Suzuki "uljara"

nemoj tako isto je nju lipo cut nekad kako malo vristi na nogari :D ja sam na motorijadi u biogradu prije par godina potrosija rezervar goriva na nogari  (y)
sviraju divlje jagode a ja u ritmu bam bam bam bam bam... kad sam se vraca kuci sutradan motor mi je radija ko da je sad iz ducana izasa... bice izbacilo ono smrada iz masine sve sta je imalo hahahahaha grane se usijale palija cigaru na njih... ajme..
evo vam i jedna slika od te veceri zavrsija sam u albumu m.k. duhova hahahahahaha a sami su krivi nije mi niko ima dat vatre mora sam pripalit nekako grane su bile alternativa  :mrgreen:
 
Da, da, isla je, zato sad mjenjas radilicu ;D

sent from dainese htc dhd using taptalk2

 
renco said:
nemoj tako isto je nju lipo cut nekad kako malo vristi na nogari :D ja sam na motorijadi u biogradu prije par godina potrosija rezervar goriva na nogari  (y)
sviraju divlje jagode a ja u ritmu bam bam bam bam bam... kad sam se vraca kuci sutradan motor mi je radija ko da je sad iz ducana izasa... bice izbacilo ono smrada iz masine sve sta je imalo hahahahaha grane se usijale palija cigaru na njih... ajme..
evo vam i jedna slika od te veceri zavrsija sam u albumu m.k. duhova hahahahahaha a sami su krivi nije mi niko ima dat vatre mora sam pripalit nekako grane su bile alternativa  :mrgreen:
I to je za hvalit se :misli:

Sent from my GT-I9300

 
DAINESE said:
Da, da, isla je, zato sad mjenjas radilicu ;D

sent from dainese htc dhd using taptalk2
  Da ste malo bolje pratili,znali bi da sad sastavlja vodenjaka,a ovo na slikama je uljnjak,necete valjda opet pocet sa "zao mi je tvog motora" pricama...?  :mrgreen:


poštar said:
Tribalo bi neko natjecanje organizirat :mrgreen: Zbunjeni protiv Renca evo ja 50 na Zbunjenog :mrgreen: :LOL:

Ako ja pocnem videe stavljat zamrzit ce me pola foruma...  :mrgreen:
 
ahhahahahaahhaa ma ono motor je da se vozi i gazi sta ja znam.. necu se ja natjecat ni  s kim kad mi se puca pucam kad mi se vrti vrtim i ono na slici je bila uljara 750... nepoderivo... proda sam motor s tom masinom i jos vozi koliko ja znam.
al isto mi nije jasno te spike sta si ti reka "zaj mi je tvog motora" jer ono.. sam kupis sam drkeljas sam ga unistis sam ga radis ili ga bacis u smece jednostavno ko voli nek izvoli.. motor je da se gazi a ne da se gleda, barem meni, svak od nas ga mozda gleda drugacije. nebi mozda ni ja to napravija al bija sam tu vecer pijan drogiran oduzet totalno mora sam napravit neki iznered hahahahaahhaahaha dobar đir je ispalo na kraju :)
 
Ako ja pocnem videe stavljat zamrzit ce me pola foruma...  :mrgreen:
[/quote]

stavljaj jeboga ti zato smo tu da malo gustamo kad nemozemo lunjat okolo  (y)
 
renco said:
Ako ja pocnem videe stavljat zamrzit ce me pola foruma...  :mrgreen:


stavljaj jeboga ti zato smo tu da malo gustamo kad nemozemo lunjat okolo  (y)

Nesmijem,stavio sam sliku pa se par ljudi napizdilo na mene,nemoj ni ti... Nego... kakvu drogu ti spominjes?  :mrgreen: Imas ovdje i murije ako nisi znao...  :skriven:
 
confusedbikefan said:
Nesmijem,stavio sam sliku pa se par ljudi napizdilo na mene,nemoj ni ti... Nego... kakvu drogu ti spominjes?  :mrgreen: Imas ovdje i murije ako nisi znao...  :skriven:
Otvorite zasebnu temu samo vas dvojica i razmjenjujte videa :mrgreen: (y) Ja cu temu pratit ali komentirat necu (y) E da neseboj policije i oni se drogiraju :LOL: :LOL:
 
ma bog njima da srice i zdravlja... nemoze ti nitko zabranit da se ti drogiras ako je tebe to volja  (y)
nekuzin im pricu oko te neke mrznje? sta te ima ko mrzit radi toga sta gustas sa svojim motorom.. a bogati kupija si ga nisi ga ukra mos ga nafetat brusilicom ako oces... svasta...
to je ista stvar ko da ja sad mrzin nekoga jer mu je motor bijel a moj crn hahahahaha retardiranih izjava boze bogati
 
Idi na 131 stranu i vidit ces napad  :mrgreen:  aj evo vam jedna slikica,cisto da imam bolju nego renco  :jesus:
 
hehehehehehehehe  (y)
meni nije bas uvatilo u pravi tren al potrudit cu se vise sljedeci put  :mrgreen:
 
Cekajte,pa niste momka jos ni upoznali,nije istina da jug nema talenata...