Suzuki "uljara"

Eh... neće Zbunjeni izdržat... ne bih se iznenadija da uskoro osvane video: Suzi skinut sic, a on okida na klemu...

:LOL:
 
confusedbikefan said:
Ma kak nemoz? Struja,cak-cak?

da bi mogao pucati, motor ti mora biti upaljen ... zar ne ?  :mrgreen:

koji će ti qurac klema ako je motor upaljen ...  :jesus: .... skidanjem kleme na uljari se motor neće ugasiti ... nastavit će raditi kao da ništa nije bilo ... samo je rizik da ti ne krepa alternator ...  :LOL: :LOL: .. ali nije bed, imam drugi, pa ti prodam ...  :LOL: :LOL:
 
ma netriba ti ni motor ,makinu namontiraš na stalak i udri
 
Shepa said:
Eh... neće Zbunjeni izdržat... ne bih se iznenadija da uskoro osvane video: Suzi skinut sic, a on okida na klemu...

:LOL:

Nemoze na klemu tralalalalala  :jesus:
 
Zbunjeni, a jesi razmisljao da od svoje uljare napravis vodenjaka kao kaskader?  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Zbunjeni, a jesi razmisljao da od svoje uljare napravis vodenjaka kao kaskader?  :mrgreen:

Ma kakvi vodenjaci... Simpler is better  :mrgreen:
 
Uljara lijepsa.... ne vidim niti jedan razlog kontra  :misli:
 
kawahrva said:
jel to s Brača?
 

(y) je 2011, a godinu prije toga je bila ekipa iz splita sa V6 motorom.... mi nismo mogli nac nista tako velikog ali bavarska masina se pokazala itekako dobra i izdrzljiva  :mrgreen:
 
bome se netko potrudija.... osobno, al to samo meni osobno, samo da je ravni volan... i to je to  :misli: al nije ni ovako lose... ko god da je radija, cestitke i svaka cast  :mrgreen: kapa dole (y)