SV650S

sid said:
imam mu ja za straznji kraj amortizer Wilbers, doduse za K3, ne znam jel pase na K2
Odgovara od k3-k10
Stari sv prije k3 ima visinu stražnjeg amortizera 337 mm, a novi 330mm.
Može se ugraditi na k2, ali se treba i prednji kraj spustiti.
 
Lovro Vz said:
no, i kak je sad na 4 zyl?
malo detalja pošto si prešel s 2 na 4... :wink:
vibracije, potisak od nule, međuubrzanja, zadovoljstvo u vožnji...jest da je hornet 900 jači motor..ali, ono

Vibracije minimalne, potisak od nule maksimalan, međuubrzanje - primiti se jako čvrsto za ručke!!!....jer sam sic našprical s kokpitom... :shock:
 
Plava munja said:
Vibracije minimalne, potisak od nule maksimalan, međuubrzanje - primiti se jako čvrsto za ručke!!!....jer sam sic našprical s kokpitom... :shock:

naspricaj i diskove da ti ne blokiraju  :shock:
 
Plava munja said:
Vibracije minimalne, potisak od nule maksimalan, međuubrzanje - primiti se jako čvrsto za ručke!!!....jer sam sic našprical s kokpitom... :shock:

ne vjerujem...dok ne probam :jesus:
 
sid said:
naspricaj i diskove da ti ne blokiraju  :shock:
i prestanu se čut disk pločice (y)
:mrgreen:
 
motor sa zimskom opremom
ružni vizir (ajd, funkcionira :?)
čudni kofer (ajd, praktičan i funkcionira)
 
Lovro Vz said:
motor sa zimskom opremom
ružni vizir (ajd, funkcionira :?)
čudni kofer (ajd, praktičan i funkcionira)
A kaj si pizze počel dostavljati :hehehe:
Kaj sa onim DR-om,buš uzel,vidim da ti se blato dopada? (y)
 
low_rider said:
jel moze koja slika motora?
a ne umjetnicke slike sljunka u prvom planu  :misli:

to nije šljunak već rovni kamen :jesus: :mrgreen:
zajebavam, evo
 
mislim da sam ti vidio motor u subotu na susretu u varaždinu (y) fora zgleda (stražnji kraj mi je jedan od najljepših, još da je ubaciti malo širu gumu..), iako mi taj okrugli far nikak ne paše na ovaj motor :misli:
 
MOONSHIELD said:
mislim da sam ti vidio motor u subotu na susretu u varaždinu (y) fora zgleda (stražnji kraj mi je jedan od najljepših, još da je ubaciti malo širu gumu..), iako mi taj okrugli far nikak ne paše na ovaj motor :misli:

je, videl si ga, jedini SV na susretu MK Sjeverozapad :wink:
okrugla lampa...heh, da nije ali je! Sigurno bi bolje stajala neka od današnjeg novog nekida...do kompletna silueta meni fenomenalan.
E da, u moru motora, zasto je SV toliko rijedak? Jel to početna cijena ili kaj? Koliko je kostal SV novi?  Jel bio skuplji N ili S?
 
N je jeftiniji par tisuća kolko ja znam, ak je još u prodaji..mislim da je n bio oko 55 tkn, a s 58..
ma nije tolko ni u faru problem, nekak mi previše prazno izgleda od naprijed bez oklopa :misli:
 
Kak se ukusu razlikuju..npr meni s verzija nis posebno, i cijela je nekak predimenzionirana napred, a i oklopi mi nisu nis posebno, al OK, ne smetaa
N je meni bas fajterski motor od napred
 
Meni osobno je nejked jako lijep,onako klasika okruglo svjetlo,baš kako treba,puno ljepši od novih modernih nejkeda.,jbg ukusi su različiti :mrgreen:.,ali kupio sam s verziju zbog sportskih aspiracija :LOL: :mrgreen: (y)
 
Ima nov novcati Sv650 sa ABS-om u Puli,Suzuki Pula,bio je u 8. mjesecu,i u 9-tom kad sam zvao

prodaje se po cijeni od 48 000 kn,novo novcato,al model 2008.
 
discovery said:
Ima nov novcati Sv650 sa ABS-om u Puli,Suzuki Pula,bio je u 8. mjesecu,i u 9-tom kad sam zvao

prodaje se po cijeni od 48 000 kn,novo novcato,al model 2008.
:shock: :shock:

 
Lovro Vz said:
:shock: :shock:

da, početkom 10-tog kad sam zvao,dok sam još tražio motor,prije nego sam kupio Yamahu, zvao sam i reko mi je čovjek da imaju par zainteresiranih kupaca za motor ali da ga još nisu prodali.Sad,dal su ga od tada prodali ili ne,treba provjeriti,ali cijena je bila savršena,ta koju sam naveo. 48 000 kn do registracije. bio je 2008. SV650n model,tamnoplave boje

možete nazvati sutra pa pitati ak nekog interesira:

http://www.moto.suzuki-pula.com/

PULA   MOTOR TEH. AUTO d.o.o.   Divkovićeva 2/b   052/540-422  
 
Ima li iko iskustva sa bocnim koferima na S modelu?
Ja sam imao kratko top case i imao sam problem ljuljanja volana
kad je natovren.Isti problem ima i drug na svom SV-u.
Razmisljam o bocnim koferima,mislio sam da mogu bez istog ali tesko...