SV650S

darko_b said:
:jesus: kaze tip koji vozi sintisajzer  :mrgreen: :mrgreen: :wink: :misli:


Kaže tip koji je dvaput upo sa ženskog motora  :B: :lolcry: :lolcry: :lolcry:




DANE~VK said:
ti kazes ne valja yamaha,.darko kaze ne valja kawa,sta da kupim necu valjda prec na plavo bijeli suzuki ili na hondu?? 

Drug kupi kraljicu - MV agustu F3, 3 cil. 675 ccm i 140 konja  (y)
Kruže priče da će cijena bit 11.5 soma  :wink: za takvu egzotiku stvarno povoljno  :wink: ako to bude točna cijena nešto si kemijam da odjebem sve, prodam kawu i SV-a nakupim još nešta love ili neka kreda i ubodem nju novu pa ju vozim sljedećih 5 godina i mir  (y)


images


 
maRRio 8 said:
Nisam ti ja oženjen za svoj motor. :jesus: Samo objektivan. (y)
Kaj ti ja ličim na ljaksea kojeg se povezuje za jednu firmu? Za to postoje raznorazna sela i zaseoci. (y)

da da ti si iz metropoole  :LOL: :LOL: :LOL: ali svejedno vozis sintisajzer  :jesus: :mrgreen:
ko zna sto valja zna,tko ne zna nauci  :jesus:
 
KING RR said:
Kaže tip koji je dvaput upo sa ženskog motora  :B: :lolcry: :lolcry: :lolcry:




Drug kupi kraljicu - MV agustu F3, 3 cil. 675 ccm i 140 konja  (y)
Kruže priče da će cijena bit 11.5 soma  :wink: za takvu egzotiku stvarno povoljno  :wink: ako to bude točna cijena nešto si kemijam da odjebem sve, prodam kawu i SV-a nakupim još nešta love ili neka kreda i ubodem nju novu pa ju vozim sljedećih 5 godina i mir  (y)


images

mrš  :mrgreen: a i pitam se tko je isto pao PAR puta s tog zenskog motora  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL:

mislis da ces moci vozit tu MV 5 godina,alo druze pa to je talijan  :jesus: :mrgreen: :mrgreen:
 
darko_b said:
mrš  :mrgreen: a i ti znas da to nije zenski motor,jer si i ti par puta pao s tog zenskog motora  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL:

mislis da ces moci vozit tu MV 5 godina,alo druze pa to je talijan  :jesus: :mrgreen: :mrgreen:

Ja sam upo par puta, al sa gixxera soma, koji je itekako pRRavi muški motor :jesus: za razliku od onih tvojih kolibrića, kako se ono zvaše  :misli: gladius  :jesus: :LOL:  :piva: :piva: :piva: (y) (y) (y)

A jebiga MV nije na ružnom glasu ko drugi talijani  :misli: :neznam:
Al brate jeftino je to  :misli: pa 11.5 kila je kod nas kawa šestica  :? meni se sviđa i još usto serijski baca van 140 konja sa čim se bogami nemože pohvalit čak ni najjači u klasi ZX6R  :jesus:  8)
 
KING RR said:
Ja sam upo par puta, al sa gixxera soma, koji je itekako pRRavi muški motor :jesus: za razliku od onih tvojih kolibrića, kako se ono zvaše  :misli: gladius  :jesus: :LOL:  :piva: :piva: :piva: (y) (y) (y)
pobrkao si loncice al ajde nema veze ... :wink: :mrgreen:
 
darko_b said:
pobrkao si loncice al ajde nema veze ... :wink: :mrgreen:

Ma viš da te zaj.  :wink: aj nećemo jebat ljudima po temi, ovdje je stvarno dobra ekipa, nema rasprava i uvijek su voljni pomoć, svaka čast vozačima i ljubiteljima SV-a  (y) :piva:
 
KING RR said:
Ma viš da te zaj.  :wink: aj nećemo jebat ljudima po temi, ovdje je stvarno dobra ekipa, nema rasprava i uvijek su voljni pomoć, svaka čast vozačima i ljubiteljima SV-a  (y) :piva:
pa vidim al vidim da i neznas modele Suzukia... :mrgreen: :mrgreen:
 
M a R k o said:
Drugari da ne znate jel iko prodaje nosac topa case-a za SV?

Što je s onim tvojim instaliranim na motoru.,stvarno je tako "problematičan" ili...? Pokušaj na ebay-u,stvarno se nađe svega (y)
 
bullitt said:
Što je s onim tvojim instaliranim na motoru.,stvarno je tako "problematičan" ili...? Pokušaj na ebay-u,stvarno se nađe svega (y)

Prodao sam ga posle prve voznje,ne vredi nicemu  :palacdolje:
Sw montech pravi dobre ali je i cena isto takva,130e za parce AL
 
2 avinko: Pozdrav od kolege Vlada i brata mu. :)
Mogao si doći sa njima.
 
koss said:
2 avinko: Pozdrav od kolege Vlada i brata mu. :)
Mogao si doći sa njima.

Danas se pohvalil da su bili sa Kossom (y)
Nisam ni znal da idu, a rega na SV-u je istekla prije tjedan dana, situacija je takva da sam odlučil čekati proljeće za ponovnu regu :(, prvi put u životu da imam motor a da se ne vozim prek zime......., motor je na štenderu, punjaču, taman treba servis pred sezonu, stavil sam nedavno nove zadnje disk pločice, planiram napravit sinkronizaciju cilindara prek zime, možda provjeru ventila da se ne zahebavam u sezoni.....i tak....
 
avinko38 said:
Danas se pohvalil da su bili sa Kossom (y)
Nisam ni znal da idu, a rega na SV-u je istekla prije tjedan dana, situacija je takva da sam odlučil čekati proljeće za ponovnu regu :(, prvi put u životu da imam motor a da se ne vozim prek zime......., motor je na štenderu, punjaču, taman treba servis pred sezonu, stavil sam nedavno nove zadnje disk pločice, planiram napravit sinkronizaciju cilindara prek zime, možda provjeru ventila da se ne zahebavam u sezoni.....i tak....

ces ih sam sinkronizirati?
imas aparaturu, ili koristis crijevo s vodom :) ?
 
Na mojem bivšem motoru, XTejki, nikad nisi bil siguran kolko ulja u masini...već sam pital al nisam siguran-jel se na SV-u kontrolira ulje na hladnim ili zagrijanom motoru, vodoravni položaj - da ili ne na stenderu?
Uff, i moj treba servis, ulje i filter kupljeni, sad još saaamo lanac i lancanici, obje gume,kociona tekućina bas lijepe crne boje, plocice nit ne želim gledat još, montirat H4 bixenon-već 2 mjeseca ga imam..kolega avinko jel ti dosadno sad kroz zimu? :LOL:
 
A kaj se dobije tom sinkronizacijom uopće? I nakon kolko km je poželjno to uopće raditi?
Posto ni neznam na kolko km su mi mijenjane svijecice, kaj se preporuča, iridium x ili tak nešto? Cijene? Prepostavljam za jedno 100kn komad..?
 
low_rider said:
ces ih sam sinkronizirati?
imas aparaturu, ili koristis crijevo s vodom :) ?
Sam radim a alat bu home made.
Lovro Vz said:
Na mojem bivšem motoru, XTejki, nikad nisi bil siguran kolko ulja u masini...već sam pital al nisam siguran-jel se na SV-u kontrolira ulje na hladnim ili zagrijanom motoru, vodoravni položaj - da ili ne na stenderu?
Uff, i moj treba servis, ulje i filter kupljeni, sad još saaamo lanac i lancanici, obje gume,kociona tekućina bas lijepe crne boje, plocice nit ne želim gledat još, montirat H4 bixenon-već 2 mjeseca ga imam..kolega avinko jel ti dosadno sad kroz zimu? :LOL:
Kad je SV u pitanju(makar i on ružniji N :LOL:  :jesus:) nema frke

Lovro Vz said:
A kaj se dobije tom sinkronizacijom uopće? I nakon kolko km je poželjno to uopće raditi?
Posto ni neznam na kolko km su mi mijenjane svijecice, kaj se preporuča, iridium x ili tak nešto? Cijene? Prepostavljam za jedno 100kn komad..?
Dobiš mirniji rad motora, nema određenog intervala za sinkronizaciju, NGK(po serv.knjizi) imaš po 60-70 kn komad
 
Okej okej  :mrgreen:
nego, kontorla ulja - zagrijan ili hladan, na štenderu ili ne?