
Bikerboy filmić je mrak (y),a motor je postao jos veca konkurencija ovim svim dosadašnjijm modelima, tak da sada niti sam ne znam kaj bum uzel,a u oswtalom treba prvo sredit financijsku, a u ostalom ima i na pretek dobrih servisa sa kaviće (y) (y)

Prvo kms, pa sam onda bio i kod markeza u sv. nedjelji i on se pokazao dobrim  :LOL:
evo ti još jedan koji će služit kao reklama
http://www.youtube.com/watch?v=Y1titl9fcJg

što se tiće financija one su kawasakijev največi plus jer za najmanje novaca pruža u najmanju ruku isto kao i drugi ako ne i više :wink:
ako kupiš kawasakija servisiraj ga u kms-u (y)
 
Kaj se tiće Honde mrakje i izdržala je najjaće testove, od Kinga testove, a tko taj test prođe onda znaš da je izdržljiv (y) (y)

Jedino kaj je pomalo dosadna, pa i sa svojim novim dizajnom, a možda se jedino nismo svi skupa priviknuli na njezin novi izgled, dok kawasaki i suza imaju svoje prepoznatljive izglede i toga se drže kao pijanci plota. :LOL:
 
king said:
jer vidis kaj pise  :wink:
stabilnost u bržim zavojima i na kočenju, a to je zbog povecanog međuosovinskog razmaka
kawasaki u klasi ima najveci međuosovinski razmak, dok Honda ima najkraci
vidis da si se zajebo, ne citaj između redaka 8)
daj mi reci jer za ove naše bajne ceste pune rupa bolje imat duži ili krači međuosovinski razmak :wink: koji se bolje ponaša na rupama i koji ih bolje amortizira? :misli: