SV650S

Marko said:
Pozdrav ekipa,

Evo kako je malo zahladilo,da ozivim malo temu.
Slobodan dan na pisti,9.mjesec, rel.malo soldi za veliki gust... :wink:

Fotke je napravio slučajni fotograf,kojeg sam vidio na odlasku doma. Super ispalo,hvala mu.
Zove se Gordan, bavi se skuterima... Ovim putem veliko hvala jos jednom! (y)

Uspio je uhvatiti moje prvo preticanje na pisti.Zrtva je bio isto "nestručnjak" kao ja,tako da je prošlo sve ok. Nije bilo lako... :mrgreen:

Pred kupnju SV-a sam pregledavao topic i vidio Kossove slike s piste.Bile su mi super!

Prva liga slike,SeVe odlično izgleda na stazi (y).,blago ti se,moja SeVka će još morati pričekati dok ponovno vidi Grobnik :(.,bit će zato zanimljiva zima u garaži :mrgreen:
 
@Bullit,
Sad kad gledam fotke izgledam si ko penzic... :mrgreen:

Ali za moj pojam bilo je dovoljno brzo. :)
Na pocetku mi bilo neugodno cut struganje nogara i automatski sam volan čvršće stisnuo...
Pitao malo Keca koji je bio na pisti u pauzi između vožnji, a on kaze samo relax i sve 5 - tako to ide sa serijskim...

Posle sam se malo opustio i bilo je lijepo.

Planiram na proljece,kad zatopli - bez nekog posebnog datuma,opet na pistu.

@all
Ako bilo tko iz topica bude planirao Grobnik javite se. Ako nis drugo mogu bit snimatelj/fotograf. :mrgreen:
Bilo bi lijepo bit sa jos jednim SV-om na stazi. (y)







 
Marko said:
@Bullit,
Sad kad gledam fotke izgledam si ko penzic... :mrgreen:

Ali za moj pojam bilo je dovoljno brzo. :)
Na pocetku mi bilo neugodno cut struganje nogara i automatski sam volan čvršće stisnuo...
Pitao malo Keca koji je bio na pisti u pauzi između vožnji, a on kaze samo relax i sve 5 - tako to ide sa serijskim...

Posle sam se malo opustio i bilo je lijepo.

Planiram na proljece,kad zatopli - bez nekog posebnog datuma,opet na pistu.

@all
Ako bilo tko iz topica bude planirao Grobnik javite se. Ako nis drugo mogu bit snimatelj/fotograf. :mrgreen:
Bilo bi lijepo bit sa jos jednim SV-om na stazi. (y)

A znam približno kakav ti je osjećaj bio.,tako sam se ja osjećao isto.,mislim derem ovo-ono,brz sam i tako to, kad ono izgledam penzija živa na slikama,(mislim na moj doživljaj brzine,u biti i jesam spor) :mrgreen:..,amater,ma nema veze bitno je da se gušta (y)

Evo ih par.,najžestokijih :LOL: :mrgreen:

2edbat4.jpg


2iasmsg.jpg


2nhf877.jpg
 
Najljepše su prve vožnje.
Nadam se da se vidimo dogodine (y)
 
Fora su ti fotke,Bullit (y)
Sta je ovo bio Z koji je kapitulirao? :mrgreen:

Kuzim,imamo isti osjecaj brzine za volanom, ha-ha....

Svakako cu se javit kad budem prema Zadru sa SV-om.
I napravit koji đir.

Najbolje ispadne bez puno dogovora. :wink:

 
Marko said:
Fora su ti fotke,Bullit (y)
Sta je ovo bio Z koji je kapitulirao? :mrgreen:

Kuzim,imamo isti osjecaj brzine za volanom, ha-ha....

Svakako cu se javit kad budem prema Zadru sa SV-om.
I napravit koji đir.

Najbolje ispadne bez puno dogovora. :wink:

Jep.,Zed"s Dead :mrgreen:..,ma da, bio i frend gore došao dan kasnije,(ovaj na slici)i još jedan njegov s 07 Zedom iz ZD,sišli odmah s putovanja na stazu pa bili "umorni" da ih opravdam :mrgreen:...

Javi se svakako :piva: (y)
 
Heh da, da nisam i ja biil umoran od kampiranja i motorijade bil bi i naked na stazi...al posto smo ujutro opet s gemistima krenuli da se popravimo od jučer..zdrav razum je reko da bolje ne na stazu..al moguće i da nisam dovoljno popil u trenutku odluke-ići ili ne ići via Marof :mrgreen:
dobro je i ovak prošlo, ja živ a motor čitav
 
Samo jedno pitanje ; kako se skida sjedalo od vozača na SV-u 650 s  :misli:  gledo sam malo al nevidim nigdje nikakvu kopču ili sl. pa da nekopam i netražim bezveze, tnx unaprijed  (y)
 
Odvij one dvije bočne plastike ispod sica.
Nakon toga će ti sve biti jasno :)
 
koss said:
Odvij one dvije bočne plastike ispod sica.
Nakon toga će ti sve biti jasno :)


Evo riješio, tnx  (y) kad se skinu te plastike ima ona dva imbus vijka, jga, kod kawe je to stvarno jednostavno, skineš sjedalo suvozača i na polugu otpustiš sjedalo vozača  :wink:
 
KING RR said:
Evo riješio, tnx  (y) kad se skinu te plastike ima ona dva imbus vijka, jga, kod kawe je to stvarno jednostavno, skineš sjedalo suvozača i na polugu otpustiš sjedalo vozača  :wink:

pa naravno kad je i za vozace Kawe to komplicirano,a nesto vise.... :mrgreen: :mrgreen:
 
darko_b said:
pa naravno kad je i za vozace Kawe to komplicirano,a nesto vise.... :mrgreen: :mrgreen:

Ma suzi još i oprostim što komplicira bezveze  :jesus: al đamaha  :shock: :eek:hne: sjećam se pajde kad je tražio kako se skida sjedalo  :LOL: ispatio se ko isus i nakraju nazove me, a kad sam mu reko da se ćoškovi sica saviju prema gore i ispod ima dva vijka dobio je čir  :LOL:
 
KING RR said:
Ma suzi još i oprostim što komplicira bezveze  :jesus: al đamaha  :shock: :eek:hne: sjećam se pajde kad je tražio kako se skida sjedalo  :LOL: ispatio se ko isus i nakraju nazove me, a kad sam mu reko da se ćoškovi sica saviju prema gore i ispod ima dva vijka dobio je čir  :LOL:
ti kazes ne valja yamaha,.darko kaze ne valja kawa,sta da kupim necu valjda prec na plavo bijeli suzuki ili na hondu?? 
 
KING RR said:
Evo riješio, tnx  (y) kad se skinu te plastike ima ona dva imbus vijka, jga, kod kawe je to stvarno jednostavno, skineš sjedalo suvozača i na polugu otpustiš sjedalo vozača  :wink:
Neka je sve utvrdo stegnuto.
Ebo polugice :mrgreen:
 
DANE~VK said:
ti kazes ne valja yamaha,.darko kaze ne valja kawa,sta da kupim necu valjda prec na plavo bijeli suzuki ili na hondu?? 
majke ti isusove,nocas sam sanjao da sam kupio CBR1000RR novi model ...jbmti sve... :shock: :shock: (sad sam se sjetio)  :mrgreen:
 
maRRio 8 said:
Našo si se znalce slušat. (y)
Pričekaj trećeg da kaže kaj valja pa taj kupi. (y)
:jesus: kaze tip koji vozi sintisajzer  :mrgreen: :mrgreen: :wink: :misli:
 
darko_b said:
:jesus: kaze tip koji vozi sintisajzer  :mrgreen: :mrgreen: :wink: :misli:
Nisam ti ja oženjen za svoj motor. :jesus: Samo objektivan. (y)
Kaj ti ja ličim na ljaksea kojeg se povezuje za jednu firmu? Za to postoje raznorazna sela i zaseoci. (y)