SV650S

Danas pala prva vožnjica nakon večeg servisa, ono kaj je bilo čisto na motoru više nije :mrgreen: (y)
Nakon podešavanja ventila (samo onih koji su bili blizu donjem limitu, stavio ih na srednju vrijednost), došlo je vrijeme za provjeru TPS-a i sinkronizacije cilindara.
Inače ventili su i dalje bili unutar limita (IN od 0,12 - 0,15, EX od 0,22 - 0, 26) i nove ventil pločice sam nabavljao po 40 kn/kom.

1.Provjera TPS-a (potrebno ući u Dealer mod), ova crtica na sredini ispred brojki 00 (inače kod greške ako ih ima) mora biti na ler gasu u sredini (nije dobro ako je gore ili dolje)

2.Prije sinkronizacije cilindara

3.Nakon  sinkronizacije (u mojem slučaju podešavanje bez isključivanja ISC ventila (samo K7 na dalje) jer nemam kompjutorsku dijagnostiku)

4.Provjera čistoće pumpe goriva i rezervoara (česta pojava hrđe ako se u rezervoaru ostavlja mala količina goriva a motor duže stoji, posebno u krajevima blizu mora). U mojem slučaju sve čisto (y)
 
 
Ako netko treba prodajem za SV 650 orginalni top, orginal žmige, orginal nosač tablice i polugu zadnje kočnice sve za 400 kn  (y)
 
200 kn
Teško ju je naći na e-bayu jer je potrošni materijal :mrgreen:
A kad se pojavi onda ima 20 zainteresiranih.
Je li možemo mi od 01.01 primati uplate preko pay pal-a?
 
koss said:
200 kn
Teško ju je naći na e-bayu jer je potrošni materijal :mrgreen:
A kad se pojavi onda ima 20 zainteresiranih.
Je li možemo mi od 01.01 primati uplate preko pay pal-a?

Eto mogo si sačekat do večeras pa kupit za 100  :wink:

Nekupujem ništa na eBay-u  (y)
 
Amoooo SV-eisti. Kupite za rezervu.
Uzeo bi je i ja, ali ne mislim više padati :mrgreen:
KING RR said:
Eto mogo si sačekat do večeras pa kupit za 100  :wink:

Nekupujem ništa na eBay-u  (y)
Na e-bayu nije pošla nikad ispod 200kn + poštarina.
 
koss said:
Amoooo SV-eisti. Kupite za rezervu.
Uzeo bi je i ja, ali ne mislim više padati :mrgreen:

To sam i ja reko prije skoro 20 godina, a do danas neznam jel imam još koju kost da nisam slomio  :LOL: :LOL: :LOL:

Btw : zaj. te, sve u paketu prodajem  :wink: 
 
Jel pase na SV 650 2000. godina zadnja felga od Bandita 2005 sirina je 5.5 inca.
I da li jos od kojeg motora pase?  :misli:
 
Evo ga skoro gotov  :cbanana:

Još imam top odradit, retrovizore, naljepnice i biće ko bog  (y)

Extra sam napravio ralicu i stavio male žmige, motorin sad izgleda čisto ok  (y)



hpim1575mediumsmall.jpg




hpim1576mediumsmall.jpg




 
Bravo (y)

MarinM said:
Jel pase na SV 650 2000. godina zadnja felga od Bandita 2005 sirina je 5.5 inca.
I da li jos od kojeg motora pase?   :misli:
Ne paše, ako ne misliš dorađivati.
 
i onda ga meni prodas  :wink:

eto vidis da nemozes bez motora,bezveze su te kosilice sto vozas  :jesus:

p.s. mjenjaj taj vizir i stavi neki auspuh
 
darko_b said:
i onda ga meni prodas  :wink:

eto vidis da nemozes bez motora,bezveze su te kosilice sto vozas  :jesus:

Već kaparisan  :wink:

Jga, sad baš kenja vrime  :?  išo bi ga malo isprobat a ladno je u tri pm i ovo bjelo govno propaduje  :palacdolje:

Ide shakal gore samo ga moram još prekrojit i biće ko bog  (y)
 
KING RR said:
Već kaparisan  :wink:

Jga, sad baš kenja vrime  :?  išo bi ga malo isprobat a ladno je u tri pm i ovo bjelo govno propaduje  :palacdolje:

Ide shakal gore samo ga moram još prekrojit i biće ko bog  (y)

ma rekao si mi vec ,znam malo te cimam  :jesus:
(y) samo polako bit ce vremena za provozat ga  (y)
 
darko_b said:
ma rekao si mi vec ,znam malo te cimam  :jesus:
(y) samo polako bit ce vremena za provozat ga  (y)

Oće vraga  :LOL:  mali me već pila tjedan dana kad će bit gotovo da dođe po njega  :LOL:  lovu je rješio i čeka ko ozebli sunce, jga
 
KING RR said:
Oće vraga  :LOL:  mali me već pila tjedan dana kad će bit gotovo da dođe po njega  :LOL:  lovu je rješio i čeka ko ozebli sunce, jga
pa ako uzmemo u obzir da neces zavrsit do kraja 2 mjeseca  :jesus: mozda bude prilike  :mrgreen: :wink:
 
darko_b said:
pa ako uzmemo u obzir da neces zavrsit do kraja 2 mjeseca  :jesus: mozda bude prilike  :mrgreen: :wink:

Spreman je već sad  :jesus:  al mi se neuzbunjuje susjede   :LOL: :LOL: :LOL:



Jebote nikad lakše nisam prodo motor  :misli:  kapario još dok je razbijen bio  :neznam:
 
KING RR said:
Spreman je već sad  :jesus:  al mi se neuzbunjuje susjede   :LOL: :LOL: :LOL:



Jebote nikad lakše nisam prodo motor  :misli:  kapario još dok je razbijen bio   :neznam:
a sta rec...suzuki je to  :wink:
 
koss said:
Bravo (y)
Ne paše, ako ne misliš dorađivati.
Mozes li mi molim te objasniti sta se ima doradjivati? Gledao sam kod frenda Michaela iz Siska, on ima isto Sv kao tvoj, noviji model od mog i on je na njega stavio zadnju felgu siru tu mislim od Bandita i morao je samo zbrusiti onaj desni kao prsten ili podlosku sto stoji na osovini kod kljesta od zadnje kocnice. Bar mi je tako rekao.