Suzuki "uljara"

Vidim da se zbunjeni ne hvali.....ali ispao je cirkus i veci nego sam mogao zamisliti.... Mogu samo zazeliti srecu  (y)
 
Evo mene...danas frend nakon puuuuuuuuuuno godina vratio motor od svojeg pokojnog oca koji ga je prodao sa 1600km (čitaj stajao mu je u dnevnoj sobi) i danas ga je otkupio sa nepunih 10 000km...motor je čitav svoj vijek proveo kod suzuki entuzijasta  (y)
Evo koja sličica :D
Motor je 87-o godište i u originalnom stanju osim sitnih detalja :wink:
 
e sad sam se malo zabrinuo ...  :LOL:

ali šalu na stranu ..... lijepo vidjeti takav motor u takvom stanju ... a još uz priču da je od pokojnog oca.. i da je tako očuvan... mislim da sreći nema kraja...  (y)
 
strasilo said:
e sad sam se malo zabrinuo ...  :LOL:

ali šalu na stranu ..... lijepo vidjeti takav motor u takvom stanju ... a još uz priču da je od pokojnog oca.. i da je tako očuvan... mislim da sreći nema kraja...  (y)
Taj dio je zaista najemotivniji (y)
 
oracle said:
Evo mene...danas frend nakon puuuuuuuuuuno godina vratio motor od svojeg pokojnog oca koji ga je prodao sa 1600km (čitaj stajao mu je u dnevnoj sobi) i danas ga je otkupio sa nepunih 10 000km...motor je čitav svoj vijek proveo kod suzuki entuzijasta  (y)
Evo koja sličica :D
Motor je 87-o godište i u originalnom stanju osim sitnih detalja :wink:
A jebaaaateeeee, koji Grbonja...! :slinavac:
 
gastajbarter said:
ma ne vrijedi..ima u Brckom tip dva ovakva prodaje po 1000€ evo godinu dana nece ih niko :mrgreen:

Da su ovakvi, budi bez brige da bi ih vec prodao. (y)

oracle said:
evo i malo zvuka :LOL: :LOL: :LOL:

Lijepo, stvarno lijepo... (y) :D
 
confusedbikefan said:
:eek:pakoljut:  Vozis jedan od rijetkih motora koji moze izaci na kraj u utrci ubrzanja sa tom "starom kantom"...  A ako je malo nasviran i tvoja 12-tica mu gleda ispuh na 400m...  :wink:

još ako je nabuđen kod straška samo dobiješ naljepnicu "tuned by Straško" i et ti ga na  :jesus: