SV650S

koss said:
U SAd i UK je vrlo popularan i imaju svoja kup natjecanja.

A kod nas je čista egzotika :misli:,iako meni to i ne smeta dapače..
 
Evo imam samo ovu sliku sa speed weekend-a
Zadnja felna je od cbr600 f3 5 cola umjesto 4.5
 
bullitt said:
Ekipa,jel radi Akrapovič full sistem za naše sevulje,znate li?I inače,ko radi full sistem za 650icu :misli:?Vidim Koss,ti stavio Jardine..
Evo dojmova sa full sistemom.Niži i srednji okretaji mrtva kobila tek bi se razletio na visokim.
Problem je bio što nisam imao mape za powercommander za moju kombinaciju, a nisam uspio odvesti motor na dino stol da se ušteluje.

 
koss said:
Evo imam samo ovu sliku sa speed weekend-a
Zadnja felna je od cbr600 f3 5 cola umjesto 4.5

Dobro izgleda,daj malo to poslikaj pa stavi slike da vidimo... :D (y)
 
Sad sam ga vratio u civilnu verziju, ali isto poslikam :)
 
Ovo sa širom felgom je dobra stvar,zanimljivo je kaj na SV-u zadnja guma od 160 izgleda koda je još manja dok na npr.ZR 750 ili Raptoru 650 izgleda OK,čak neki misle da je i 180.
 
Na 5 cola može ići 180, ali se time ništa ne dobiva osim izgleda. Meni je trenutno slik 165, a u cestovnoj verziji ću staviti 170.
 
I ja sam razmišljal da stavim 170,samo radi izgleda,no u razgovoru sa vulkanizerom u širini se ne dobije ništa nego se guma više zaokruži,po tome se dobija na visini.Inače vozim na Dunlop Roadsmart i jako sam zadovoljan
 
Žmigavci zadnji  (y),prednjih uopće nema?Di si nabavil žmigavce/cijena/na koji način se pričvršćuju?Po mojem ukusu fali mu ralica...
 
Na stranici 5 ti je s ralicom. Imam je ali sam je skinuo pošto sam obrnuo mjenjać pa mi zapinje.Morao bi jedan dio
plastike izrezati, ali mi se neda :) Zadnji žmigavci su ukomponirani s undertailom kao i nosać tablice.
Naručeno u Kanadi oko 1200kn, kuma donjela. Prednje žmigavce ima led.Malo bolje pogledaj.
 
Vidim da ste vas nekoliko uhvatili SV po odličnoj cijeni. (y) Moj je 2005 plačen na akciji 58tk,
a bio je 62tk.
 
Ja mislio da su mu to poklopci rupa od žmigavaca a to LED,oni koji su ga kupili ove zime su dobro prošli,49900kn,ja sam ga platio godini dana prije 56 340kn
 
Koss,promjenio si auspuh,stavio suvozačeve nogare,ucivilio ga totalno :misli:,za Grobnik opet mjenjaš set up ili...?
 
Sad je opet skočila cijena na 62 000,moj je isto K8 al godina 2007,3 mjeseca sam se raspitival za SV-a u Eurorentu,nisu znali reći oće li ga uopće biti,te godine su prodane i zadnje hiljadarke.Nakraju dopizdilo mi čekanje i naručujem Bandita u crnoj boji,za 2 tjedna je trebala biti isporuka pošto ga je trebalo potegnut iz Mađarske.
Zovu me za tjedan dana i vele ima crnog Bandita al samo sa ABS-om,odustajem od kupnje jer mi ABS diže puno cijenu.Već u pregovorima sa ljudima iz Eurorenta da mi se vrati kapara ostavljena za motor opet postavljam pitanje za SV-a,zovu u Mađarsku,upravo stigel prvi kontingent SV-a(K8) za ovaj dio Europe.....i sreći nije bilo kraja....
 
marin.k said:
49.200  (y)  :mrgreen:

Stari,odlično si proša (y).Ja nisam bio te sreće,kupio sam ga netom prije akcije :x,ali dobro hebeš ga,isto sam dobio popust 3000,00kn pa s obzirom na vrijeme kupnje i cijenu zadovoljan sam,motorom prezadovoljan :D.Po slikama vidim nisi ništa mjenjao,sve serijsko?
 
bullitt said:
Koss,promjenio si auspuh,stavio suvozačeve nogare,ucivilio ga totalno :misli:,za Grobnik opet mjenjaš set up ili...?
Je :) , malo za svakodnevnu vožnju da mogu koga ukrcati ako mi se posreći :mrgreen.
Za Grobnik ide kao što je na prikolici sa još nekim doradama.
 
bullitt said:
Stari,odlično si proša (y).Ja nisam bio te sreće,kupio sam ga netom prije akcije :x,ali dobro hebeš ga,isto sam dobio popust 3000,00kn pa s obzirom na vrijeme kupnje i cijenu zadovoljan sam,motorom prezadovoljan :D.Po slikama vidim nisi ništa mjenjao,sve serijsko?

To mi je brat, pa mogu i ja odgovorit da ne cekas,voza se on negdi :)

Motor je neki dan dosa doma, sve serijsko, jos na razradi :)

A sta je liiiiiip, milina  :mrgreen: