Suzuki "uljara"

Ovo moje je drugačije ..... na oko je ovaj qurčič što ide u birač na drugom mjestu ...

a mislim da je mjenjač od vodenjaka, pa ni to ne paše...

sorry stari, nemam to što ti treba...  :?
 
strasilo said:
Ovo moje je drugačije ..... na oko je ovaj qurčič što ide u birač na drugom mjestu ...

a mislim da je mjenjač od vodenjaka, pa ni to ne paše...
sorry stari, nemam to što ti treba...  :?

Ako je mjenac od vodenjaka 750W, pase u bocu! (y)
 
onda je moj od 1100 .. jer na paše ni po dimenzijama ni po slici .. uslikam ti ako oćeš .. ;)

a možeš i doći s uzorkom .. pa ako ipak paše, nosi ..  :mrgreen: :mrgreen:
 
strasilo said:
onda je moj od 1100 .. jer na paše ni po dimenzijama ni po slici .. uslikam ti ako oćeš .. ;)

a možeš i doći s uzorkom .. pa ako ipak paše, nosi ..  :mrgreen: :mrgreen:

A sta cu dolazit, valjd i ti imas subler i oci... :mrgreen:. Ak ne pase-ne pase i jebiga. :neznam:
 
Gato said:
Ukoliko bi bio voljan prodat jednu od one dvije uparene vilice mjenaca, a ovih je dimenzija, javi se:

rupa za osovinu promjer: 14 mm, širina tijela vilice u dijelu na osovini: 27 mm, unutarnji raspon vilice na vrhu: 40 mm, debljina vilice: 5 mm, visina od gornjeg ruba provrta za osovinu do vrha vilice: 60 mm. Hvala!

Evo i slika:

Prekopam pa ti javim  (y)
 
Stripiri said:
Prekopam pa ti javim  (y)
Ajd samo sto prije (y), ako moze jer vec sam na par mjesta spusio, a motor stoji raskopan.
 
Ekipa pukla mi sajla od kilometar sata iliti brzinomjera na suzi, 1991 god. Negdje sam nacuo da ima čovjek u Đakovu koji
pravi nove pa ako netko ima kontakt? :misli:
A i ako netko od vas može pomoći pucajte
 
vlado2110 said:
Ekipa pukla mi sajla od kilometar sata iliti brzinomjera na suzi, 1991 god. Negdje sam nacuo da ima čovjek u Đakovu koji
pravi nove pa ako netko ima kontakt? :misli:
A i ako netko od vas može pomoći pucajte

Cuo sam i ja, ali najbolje pitaj kolegu: http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=17299, on ce kao stari majstor to sigurno znati. (y)
 
Gato said:
Ajd samo sto prije (y), ako moze jer vec sam na par mjesta spusio, a motor stoji raskopan.
Izgleda na imaš sreče. tri su u bloku a piramide su vani a nisam imao šubler sa sobom da vidim koja ti točno treba  (y)
Uglavnom ako ti paše dogovorimo se i vidimo u Karlovcu ili ti pošaljem po nekom iz tvojih krajeva  (y)
 
Stripiri said:
Izgleda na imaš sreče. tri su u bloku a piramide su vani a nisam imao šubler sa sobom da vidim koja ti točno treba  (y)
Uglavnom ako ti paše dogovorimo se i vidimo u Karlovcu ili ti pošaljem po nekom iz tvojih krajeva  (y)

Hvala frende (y), ali evo u medjuvremenu nasao i narucio vilicu (i to bas iz KA), a zupcanik 2. brzine iz Međimurja.
Ukoliko ne bude stimalo :mrgreen:, cujemo se. (y)

vlado2110 said:
Zvao sam ga al promjenio je broj :D Probat cu. Hvala Gato (y)

Probaj na kućni: 031 814 696.  (y)
 
Ovaj u Đakovu pravi sve sajle, OSIM za km/h  :D
Našao sam gdje kupit ali je za 89 god. Jel to paše na moj? Pošto ni vile nisu iste
 
vlado2110 said:
Ovaj u Đakovu pravi sve sajle, OSIM za km/h  :D
Našao sam gdje kupit ali je za 89 god. Jel to paše na moj? Pošto ni vile nisu iste

Nebi bilo lose kad bi stavio koje godiste je tvoj :wink:, ali ako je na sajlu i ako su gore original satovi, gotovo sigurno da pase. (y)
 
Molim pomoć!Bandit 1200,motor odličan ali u 5 brzini jako čudan zvuk kao da nešto struže.Svaki savjet dobro došao.Hvala
 
Jel ti motor trza poskakuje u 5 brzini na kojim okretajima se to desava , cujes li kakve zvukove kada radi na leru... Ono malo vise info- a ne bi bilo lose.  (y)
 
Sve je u redu,ler odličan ne trza nikakvi zvukovi,ne poskakuje,samo u petoj zvukovi da ne možeš voziti,a vuče normalno.Stavljen novi lanac i lančanici!
 
soki said:
Molim pomoć!Bandit 1200,motor odličan ali u 5 brzini jako čudan zvuk kao da nešto struže.Svaki savjet dobro došao.Hvala
Saltaj iz cetrvte u sestu i rijesen problem  :mrgreen: