SV650S

BlackEye said:
To mi je brat, pa mogu i ja odgovorit da ne cekas,voza se on negdi :)

Motor je neki dan dosa doma, sve serijsko, jos na razradi :)

A sta je liiiiiip, milina  :mrgreen:

koss said:
Ajde nek je sa srečom (y)
Malo nas je al' smo dobri :)

Čestitam još jednom na izboru (y)Puno lijepši u zbilji nego na slikama,tako mi svi kažu :D
Blago njemu on vozi ja radim,al zato sutra posli wsbk-a i moto gp-a ide đir :D
Tako je Koss (y)

 
bullitt said:
Stari,odlično si proša (y).Ja nisam bio te sreće,kupio sam ga netom prije akcije :x,ali dobro hebeš ga,isto sam dobio popust 3000,00kn pa s obzirom na vrijeme kupnje i cijenu zadovoljan sam,motorom prezadovoljan :D.
(y)
Po slikama vidim nisi ništa mjenjao,sve serijsko?
Da, tek sam ga preuzeo u ponedjeljak, nije jos ni razradu prosao. :D
 
Jest ,ako se misliš utrkivati s erovima. Za uživanje sasvim dovoljno.
Problem je što u nas nema nikakvih kup natjecanja kao što je to vani.
U mojoj klasi na BOT-u budem sam ili eventualno još jedan pa me uvjek stavljaju u klasu 1000.
 
koss said:
Jest ,ako se misliš utrkivati s erovima. Za uživanje sasvim dovoljno.
Problem je što u nas nema nikakvih kup natjecanja kao što je to vani.
U mojoj klasi na BOT-u budem sam ili eventualno još jedan pa me uvjek stavljaju u klasu 1000.
A da uguras masinu od sv1000 unutra pa i erovima pokazes?
 
Stick said:
A da uguras masinu od sv1000 unutra pa i erovima pokazes?

Stick.,jel ti to našeg Kossa onako lagano ili mi se samo čini?
 
To koss.Kakve preinake treba napravit da paše felga od 5" za gumu 180. Ako netko zna koja felga(od kojeg motora) od 5" bi išla na SV-a a da ostane origigi disk i lančanik sa svojim kučištem?Cilj mi je jedino izgled sa gumom 180.
 
avinko38 said:
To koss.Kakve preinake treba napravit da paše felga od 5" za gumu 180. Ako netko zna koja felga(od kojeg motora) od 5" bi išla na SV-a a da ostane origigi disk i lančanik sa svojim kučištem?Cilj mi je jedino izgled sa gumom 180.

bandit K7 K8 ima zadnju felgu 5,0 ako se ne varam...  (y)
 
igi_st said:
bandit K7 K8 ima zadnju felgu 5,0 ako se ne varam...  (y)
Imaš pravo (y),možda i od GSR-a,možda je već neko probal nešto slično...
 
bullitt said:
Stick.,jel ti to našeg Kossa onako lagano ili mi se samo čini?
Ja? Ni najmanje.Ako dobro vozi bilo bi steta da mrcvari 70 konja i ne uspije sto je naumio,eto.
 
avinko38 said:
To koss.Kakve preinake treba napravit da paše felga od 5" za gumu 180. Ako netko zna koja felga(od kojeg motora) od 5" bi išla na SV-a a da ostane origigi disk i lančanik sa svojim kučištem?Cilj mi je jedino izgled sa gumom 180.

Misliš motor vozit ili gledat?
 
Stršljen said:
Misliš motor vozit ili gledat?
Nekad i stanem pa pogledam :mrgreen:.
 
Ee  jes ljepše sa 180-om,ali nisu ga debili radili,zna se točno zašto je na njemu 160.Dobit ćeš izgled,to stoji,ali ćeš izgubit na voznosti motora. :wink:
Radije mu pokloni kakav dobar auspuh,eto ti i izgleda i zvuka a i malo motor prodiše.
 
Stršljen said:
Ee  jes ljepše sa 180-om,ali nisu ga debili radili,zna se točno zašto je na njemu 160.Dobit ćeš izgled,to stoji,ali ćeš izgubit na voznosti motora. :wink:
Radije mu pokloni kakav dobar auspuh,eto ti i izgleda i zvuka a i malo motor prodiše.
Vjerojatno bi se izgubilo nešto na voznosti,ali trebalo bi probat.Otvoreni auspuh već bruji zadnjih 12000 km
 
Stick said:
Ja? Ni najmanje.Ako dobro vozi bilo bi steta da mrcvari 70 konja i ne uspije sto je naumio,eto.
Moj naum je da se dobro zabavim.Moje je vrijeme prošlo za išta ozbiljnje.Ima ovdje mladih lavova, pa neka se bore :D  Volio bi probati i R-a, ali eto nisam trenutno u mogučnosti. Ne mrcvarim motor jer ga vozim sukladno njegovim mogučnostima, a ima tu i još malo lufta :)
Ne vozim dobro jer nemam desno mudo :mrgreen:
 
avinko38 said:
To koss.Kakve preinake treba napravit da paše felga od 5" za gumu 180. Ako netko zna koja felga(od kojeg motora) od 5" bi išla na SV-a a da ostane origigi disk i lančanik sa svojim kučištem?Cilj mi je jedino izgled sa gumom 180.
Mora ići kompletna felna s diskom i nosaćem zupčanika od cbr600f3 95-98 god. Osovina odgovara , rade se nove piksne
i zadnji zupčanik se mora par mm izbaciti da bi bio u centru s prednjim. To radiš s podlošcima,šajbama.Ako te bude
interesiralo dam ti sve mjere za izraiti.
Može se na njega upasovati i felna od GSXr-a od 5.5 cola, ali mislim da je ovo najisplativja varijanta.
Za novog bandita ne znam koja je felna.
 
Uskoro bi trebala ići zamjena :)
Četri klipa umjesto dva (y)
 
Oho.,ide to tebi ide.. (y)