Suzuki "uljara"

E moj narode,ja sam mala beba naspram jedne zivotinje iz kluba. Strasko ga zna. Taj nema srca,nema duse...
 
renco said:
ma bog njima da srice i zdravlja... nemoze ti nitko zabranit da se ti drogiras ako je tebe to volja  (y)
nekuzin im pricu oko te neke mrznje? sta te ima ko mrzit radi toga sta gustas sa svojim motorom.. a bogati kupija si ga nisi ga ukra mos ga nafetat brusilicom ako oces... svasta...
to je ista stvar ko da ja sad mrzin nekoga jer mu je motor bijel a moj crn hahahahaha retardiranih izjava boze bogati
Gustanje?uzivanje?ti mora da se salis!!
Odi na lijecenje...

Sent from my GT-I9300

 
bilo je na jednoj od mnogobrojnih stranica ove tema kako je nemoguće skinuti ventil dekl sa soma100  a da se ne skida mašina .... a ja sam rekao da može... samo nisam to mogao potkijepiti slikama...

pa evo ...  :jesus: :jesus:

P1247740.jpg


P1247741.jpg
 
Samo se prvo treba skinuti onaj poklopac od odušnika :misli:
 
boRRis929 said:
Zbunjeni gdje si???? Ramu ti je izrezao  :x
  Ko,di sta??? Aaaaa!!!  Zajebavam se... Nego raja,aj jedno pitanje... Dal da mi Strasko skine kill switch??? Da zastitim motor od sebe samog kad sam pod uticajem raznoraznih opijata...  :misli: 
 
confusedbikefan said:
  Ko,di sta??? Aaaaa!!!  Zajebavam se... Nego raja,aj jedno pitanje... Dal da mi Strasko skine kill switch??? Da zastitim motor od sebe samog kad sam pod uticajem raznoraznih opijata...  :misli:
Nebu ti to sigurno napravil, onda nebu nis rikavalo pa ti nebu mogel krznene uzet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
confusedbikefan said:
  Ko,di sta??? Aaaaa!!!  Zajebavam se... Nego raja,aj jedno pitanje... Dal da mi Strasko skine kill switch??? Da zastitim motor od sebe samog kad sam pod uticajem raznoraznih opijata...  :misli:

To ti je kao da imas nerasta za rasplod i pitas da li da mu odrezes jaja  :?
 
probaj vidjeti za ležaje na Mrcycles parts.čini mi se da su oko 10 dolara par
 
  3-1 BEARING,CRANK P
12164-46E01-0A0 (replaces 12164-48B00-0A0)  8 $14.37 $13.36
za ove druge stvari tipa bregaste ventili opruge ventila ,manual i micrometar u ruke i miri sve
 
:prsti:  Ja,Zbunjeni,pri zdravoj pameti,ovlastujem tebe Strasilo koji jesi da mi spojis kill switch na relej sto ce onemoguciti pucanje koriscenjem istog...  :B:


                                                                                                                                                          Confusedbikefan
 
a to ce te kao sprijecit  :mrgreen:

jer ne postoji nikakav drugi nacin  :LOL:   

:mrgreen: