SV650S

M a R k o said:
Ima li iko iskustva sa bocnim koferima na S modelu?
Ja sam imao kratko top case i imao sam problem ljuljanja volana
kad je natovren.Isti problem ima i drug na svom SV-u.
Razmisljam o bocnim koferima,mislio sam da mogu bez istog ali tesko...

ja na nakedu nemam nikakvih problema nit na 200km/h, a mislim da ih nije imal ni kolega na S modelu... :?
 
lovro dobar ti je taj sv...izgleda da te nisam z.j..a kad sam ti sv-a uvalija....buba li auspuh,taj sam mivv kopa po netu dugo za njega je ko saliven a zvuk  :cool:....prejeben
 
Lovro VŽ nisam te pitao jesi zbilja sa sv-om zadovoljan i koliko si km prešao,ja sam dosta manji pa mi je bio ko saliven pa pitam zbog tvoje visine al vidio sam da tvoj frend što vozi sv650s još veći i teži od tebe pa ne plače :lipotan:
 
O Antee :D
Pozdrav!
Ma, SV mi je odličan, malo su koljena više stisnuta, al kaj sad, nisam curica da plačem :mrgreen:
Jest da se lanac raspada, gume u qrcu al izdržalo sve sezonu a to je bitno :mrgreen: (y)
Nisam se ni previše vozil, oko 4000km sve skupa kroz sezonu, bez ijedne zamjerke
A MIVV...e to je druga priča, zvuk je...uf, strava, al treba reparaciju, nešto u njemu šapuće...budem, kroz zimu.
Vidim u potpisu da imaš i versys-a...a i XTR je na prodaju... :wink:
 
Lovro Vz said:
ja na nakedu nemam nikakvih problema nit na 200km/h, a mislim da ih nije imal ni kolega na S modelu... :?

KOji kOfer nosic,jel si probao da pustis ruke kad je natovaren,tada se javlja neprijatno ljulajnje?
 
M a R k o said:
KOji kOfer nosic,jel si probao da pustis ruke kad je natovaren,tada se javlja neprijatno ljulajnje?

kappa 42litre, ne skidam ga uopće, nema lelujanja nikakvih, niti naznake tome... :neznam:
probaj skinut utege ili staviti neke teže..kolko sam čital da se to može time riješiti...neznam, nisam probal
 
O Antee Very Happy
Pozdrav!
Ma, SV mi je odličan, malo su koljena više stisnuta, al kaj sad, nisam curica da plačem 1Mr. Green
Jest da se lanac raspada, gume u qrcu al izdržalo sve sezonu a to je bitno 1Mr. Green thumb_up
Nisam se ni previše vozil, oko 4000km sve skupa kroz sezonu, bez ijedne zamjerke
A MIVV...e to je druga priča, zvuk je...uf, strava, al treba reparaciju, nešto u njemu šapuće...budem, kroz zimu.
Vidim u potpisu da imaš i versys-a...a i XTR je na prodaju... Wink

Upade versys,mislio tdm-a ali o tome imaš na temi o versysu,xtr se prodaje,ne mogu oba u garažu stati ne ide to tako,da mi je sv još bi ih nekako i nagurao a ovako oba mrcine pa ne ide...... (y)

 
Lovro Vz said:
kappa 42litre, ne skidam ga uopće, nema lelujanja nikakvih, niti naznake tome... :neznam:
probaj skinut utege ili staviti neke teže..kolko sam čital da se to može time riješiti...neznam, nisam probal

Bice pak da su nam drugaciji nosaci,meni je kofer bio mnogo visoko,verovatno
je imao vece udare vetra,i veliku polugu pri opterecenju.  :palacdolje:

 
M a R k o said:
Bice pak da su nam drugaciji nosaci,meni je kofer bio mnogo visoko,verovatno
je imao vece udare vetra,i veliku polugu pri opterecenju.  :palacdolje:

stari moj pa ovo je stvarno visoko, izgleda ogroman motor s time...makar je što se mene tiče, ovo kvalitetniji nosač od mojeg makar ipak prevelik
 
Pozdrav ekipa,

Evo kako je malo zahladilo,da ozivim malo temu.
Slobodan dan na pisti,9.mjesec, rel.malo soldi za veliki gust... :wink:

Fotke je napravio slučajni fotograf,kojeg sam vidio na odlasku doma. Super ispalo,hvala mu.
Zove se Gordan, bavi se skuterima... Ovim putem veliko hvala jos jednom! (y)

Uspio je uhvatiti moje prvo preticanje na pisti.Zrtva je bio isto "nestručnjak" kao ja,tako da je prošlo sve ok. Nije bilo lako... :mrgreen:

Pred kupnju SV-a sam pregledavao topic i vidio Kossove slike s piste.Bile su mi super!



2a92t09.jpg


fyhpck.jpg


214v4fq.jpg
 
Ima tko ralicu za SV-a 650  :misli: kupio sam jednog pa ako netko ima da mu netreba, može i oštećena  (y)
 
jedimaster said:
Ne izgleda ništa strašno , sad čekamo sliku kad ga središ  :mrgreen:  (y)


Ma motorić je ko bombon, nekih 15-ak tkm, pRRvi vlasnik, regan do 7 mj. nagodinu, pukla prednja maska na par mjesta, savijena poluga zadnje kočnice, ostrugan uteg volana, malo postrugana poluga prednje kočnice i top oštećen, ma ništa strašno rep, tank i okvir nema mi ogrebotinu, raskopo sam sve i ubrzo nadam se složit ga da bude ko nov, staviću odmah ralicu i na hladnjak ona krilca da malo ljepše izgleda  (y)



maskas.png



 
Provjeri nosač svjetla i maske, vjerojatno je dobil po piksi, za ralicu se moreš raspitati i kod Strom ekipe, oni znaju montirat Puigove koja je ista za SV-a i Stroma (y)
 
avinko38 said:
Provjeri nosač svjetla i maske, vjerojatno je dobil po piksi, za ralicu se moreš raspitati i kod Strom ekipe, oni znaju montirat Puigove koja je ista za SV-a i Stroma (y)


Već riješeno  :wink: