SV650S

pa to bi bilo logički s obzirom da je ipak naked u pitanju i nije ni stvoren za velike brzine.. (y)
 
koss said:
Evo jedne freške slike.


Oklop, USD vile, povišeni vizir, poklopac sjedala, osim tih žutih nalja sve na svom mjestu  (y)  dalo bi se svašta nešta kemijat sa tim motorinima, još kad bi se našla kakva mašina od soma kubika, auuuuuu, mala rega, a jede gedore  :mrgreen:
 
pa kaj si ti sve radio po tome motoru :LOL: nije ni čudno da ste ti i aurellie kompići.. (y)
nego zadnja felga, vratio si origigi ili si stavio 5,5?? ovako odokativno nemogu odgonetnuti :misli:
i da, onaj remus mu je po meni ljepše stajao (y) i s ovim full oklopima super izgleda, bez njih mi je nekako prazan između kotača i mašine, svaka čast (y)
kolko km ima??
 
Remus je još tu.Mijenjam po potrebi  :)
Sad je na njemu original felna, ali imam i 5 cola od cbr600 f3. Vidi se tu na slici 2008.
31 000 km.
Biti će tu još kemijanja.Sada je na redu mašina :mrgreen:
 
koss said:
Remus je još tu.Mijenjam po potrebi  :)
Sad je na njemu original felna, ali imam i 5 cola od cbr600 f3. Vidi se tu na slici 2008.
31 000 km.
Biti će tu još kemijanja.Sada je na redu mašina :mrgreen:

Jebote fino si nakupio  :misli:  moj tek na 12 soma, a 2004.-a  :wink:
 
Moj je godište 2008 9mj kupljen, a nesretnog 09.10 je imao 32 500km.,nisam puno mjenjao.,auspuh,nosač tablice i žmige zadnje,ralica je bila i još je u planu,slike s jedne od zadnjih vožnji...

5k2bs3.jpg


6nt2ft.jpg


24nr03l.jpg




 
koss said:
Remus je još tu.Mijenjam po potrebi  :)
Sad je na njemu original felna, ali imam i 5 cola od cbr600 f3. Vidi se tu na slici 2008.
31 000 km.
Biti će tu još kemijanja.Sada je na redu mašina :mrgreen:
znam za felgu, pratim ovu temu konstantno, ipak su ovo mašine srodne mojoj, a i tema je jedna od kvalitetnijih na forumu (y) mislio sam da si možda još širu stavio
 
Evo da i ja stavim koju sliku od svog SV 650 2000 god.
Na njega sam stavio:
-led zmigavce,
-silikonske rucne guvernala,
-Evo Tech slidere,
-presvlacim ram 3D 3M carbon folijom,
-planiram felge ofarbati u crno i staviti plavu ili bijelu trakicu,
-mozda zadnju felgu siru od 5 ili 5,5 inca koju mognem upasati,
-drugi guvernal koji ima nizi polozaj,
-druge retrovizore,
-i obavezno neki dobar top, Leo Vince ili Mivv ili nesto drugo sta mi se svidi





Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
DANE~VK said:
bulite,kako stojis s ovom rs250? jel te pere po zavojima ?

Haha.,Troy(bivši vozač ovog RS-a) je nešto iskusniji vozač od mene ali kad smo se prvi puta sreli na cesti i kasnije upoznali bio je skroz začuđen kao ga je uspijevam u zavojima bez imalo zaostajanja pratit na OVOME,baš je tako rekao misleći na moj motor :LOL:.,cesta ko je pozna Starigrad-Sv.Marija Magdalena-Karlobag.,inače mi je malo bježao na izlascima iz zavoja na otvaranju gasa,mogao je i više,mislim da ga nije razvlačio do kraja.,nije to čudno,to je gotovo trkaći motor., jer je lakši imao je Tyga ispuhe i još nešto dorađeno,Troy je rekao da ima 84-86ks mjereno na stolu,strašan motor i nikad,nikad neću prežalit što ga nisam proba :zid: :( ..

Inače sam dosta dobio skidanjem ovog serijskog ispuha i katalizatora,ugradio sam Lea SBK od Kawe ZZR1400(jednog od 2 topa :mrgreen:) motor je sada puno življi na vuči iz sporih zavoja,o zvuku da ne govorim :).
 
Jedva cekam da kupim top, pa da cujem zvuk onda. Ovo fabricko smece od auspuha me uzasno nervira.... :x :(
Jeb**  motor koji nema sportski auspuh, da malo pusti glasa...  :LOL:
 
bullitt said:
Moj je godište 2008 9mj kupljen, a nesretnog 09.10 je imao 32 500km.,nisam puno mjenjao.,auspuh,nosač tablice i žmige zadnje,ralica je bila i još je u planu,slike s jedne od zadnjih vožnji...

Ma ja sam za moj SV napravio sam ralicu od poliestera i samo dao pajdi da ofarba, sveukupno sa farbanjem cca 300-ak kn  :wink:
 
bullitt said:
Moj je godište 2008 9mj kupljen, a nesretnog 09.10 je imao 32 500km.,nisam puno mjenjao.,auspuh,nosač tablice i žmige zadnje,ralica je bila i još je u planu,slike s jedne od zadnjih vožnji...
Ebiga, ti si ga previše testirao (y)
Al' da ti bude lakše :mrgreen:



 
KING RR said:
Ma ja sam za moj SV napravio sam ralicu od poliestera i samo dao pajdi da ofarba, sveukupno sa farbanjem cca 300-ak kn  :wink:

Stavi malo više slika ralice na motoru izbliza slikano pa ćemo vidit (y)

koss said:
Ebiga, ti si ga previše testirao (y)
Al' da ti bude lakše :mrgreen:

Zato ove godine neću pa sve dođe na svoje :mrgreen:.,i meni je ta strana stradala ali ipak malo više,tvoj je dobro i proša,low side pretpostavljam.

Bome si tvoga kroz godine iztransformira prilično (y)