SV650S

avinko38 said:
Hvala,moglo je biti i puno detaljnije ali najteži posao od sveg mi bilo pisanje  :mrgreen:

Svaka čast na trudu (y)

Ja ću na pregled kada nabavim usisne bregaste od prve generacije sv-a koje idu na ispušnu stranu.
To ću prepustiti meštru, iako imam cijeli postupak u slikama.
 
Fala :mrgreen:
Daj mi reci koja je razlika između usisnih bregastih 1 i 2 generacije i kaj misliš dobit s tom izmjenom?
 
Usisne 1gen. idu na ispušne 2gen. dobivaš 1-2 ks.Malo više su otvoreni ventili zbog boljeg protoka plinova.
To su ti jeftine racing prerade :mrgreen:
Sada ganjam po ebay-u nebi li naletio na kakve jeftine.
 
Evo malo da dignem temu s jednom lijepom slićicom :)
Inače, turpija li se što?


7e8db11a.jpg
 
Koss nastavi niz (y)
Evo jedne umjetničke od mene :mrgreen:(kad će ta zima proć :()
 
Zaboravimo načasak curu na lijevo  :mrgreen: te bacimo pogled na desno,tu se ja zapitam :misli:;jel postoji tak lijepi motor ko SV-S....... :mrgreen: Ah ljubav je slijepa (y)
 
pozz ekipo, nedavno kupio sv650s '00 g...koje ulje da stavim u njega?? primjetio sam da se diskovi gibaju oko 2mm napred natrag, dal se to može popraviti ili moram kupit druge diskove??? :misli:
 
GREMLIN777 said:
pozz ekipo, nedavno kupio sv650s '00 g...koje ulje da stavim u njega?? primjetio sam da se diskovi gibaju oko 2mm napred natrag, dal se to može popraviti ili moram kupit druge diskove??? :misli:
Dobrodošao Gremlin (y)
Preporučam polusintetiku,mislim da je proizvođač manje bitan,ja osobno stavljam Total Sport 10W40.
Kolko km ima motor?Da li je debljina diskova u odgovarajućoj mjeri?
Pošto su to plivajući diskovi određenu "zračnost" moraju imat,ona se kilometražom sve više povećava,upravo je kod mene jedan Z 750 S sa 50000 km i isto mu se gibaju diskovi ko i tebi,no debljina diskova je još dobra tak da teško da se bu vlasnik odlučil na zamjenu.
Radna površina diska se može mijenjat sa novim uprešanim prstenovima,dok srce diska ostaje. 
 
ima oko33600km.....debljina diskova je odlična....nema nikakvih udubina, a gdje mogu uprešat diskove?? u vezi ulja sam se dvoumio između motul5100 i total sport 4t
 
avinko38 said:
Zaboravimo načasak curu na lijevo  :mrgreen:, te bacimo pogled na desno,tu se ja zapitam :misli:;jel postoji tak lijepi motor ko SV-S....... :mrgreen: Ah ljubav je slijepa (y)

Teško je ne primjetit curu na lijevo :mrgreen: ali stvarno ti je lijep taj motor :D :mrgreen: (y)
Morat ću stavit ralicu i auspuh,super mu stoje,ciljam na akrapa ali i taj tvoj izgleda dobro,čak možda i bolje od akrapa,kraći je i košta triput manje.,samo me brinu norme,decibeli i tehnički pregled :?.
Ali sada su mi prije svega prioritet gume.,ide novi komplet metzeler m3 :D.
 
bullitt said:
Teško je ne primjetit curu na lijevo :mrgreen: ali stvarno ti je lijep taj motor :D :mrgreen: (y)
Morat ću stavit ralicu i auspuh,super mu stoje,ciljam na akrapa ali i taj tvoj izgleda dobro,čak možda i bolje od akrapa,kraći je i košta triput manje.,samo me brinu norme,decibeli i tehnički pregled :?.
Ali sada su mi prije svega prioritet gume.,ide novi komplet metzeler m3 :D.
Fala lipa, ja svojeg regal nedavno i nije bilo nikakvih problema sa auspuhom a sad dal će bit problema sa MUP om u sezoni neznam, nadam se ne :mrgreen:
Kolko love set metzelera?

GREMLIN777 said:
ima oko33600km.....debljina diskova je odlična....nema nikakvih udubina, a gdje mogu uprešat diskove?? u vezi ulja sam se dvoumio između motul5100 i total sport 4t
Za uprešavanje diskova ti nebi znao,probaj progooglat :misli:
 
bullitt said:
Teško je ne primjetit curu na lijevo :mrgreen: ali stvarno ti je lijep taj motor :D :mrgreen: (y)
Morat ću stavit ralicu i auspuh,super mu stoje,ciljam na akrapa ali i taj tvoj izgleda dobro,čak možda i bolje od akrapa,kraći je i košta triput manje.,samo me brinu norme,decibeli i tehnički pregled :?.
Ali sada su mi prije svega prioritet gume.,ide novi komplet metzeler m3 :D.
A da provaš ove nove Mišelinke kilo lakše. (y)
Pa lijepo ovdje nešto napišeš da se mi ne zajebemo :)
 
avinko38 said:
Fala lipa, ja svojeg regal nedavno i nije bilo nikakvih problema sa auspuhom a sad dal će bit problema sa MUP om u sezoni neznam, nadam se ne :mrgreen:
Kolko love set metzelera?

A pravo da ti kažem,sviđa mi se taj akrap,kalasika izgled ali to i volim (y)

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exhaust/products/suzuki/model/sv-650-2005-2006/slip-on-4c3bfecb0f/

Pošto set metzelera :?:.,ništa,mukte.. :mrgreen: 8)
 
koss said:
A da provaš ove nove Mišelinke kilo lakše. (y)
Pa lijepo ovdje nešto napišeš da se mi ne zajebemo :)

He,he.,vidi gornji post :mrgreen:, ali budem ja probao michelinke,ali one pilot power :mrgreen:,nudi ih bimba sada po dobroj cijeni (y)
 
Trebao je pasti jutros đir sa ekipom u 10, ali je padala kiša.
Nije mi dao vrag mira pa sam u 14 kada je prestala kiša krenuo laganini do Slanoga.
Evo par slika. Sorry, ništa od puce kao Vinko :)

5727c978.jpg

f8d0121d.jpg


U Slanom naletio na još jednog raubera, pa smo popili kavu (y)

77a9457d.jpg


Na povratku me oprala kiša neđe na po puta, ali gorotex nije propustio.
 
Ja ljubomoran ko pas!Kod mene pingvini šeću :palacdolje:
Bravo Koss (y),kad će USD vilice gore?