Suzuki "uljara"

hmm... i koliko bi to ispalo npr. rama kupljena dole, SA uvozom?  :misli:
 
a taj usrani gsxf je rijedak totalno jebemu sve... vjerojatno se moze uvest bar ja mislim al eto.. nac cu valjda negdi ramu s papirima sve se nađe samo triba cekat :)
 
renco said:
a taj usrani gsxf je rijedak totalno jebemu sve... vjerojatno se moze uvest bar ja mislim al eto.. nac cu valjda negdi ramu s papirima sve se nađe samo triba cekat :)

Jel ti pase rama od 600 :misli:? Na oko je ista, a tih GSXF 600 ima ko dreka, za razliku od 750?
Btw, ovo iz Bosne zaboravi. :mrgreen:
 
ja mislim da je 600 i 750 identicna rama... neznam mozda se i varam ali ja ionako stavljam na tu ramu masinu 1100w, felge i vilice od tlr-a i oklope od K5 1000 tako da sam pripremljen na to da ce radit aparat za varenje i brusilica kako god okrenes :D nebitno mi je jel 600 ili 750 iako je 600 pozeljnija radi cijene tablice
 
renco said:
nebitno mi je jel 600 ili 750 iako je 600 pozeljnija radi cijene tablice

Isti ćurac ko i 750. :mrgreen:
 
a valjda... sta ja znam nisam nikad u zivotu nista registrira ovo bi triba bit prvi put :)
valjda cu nac ramu s papirima negdi
 
oracle said:
Evo mene...danas frend nakon puuuuuuuuuuno godina vratio motor od svojeg pokojnog oca koji ga je prodao sa 1600km (čitaj stajao mu je u dnevnoj sobi) i danas ga je otkupio sa nepunih 10 000km...motor je čitav svoj vijek proveo kod suzuki entuzijasta  (y)
Evo koja sličica :D
Motor je 87-o godište i u originalnom stanju osim sitnih detalja :wink:

To je ovaj.... da nije malo pretjerao sa cijenom :misli:

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsxr-1100-1100-cm3-oglas-7747496
 
straš to ima oduvijek, samo je tebi dugo trebalo da shvatiš ..  :jesus:
 
bmw m 5 said:
motor je savrsen....upravo napravljen servis....nove gume...a prosli mjesec sam mu zamijenio i ulje u prednjim vilicama...original boja....i kilometri... :wink:

bolji od Dijanine CBR-ke :misli: :mrgreen:
 
tibor_zg said:
bolji od Dijanine CBR-ke :misli: :mrgreen:
s obzirom da je motor proizveden 1987 godine...dok je vecina ovdje prisutnih forumasa vukla kutije cipela po pijesku i vikala "brummm - brumm" motor je savrseno ocuvan....i ne moze se usporedjivati sa cbr-kom iz 2006-te  :LOL: :LOL: :LOL:
 
da li time hoces rec da je Suzuki ipak bolji motoRR 8)
 
    ...ovdje će ti jaaaaako puno ljudi reći kako taj motor po njihovim mjerilima nema zadovoljavajuća vozna svojstva. I zastarjelu ciklistiku. A oni se u to dobro razumiju jer jedan drugome po cijele dane objašnjavaju te pojmove. Reći će ti da se pravi R-ovi rade tek od 2005. (nebitno zašto 2005.). I po njima to kao motor vrijedi možda soma eura. Kao antikvitet i više, ali njima ne. Oni se žele voziti a ne pokazivati  :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: