Suzuki "uljara"

Gato said:
Kao sto vec napisah u Đikser temi, trebam ove dijelove mjenjača za RF 600R, pašu i od GSXR 750, a moguće i od nekih drugih modela Sukca, pa ako tko ima, (ili zna gdje ima), bio bih zahvalan na informaciji  (y). Na zalost, gdje god je bilo ljudi pobacali u otpad na kilu...! :shock:

Pa ovaj Andro ima neke 2 masine od RF-a. 600 i 900 valjda... To je on nesto pakovao od 2 jednu. Pitaj ga  :neznam:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,230088.0.html
 
Ak ima papire ne zanima me... :whistle:  Ustvari ne zanima me nikako,ne zanima me ni moj zeleni. Ja hocu moju uljaru natrag...  :cry:
 
confusedbikefan said:
Ak ima papire ne zanima me... :whistle:  Ustvari ne zanima me nikako,ne zanima me ni moj zeleni. Ja hocu moju uljaru natrag...  :cry:

učini uslugu sebi i drugima i vozi regani dvokotač.  (y)
da ne elaboriram.
i nije da se pravim pametan.
 
strasilo said:
jel ima ili navodno ima ... razlika je poprilična....  :mrgreen:

Navodno ima  :mrgreen:  Reci ako i sta te zanima pa mogu saznati detalje. Ne da mi kretati u potragu da se stupi u kontakt sa vlasnikom da bi na kraju ispalo, ma ok, samo me zanimalo...
Motor stoji oko 2 god. ispustile gume, potrosni materijal u banani, i mislim da ga nesta zezaju karburatori...inace, citav je i sve u svemu ni ne izgleda lose
 
a gle, ako je cijena korektna i ima papire možda bih i pregovarao .. ;)

stanje.. ovo ono ...  :mrgreen:
 
strasilo said:
a gle, ako je cijena korektna i ima papire možda bih i pregovarao .. ;)

stanje.. ovo ono ...  :mrgreen:
Koja to godina? Hmm enduraca pa i nije neka vrjednost, ma bjezat .. :mrgreen: cim stoji ma vreca bez dna grr..
 
boRRis929 said:
:misli:  O cemu ti to...??
Pardon, Rf model ne DR omaklo mi se... Ma kazem da to kad stoji i staro da je ko vreca bez dna, nikad dostapara.  :wink: Pitao sam koja to godina? (nisam dobro vidio sinoc spavanja ni bilo)  :mrgreen:
 
ace_of_spades said:
Pardon, Rf model ne DR omaklo mi se... Ma kazem da to kad stoji i staro da je ko vreca bez dna, nikad dostapara.  :wink: Pitao sam koja to godina? (nisam dobro vidio sinoc spavanja ni bilo)  :mrgreen:


Ma nemam pojma godinu...znam samo da je crveni...ili zeleni..  :misli: ja sam daltonist  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
Ma nemam pojma godinu...znam samo da je crveni...ili zeleni..  :misli: ja sam daltonist  :mrgreen:
Dalton ...  :LOL: Ima jedan oko garesnice crveni al ga nisam vidio na cesti skoro dve godine hmm da ni isti??  :mrgreen:
 
ace_of_spades said:
Dalton ...  :LOL: Ima jedan oko garesnice crveni al ga nisam vidio na cesti skoro dve godine hmm da ni isti??  :mrgreen:

Mislim da je ovaj negdje prema Vocinu..Hum, Mackovac ili tamo negdje
 
1. 600ccm
2. jedan auspuh
3. ima papire
4. vodeno ladjenje

Ja odustajem...  :mrgreen: