Suzuki "uljara"

Gato said:
Kao sto vec napisah u Đikser temi, trebam ove dijelove mjenjača za RF 600R, pašu i od GSXR 750, a moguće i od nekih drugih modela Sukca, pa ako tko ima, (ili zna gdje ima), bio bih zahvalan na informaciji  (y). Na zalost, gdje god je bilo ljudi pobacali u otpad na kilu...! :shock:

ima nešto po ebayu, novo, i nije baš jeftino  :misli:
 
Tutty said:
ima nešto po ebayu, novo, i nije baš jeftino  :misli:

Znam :mrgreen:.

boRRis, mozes li provjeriti ima li taj "tvoj" kakvih dijelova, ne isplati mi se kupovati citav motor zbog par sitnica.
Konfuzni, hvala na info, pokusavam stupiti u kontakt s tim deckom iz KA, ali nemam mob, a nije bas cesto na forumu i tema je prilicno stara...
Straš ocito nije stigao do garaze provjeriti ima li, (pa ce pojest kujac, a ne ćevape s pivom) :jesus:.

Ima ko Šiletov broj, ne javlja se na onaj stari, mozda ima kod njega sta?
 
ide straš samo zbog tebe u garažu za 15-20 minuta.... (ako me žena ne strelja)
 
strasilo said:
ide straš samo zbog tebe u garažu za 15-20 minuta.... (ako me žena ne strelja)
:0648:
 
Uredio sam post sada.

Isti grbavac kao tvoj, imao je probne tablice.

Ništa, bio sam i ja na putu, pa sam nešto usput bio u KA, pa išao opet dalje. Pa sam baš nekaj stajao i iz suprotnog smjera vidio par motora, među njima i grbavac.
 
Vidim da se tu traže dijelovi za uljaka  :misli:
Ja sam kupio greškom mašinu od vodenog radi karburatora pa mi to ništa ne paše i sad stoji u konobi :palacdolje:
Ali imam za uljaka blok, radilicu, mijenjač i nešto dijelova od glave.
To je rastavljeno jer su klipovi zapekli va cilindru od stajanja  :(
I meni bi trebao rezervar da nije ruzinav može i oštečen za GSXR750  88-89g.
 
strasilo said:
ja nemam grbavca.. ;)  ... moj je model poslije ...  (y)
Sad sam našao negdje da je tvoj '88., mislio sam da je stariji.
Sad više ne znam ni dali je taj kojeg sam vidio bio grbavi ili kao tvoj.
Nije niti bitno, ispostavilo se da nisi ti, ili nečeš priznati. :mrgreen:
 
Aj Straš priznaj da si vozija na probnim tablicama, biće si iša Tiboru uvalit kantu, kad ga je već krenilo.

:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
znam gdje je .. kod malog Matije .... samo nisam dugo slike gledao te stare ...  (y)
 
strasilo said:
znam gdje je .. kod malog Matije .... samo nisam dugo slike gledao te stare ...  (y)
ja sad nešto tražim i naiđem na ove felge...nisam mogla odoljeti :D
 
Stripiri said:
Vidim da se tu traže dijelovi za uljaka  :misli:
Ja sam kupio greškom mašinu od vodenog radi karburatora pa mi to ništa ne paše i sad stoji u konobi :palacdolje:
Ali imam za uljaka blok, radilicu, mijenjač i nešto dijelova od glave.
To je rastavljeno jer su klipovi zapekli va cilindru od stajanja  :(

Ukoliko bi bio voljan prodat jednu od one dvije uparene vilice mjenaca, a ovih je dimenzija, javi se:

rupa za osovinu promjer: 14 mm, širina tijela vilice u dijelu na osovini: 27 mm, unutarnji raspon vilice na vrhu: 40 mm, debljina vilice: 5 mm, visina od gornjeg ruba provrta za osovinu do vrha vilice: 60 mm. Hvala!

Evo i slika: