SV650S

To će ić na postojeće rupe bez modifka?

Sa kojeg motora su ta kliješta?

Napiši dojmove nakon promjene...

Pozdrav,

M

PS
Odustao sam od promjene guma nažalost...
 
Evo jutros montirana klješta od gsxr 600 k3.
Mora se koristiti adapter, ne može ići na postojeće rupe.
Za kočenje me ne pitajte jer su unutra još stare istrošene pločice koje sam dobio s klještima.
 
ubaci i diskove od istog gsxr-a pa će dobro kočit još neko vrijeme  :mrgreen:
bravo za trud  (y)
 
NEKID said:
ubaci i diskove od istog gsxr-a pa će dobro kočit još neko vrijeme  :mrgreen:
bravo za trud  (y)
Iza toga uvaliti mašinu od gsxr i san je ispunjen  :mrgreen:
Ovo su inaće ista klješta ko na sv 1000. Mislim da ih ima novi bandit 650 i gsr600.
 
nisam išao za time, mislio sam da su na 650 i 1000 ista no kad promislim i obje vilice nisu iste pa ni to  :mrgreen:
 
koss said:
Iza toga uvaliti mašinu od gsxr i san je ispunjen  :mrgreen:
Ovo su inaće ista klješta ko na sv 1000. Mislim da ih ima novi bandit 650 i gsr600.

iliti ti nije san vozit ispod 02:00:xx? :misli: :D
 
koss said:
Mora ići kompletna felna s diskom i nosaćem zupčanika od cbr600f3 95-98 god. Osovina odgovara , rade se nove piksne
i zadnji zupčanik se mora par mm izbaciti da bi bio u centru s prednjim. To radiš s podlošcima,šajbama.Ako te bude
interesiralo dam ti sve mjere za izraiti.
Može se na njega upasovati i felna od GSXr-a od 5.5 cola, ali mislim da je ovo najisplativja varijanta.
Za novog bandita ne znam koja je felna.
Hvala(sa zakašnjenjem),možda i probam jednog dana.
Marko me pitao za auspuh još u 2 mjesecu,evo slika nakon 13300 km pređeno sa Kuceljom.
PS Prve tri slike su slikane po kiši.
 
Lijepo izgleda (y),i nije dugačak kao mnogi koji inače idu na sv-a.Si štelao smjesu,lambdu i katalizator nisi skidao?
 
Original je dug 60 cm,ovaj 48 cm i lakši po slobodnoj procjeni barem 2 kg.Katalizator je izvađen.lambda je ostala na starom mjestu,podešavao nisam ništa.Razlika u snazi je minimalna,imam filing da mi je na nižim okretajima jači dok se na višim okretajima sporije "zakucava u crveno".
 
Lijepo (y)
Moj nije imao lambda sondu, a katalizator je bio nereguliran u auspuhu.Samo euro2 norme.
Reci mi jesi li možda blizu Kucelja. Zanima me koliko bi uzeo za izraditi komad cjevi od grane do
auspuha.To je onaj dio što je tebi zavaren na auspuh i ide do grana.
 
koss said:
Lijepo (y)
Moj nije imao lambda sondu, a katalizator je bio nereguliran u auspuhu.Samo euro2 norme.
Reci mi jesi li možda blizu Kucelja. Zanima me koliko bi uzeo za izraditi komad cjevi od grane do
auspuha.To je onaj dio što je tebi zavaren na auspuh i ide do grana.
Imam nekih 15 km do njega,mogu ga pitat al sigurno ga budu zanimale točne mjere.Evo ti broj/mail njegov:049/282 320,091/503 16 33,098/961 67 69,[email protected]
 
Odlično (y)
Imam ja tu cijev nego sam je iskidao pa ponovo vario za samo meni znane kombinacije :mrgreen:
Zovem Deaka za 20 cm cijevi kaže 500kn, pa u Kucelja dobijem cijeli auspuh za tu lovu :shock:
 
Bio je mali miting SV-a po Zagorju (y)
Zahvalio bi se Vinku(avinko38) na gostoprimstvu i druženju (y) (y)
Obišli smo pola Zagorja i otkrio sam sve tajne Zagorskih brega :wink:
Ako želite naučiti kako preživiti na cesti i fali vam andrenalina dođite se voziti po Zagorju 8) :D
Vinko još jedanput hvala i nadam se da se opet vidimo  (y)

 
koss said:
Bio je mali miting SV-a po Zagorju (y)
Zahvalio bi se Vinku(avinko38) na gostoprimstvu i druženju (y) (y)
Obišli smo pola Zagorja i otkrio sam sve tajne Zagorskih brega :wink:
Ako želite naučiti kako preživiti na cesti i fali vam andrenalina dođite se voziti po Zagorju 8) :D
Vinko još jedanput hvala i nadam se da se opet vidimo  (y)

E ovo se rijetko viđa :shock:,čak dva sv-a jedan kraj drugog :mrgreen:,to je već sv club :D
Pozdrav momci,i nisam treba vidit ovu sliku,sad bi i ja ralicu,avinko predobro mu stoji (y)
 
koss said:
Bio je mali miting SV-a po Zagorju (y)
Zahvalio bi se Vinku(avinko38) na gostoprimstvu i druženju (y) (y)
Obišli smo pola Zagorja i otkrio sam sve tajne Zagorskih brega :wink:
Ako želite naučiti kako preživiti na cesti i fali vam andrenalina dođite se voziti po Zagorju 8) :D
Vinko još jedanput hvala i nadam se da se opet vidimo  (y)
Alo majstore,bio sam počašćen ugostiti te,još jednom svaka čast na relaciji DU-KR!...kad bi samo više takvih ljudi bilo...
Kao što si i vidio mi u Zagorju odma montiramo cross ovjes na sve cestovnjake :mrgreen: :mrgreen:
bullitt said:
E ovo se rijetko viđa :shock:,čak dva sv-a jedan kraj drugog :mrgreen:,to je već sv club :D
Pozdrav momci,i nisam treba vidit ovu sliku,sad bi i ja ralicu,avinko predobro mu stoji (y)
Ralica je montirana treći dan poslje kupnje motora,po meni puno ljepši sa ralicom.
Predlažem da se nađemo mi ljubitelji Suzukijevog V twina po ljetu,negdje na pola puta,npr.Zadar,da povećamo broj SV-a na slici....
 
Dobra ideja (y)
Bullitt neka glumi domačina. Ima krajem 7. mj motorijada u Stankovcima.
Nabacite koji prijedlog :)
Očemo li primiti kojega s litrom :mrgreen:
 
Ralica je montirana treći dan poslje kupnje motora,po meni puno ljepši sa ralicom.
Predlažem da se nađemo mi ljubitelji Suzukijevog V twina po ljetu,negdje na pola puta,npr.Zadar,da povećamo broj SV-a na slici....

koss said:
Dobra ideja (y)
Bullitt neka glumi domačina. Ima krajem 7. mj motorijada u Stankovcima.
Nabacite koji prijedlog :)
Očemo li primiti kojega s litrom :mrgreen:

To je odlična ideja,ima i sada party Beštija 19-21.06.,hapening 26-28.06., a može i kasnije Stankovci da se vidimo (y).
Naravno da su i litraši uvijek dobrodošli :D