SV650S

avinko38 said:
Alo SV driveri,sutra poslje posla pičim po nove gume i nastavljam za Preluk,legendarno mjesto za Hrv. motosport,susret MK Fluminense Riders-a,pa ak bu neko u blizini nek navrati na pivu.
Ovak izgleda za put spreman...
Fale ti još samo dvije kese da ti vise s volana :mrgreen:
Dobro se provedi (y)
 
avinko38 said:
I ja sam razmišljal o bočnim torbama,uvijek sam se pital da li i kolko blata,vode završi na njima od zadnjeg kotača?kolko litara su?Cijena?Dal se dobiju i kišne navlake za njih?Općenit dojam?
Unaprijed hvala :mrgreen: :mrgreen:
Koliko su litara - nemam pojma. Imam kišne navlake za njih, bisage su koštale oko 700-800 kn. A od zadnjeg kotača malo toga završi na njima. Dobro je kaj ne puštaju vodu, pa ih samo ispereš pod tušem ili obrišeš mokrom krpom (nikada nisam stavljao navlake a bisage još dan danas izgledaju ko nove).
Dobro stoje na motoru, ne strše previše van.
Mislim da ne moram objašnjavat kaj je ona štangica između dvije bisage, a ide prek registarske pločice.

No, onda sam odlučio da mi se više ne spava u šatoru, i da mi ionako sve stane u ruksak, pa sam ovu kombinaciju izbacio :mrgreen:
Sad samo tank torba i IXS veliki ruksak na leđima čine svu prtljagu.
 
e a zakaj je ona štangica...

mi ispod 120 na testu ne kužime :mrgreen:


Ili delaj svoj posel, ili odi ženu zajebavat. :jesus:
 
Bandit said:
Koliko su litara - nemam pojma. Imam kišne navlake za njih, bisage su koštale oko 700-800 kn. A od zadnjeg kotača malo toga završi na njima. Dobro je kaj ne puštaju vodu, pa ih samo ispereš pod tušem ili obrišeš mokrom krpom (nikada nisam stavljao navlake a bisage još dan danas izgledaju ko nove).
Dobro stoje na motoru, ne strše previše van.
Mislim da ne moram objašnjavat kaj je ona štangica između dvije bisage, a ide prek registarske pločice.

No, onda sam odlučio da mi se više ne spava u šatoru, i da mi ionako sve stane u ruksak, pa sam ovu kombinaciju izbacio :mrgreen:
Sad samo tank torba i IXS veliki ruksak na leđima čine svu prtljagu.
Po meni nekih 15-20 L,uglavnom jako dobro mu stoje,možda ih smontiram jednog dana.
koss said:
Fale ti još samo dvije kese da ti vise s volana :mrgreen:
Dobro se provedi (y)
Hvala majstore,šteta kaj nisi na Grobniku ovaj vikend da te dojdem vidit,
Odoh,pozdrav...
 
Evo malo slika s promjene guma...

Fino potrošeni d-220st :oops: :mrgreen i novi b-021...

i563710_Slikesvonjiistarijeslike206.jpg

Naravno Honda je u prvom planu, ipak su to najbolji motori :mrgreen:...
i563714_Slikesvonjiistarijeslike207.jpg


Raznolika vozila i pogoni :mrgreen:...
i563717_Slikesvonjiistarijeslike210.jpg


Stara garda sve nadgleda :naklon:
i563720_Slikesvonjiistarijeslike211.jpg
 
Nakon pravog potopa stigo kod vulkanizera po novi set Roadsmarta.
Prednja guma nakon 14400 km.
 
avinko38 said:
Nakon pravog potopa stigo kod vulkanizera po novi set Roadsmarta.
Prednja guma nakon 14400 km.

Fino si ti to potrošio :roll: :mrgreen: (y)....
 
ha čuj dugo su i držale, :mrgreen:prednju nisi mijenjao?Kolko love je BT 021?Meni je isto ne setu D220 ST prva bila u puno boljem stanju nek zadnja kad sam ih mijenjao,dok se koda seta Roadsmarta prednja puno više dere.
 
avinko38 said:
ha čuj dugo su i držale, :mrgreen:prednju nisi mijenjao?Kolko love je BT 021?Meni je isto ne setu D220 ST prva bila u puno boljem stanju nek zadnja kad sam ih mijenjao,dok se koda seta Roadsmarta prednja puno više dere.

Nisam mjenjao prednju jer je još o.k.,iako bi najbolje bilo da sam promjenio obje:
i564339_Slikesvonjiistarijeslike212.jpg

i564341_Slikesvonjiistarijeslike213.jpg

i564342_Slikesvonjiistarijeslike214.jpg


Bt-021 je došao oko 1050,00kn,a ići ću i na prednju istu.Ti si zadovoljan Roadsmartom,očito kad si išao na drugi set,ja ću tek skužit kakav je ustvari bt-021 kad stavim i prednju,zasad mi se čini da me d-220st ograničava jer nemam baš više 100% pouzdanja u nju.
 
D220 ST su mi trajale 11300 km,nekoliko puta su mi "pustile"(prednja) i nikako nisam mogel doći do ruba,trajnost im je OK.
 
avinko38 said:
D220 ST su mi trajale 11300 km,nekoliko puta su mi "pustile"(prednja) i nikako nisam mogel doći do ruba,trajnost im je OK.

A jel :shock:,znaš da i ja ponekad imam onaj spužvast osjećaj u zavoju kad je opteretim,dobra je za jedan niz zavoja al imam osjećaj da se brzo zamori(pregrije ili nešto) pa me upozori mješanjem i laganim puštanjem.
Isto nikad do ruba,što se i vidi :mrgreen:,ali ipak je granica malo pomaknuta otkad sam uzeo novu zadnju.Susprežem se da ne idem dalje u nagibima, jer nova zadnja mi svojom hvatljivošću i gripom daje mogućnost da idem još, al prednja je tu ne prati i kad bi nastavio nagib mislim da bi tad već bio na granici pada.
Što je tu je,znao sam da je najbolje uzet cijeli set ali nisam bio u mogućnosti :(.Mogu reć već sada da je bt-021 puno sportskija,šiljatija i ćvršća guma od d-220st i ima dual compound tehnologiju za razliku od ove...
Zadnja d-220st je izdržala 9500km.
 
prije neki dan sam bio u Suzuki salonu kod nas u TZ da kupim sprej za lanac i ugledao SV 650 S za nekih 6000€ nov al kazu da imaju samo taj jedan po toj cijeni sto je i mene zagrizenog Hondasa potaklo na razmisljanje o kupovini al posto sam tek sredio svoj Bol D'or ipak sam spustio lopticu na zemlju.
 
jebate koja cijena :shock:
to je full oklopljeni 2008. ili prijašnji model??
 
:misli: ako se ne varam bio je sa poluoklopom
 
moguce ne bih znao reci nisam se toliko raspitivao
 
kolko ja znam, od 2008. na dalje su svi full oklopljeni, meni i ljepši
 
MOONSHIELD said:
kolko ja znam, od 2008. na dalje su svi full oklopljeni, meni i ljepši

Pa baš i nisu :misli:,imaš slike s par stranica prije kako izgleda k8,vozi ga avinko a i ja ga imam :wink:.
 
MOONSHIELD said:
kolko ja znam, od 2008. na dalje su svi full oklopljeni, meni i ljepši
Nisu,dodatni oklop ili samo ralica je dodatna oprema.