SV650S

koss said:
Gume, način vožnje, asvalt, temperatura, svašta nešto  :) :wink:

Ma te su mišelinke bulšit  :palacdolje:  ispod BT016 i sl. klase netreba uopće gledat gume 
cafe.gif
 
Obični pilot power na SV-eu se meni pokazao odličan.
Daleko od bulšita. Možda na nekom drugom motoru.
 
koss said:
Obični pilot power na SV-eu se meni pokazao odličan.
Daleko od bulšita. Možda na nekom drugom motoru.

Ma te obične imam i to nove  :?  čim uđem brže u zavoj "zarezuju, na bijelu crtu kad nagaziš ko na ledu, pajdo ih ima na gixxeru soma i ista stvar, jednostavno u tu gumu nemam povjerenja, al recimo Bt 016 je stvarno odlična guma  (y)
 
KING RR said:
:prsti:  :LOL: :LOL: :LOL:


Opako sam se zapalio za SV1000  :slinavac:  ovo malo đubre me stvarno fascinira  :misli:  zato jedva čekam priliku da isprobam ovog od soma ccm pa da bi mogo neku konačnu odluku donet  :cbanana:
ajde konačno da osjetiš v2 power :mrgreen: a k tome ih se da i za pristojnu lovu nabaviti..doduše moj mališanko kaska za sv-om 1000..
 
KING RR said:
Ma te obične imam i to nove  :?  čim uđem brže u zavoj "zarezuju, na bijelu crtu kad nagaziš ko na ledu, pajdo ih ima na gixxeru soma i ista stvar, jednostavno u tu gumu nemam povjerenja, al recimo Bt 016 je stvarno odlična guma  (y)

Ne znam što bi ti rekao,evo mojih opširnijih dojmova o toj gumi:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,185693.msg2795568.html#msg2795568
 
no krasno...planiral stavit pilot power prednja i pilot road zadnja...negdi prijej pročital da je to dobra kombinacija kaj se tiče trajnosti i sigurnosti :misli:
 
Sve ti igra ako si svjestan koje gume imaš i prilagodiš se tome.
I čelestonke dolaze u obzir, ali onda tako i voziš.
 
MOONSHIELD said:
ajde konačno da osjetiš v2 power :mrgreen: a k tome ih se da i za pristojnu lovu nabaviti..doduše moj mališanko kaska za sv-om 1000..

Ma najrađe bi kupio razbijen SV 1000 pa si ga slago sam  :misli:  tako da odma mogu stavit USD vile i eventualno stražnji mono od R-a  :wink:
 
Sviđa mi se 'al će sljedeći motor ipak biti crn  :)
Da žena vozi uzeo bi za nju bijeloga.
Bila bi dobra kombinacija crni i bijeli jedan pored drugoga.
 
Meni je crna nezahvalna totalno  :?  moj je crni i čim sam se provezo parsto metara vidi prašina na njemu iz aviona  :?
 
KING RR said:
Meni je crna nezahvalna totalno  :?  moj je crni i čim sam se provezo parsto metara vidi prašina na njemu iz aviona  :?

Boja motora ti je po obrazu isto kao i moga  :mrgreen:
 
Je, nezahvalna je, ali mi ne prema.
Najbolji su višebojno lakirani. Izgledaju najurednje.
 
ovak, nabavil sam SM volan sa podizačima WRP, nekih 2cm višlje sve skupa..i s obzirom na moju visinu 192/100 to mi sad čak i odgovara, ali...
problem
prekratke instalacije struja, kuplung, kočnice
e sad...instalacija...ima kakvo drugo rješenje osim prerezat/produžiti za nekih 5cm
kuplung sajla?
lajtung kočnice...ajde, on je čak i dovoljno dugačak...
ili skratit širinu volana za 1,5cm...al onda gubim tu širinu i bitno si smanjujem navoj (za 2/3) unutar cijevi za montažu utega..
već kad smo šarafali napravili i servis-ulje filter
silkolene 10/40, comp4
ugradili biksenon (strašno blješti, neda se ni gledat u njega) :? a balast ugradili ispod rezervoara, taman pasalo jer sam dihalicu već prije izbacil
lanac i lančanici dan prije zamijenjeni (DID Gold)
 
Lovro Vz said:
ovak, nabavil sam SM volan sa podizačima WRP, nekih 2cm višlje sve skupa..i s obzirom na moju visinu 192/100 to mi sad čak i odgovara, ali...
problem
prekratke instalacije struja, kuplung, kočnice
e sad...instalacija...ima kakvo drugo rješenje osim prerezat/produžiti za nekih 5cm
kuplung sajla?
lajtung kočnice...ajde, on je čak i dovoljno dugačak...
ili skratit širinu volana za 1,5cm...al onda gubim tu širinu i bitno si smanjujem navoj (za 2/3) unutar cijevi za montažu utega..
Ako ti ne smeta, naj jednostavnje ti je skratiti volan.
A šarafe za utege namaži Loctite-om.
Možeš li zamjeniti volan za malo uži?
 
koss said:
Ako ti ne smeta, naj jednostavnje ti je skratiti volan.
A šarafe za utege namaži Loctite-om.
Možeš li zamjeniti volan za malo uži?

ne, volan je onaj deblji, s pegasa faCtory, a WRP povišenja su isto za taj deblji volan, gold nekakvi

 
Lovro Vz said:
ne, volan je onaj deblji, s pegasa faCtory, a WRP povišenja su isto za taj deblji volan, gold nekakvi
daj koju sliku volana..
 
ja sam neki dan na svog kupio Varta akumulator 11AH.