Suzuki gsxr 600 ili Honda cbr 600 rr

Prvi plus za biker-a zbog linka, a drugi zbog naših bajnih cesta (y) (y)

Samo tako nastavi i budem ga kupil, ali daj pogledajte kako zgleda crni (y) (y) (y)

Jednostavno mrak (y)
 
Sporier5 said:
Kaj se tiće Honde mrakje i izdržala je najjaće testove, od Kinga testove, a tko taj test prođe onda znaš da je izdržljiv (y) (y)

Jedino kaj je pomalo dosadna, pa i sa svojim novim dizajnom, a možda se jedino nismo svi skupa promjenili na njezin novi izgled, dok kawasaki i suza imaju svoje prepoznatljive izglede i toga se drže kao pijanci plota. :LOL:

dosadan dizajn je jedno, a dosadn motor drugo :wink:
jer mislim da motor bu sve osim dosadnog kak su i naveli u MP-u, a to je zbog najmanjeg međuosovinskog razmaka, najmanje tezine, odlicne upravljivosti i ciklistike te jakih kocnica
dosta je procitat da je masa suhog motora svega 155kg, pa si promisli kad se stavi drugi auspuh, npr stave zamjenski oklopi da ta brojka moze lagano past ispod 150 8)
 
Sporier5 said:
Prvi plus za biker-a zbog linka, a drugi zbog naših bajnih cesta (y) (y)

Samo tako nastavi i budem ga kupil, ali daj pogledajte kako zgleda crni (y) (y) (y)

Jednostavno mrak (y)
nije to plus za mene nego za kawasaki ne prodajem ga ja :wink:
ali ga vjerovatno kupujem i to jako uskoro :D :D
i pod plus mumožeš slobodno dodat to što je od konkurencije jeftiniji skoro 1000€ od honde a 12000kn od yamahe i suze(ako je ona cijena suzukija kou su mi danas rekli)
 
nije bez razloga naj jeftiniji 8)
vidis da kramasaki ne cijene ni njegovi proizvođači tj. prodavači kad ga daju za tu smijesnu cijenu :mrgreen:
 
Pa dobro svi znamo da je Honda naj voznija od svih 6-ica, ali iskreno kaj se tebi niti malo ne sviđa kavić, jer on meni robusnije zgleda od bilo kojeg drugog motora, ali suza mi je zato najviše zapala za oko, ako vi svi kažete da če joj cjena narast na vrtoglavih 89000 kunića, onda odmah odustajem od njega.. :(

A onda mi je ostala opcija kavića jer, ak bi uzel hondu onda bi uzeo model 2006 jer ona mi mrak izgleda, a imao sam je pravo vozit u par navrata i stvarno je da opadneš na guzicu od oduševljenja, a k tome još ima gore i akrapovića tak da o zvuku motora i ne prića... (y) (y) (y)
 
king said:
nije bez razloga naj jeftiniji 8)
vidis da kramasaki ne cijene ni njegovi proizvođači tj. prodavači kad ga daju za tu smijesnu cijenu :mrgreen:
ne nego prodavači kawasakija cijene svoje kupce i ne uzimaju bezobrazno velike marže kao ostali :wink:
 
bikerboy said:
ne nego prodavači kawasakija cijene svoje kupce i ne uzimaju bezobrazno velike marže kao ostali :wink:

da ziher, spustili su cijenu zbog tebe i sporog :LOL: :mrgreen:
kupi Kawasaki (y)
 
Sporier5 said:
Pa dobro svi znamo da je Honda naj voznija od svih 6-ica, ali iskreno kaj se tebi niti malo ne sviđa kavić, jer on meni robusnije zgleda od bilo kojeg drugog motora, ali suza mi je zato najviše zapala za oko, ako vi svi kažete da če joj cjena narast na vrtoglavih 89000 kunića, onda odmah odustajem od njega.. :(

A onda mi je ostala opcija kavića jer, ak bi uzel hondu onda bi uzeo model 2006 jer ona mi mrak izgleda, a imao sam je pravo vozit u par navrata i stvarno je da opadneš na guzicu od oduševljenja, a k tome još ima gore i akrapovića tak da o zvuku motora i ne prića... (y) (y) (y)
imju ti još 3 suzukija na lageru koji su proizvedeni 2006 godine i koštaju 80900kn a za ovu cijenu za 2007 godinu ču nazvat opet u ponedjeljak pa se nadam drugačijoj informaciji iako čisto sumnjam jer mi je danas čovjek tako rekao :palacdolje:
a što se tiće kinga on ti je največi antikawasakijevac na forumu :mrgreen:
 
Pa naravno kada vidiš ozbiljnog kupca moraš ga pridobit pa makar mu izašao u u susret time da mu i spustiš cijenu :jesus:
 
bikerboy said:
na kog si mislio pod spori?? :misli: ne valjda na bojana? :misli: :mrgreen:

ne mislil sam na sporogER5, ali kad si njega spomenul njemu je doslo iz guzice u glavu pa mozda zeme CBR-ku 8)
 
king said:
ne mislil sam na sporogER5, ali kad si njega spomenul njemu je doslo iz guzice u glavu pa mozda zeme CBR-ku 8)
nisu spustili cijenu kawasakija samo za nas dvojicu nego za sve pametne :jesus:
 
Pa da budem možda uzel cbr-ku ali samo model 2006, samo zato kaj znam da je provjerne model, a normalno svako svoga konja hvali, pa i king svoju kobilu :jesus:
 
Stvarno model 2006 je super i još staviš gore akrapa i nemaš više kaj na njoj radit, toči vozi i vozi toči :mrgreen:
 
Sporier5 said:
Pa da budem možda uzel cbr-ku ali samo model 2006, samo zato kaj znam da je provjerne model, a normalno svako svoga konja hvali, pa i king svoju kobilu :jesus:
di su ti rekli da ima još 2006 modela na lageru :misli: jer su meni rekli i u rutingu i u top motu da ih više nema!imaš samo jednu rabljenu moviestar u rutingu
 
2006 bi uzeo jedino da je u pitanju hebeno dobra cijena inace bi bez razmisljanja zel novu  8)
 
Ma Hondu bi se jedino usudio uzet rabljenu jer je jedino penzijoneri voze zato kaj je najslabija :jesus: :jesus:

 
Mislim da su prepucavanja smjesna...nije to vise ko prije...sad su razlike minimalne...na prste se mogu prebrojit ljudi koji ce primjetit razliku u brzini i ostalim sitnicama...ja se cisto ravnam po dzepu a onda po svom ukusu...

...a nesto izmedu svega toga je honda...jer r6 mi je najbolji ali i najskuplji i tesko da bi skupio za nju do kraja sezone tako da ona otpada...

...imam na piku jednu polovnu cbr-ku u rutingu koja je presla 200km...samo se moram jos malo pregovarat o cijeni s vlasnikom pa ako se sta uspijemo dogovorit uzet cu je!!!! (iskreno se nadam)
 
Sporier5 said:
Stvarno model 2006 je super i još staviš gore akrapa i nemaš više kaj na njoj radit, toči vozi i vozi toči :mrgreen:

imas  :wink:
am. volana
opletene celicne lajtunge
skraceni prijenos
zamjenski oklopi
bmc filter
lap timer itd itd.........
nikad kraja 8)

jedino kak mislis jurcat od semafora do semafora onda ti je dovoljno da sam skines tablicu :mrgreen:
 
bikerboy said:
di su ti rekli da ima još 2006 modela na lageru :misli: jer su meni rekli i u rutingu i u top motu da ih više nema!imaš samo jednu rabljenu moviestar u rutingu

EEE tu ja i pikiram...nadam se da bi uskoro mogla doc u garazu!

A i mogu rec da mi je ljepsa nego nova...nova je naprijed nekako izgubila onu spicu i prezaobljena je a zadnji kraj s onim svjetlom ispod spuha ne zelim ni komentirat...jedino sta mi se svidjelo je ona bijelo-crna kombinacija boje