SV650S

mislim da je ovo SV u pitanju...po zadnjoj lampi?
http://www.gaskrank.tv/tv/motorrad-fun/verkehrsunfall-vor-kleinbus-ge-14853.htm
 
jedna fotka s ksenonom :D
nadam se da ne bude blještil previše...al dobro, tak i tak se ne vozim noću previše :mrgreen:
 
no mogao bi i nas počastiti tim zvukom, sebičnjak jen sebični :jesus:
 
MOONSHIELD said:
no mogao bi i nas počastiti tim zvukom, sebičnjak jen sebični :jesus:

kak ti se čini, dobar :misli:?

:B:
(slikano na -5°C, bez brige, kondenzat :mrgreen:)
 
prejebeno mi izgleda taj moped od iza, još da se okaniš tog kofera.. :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
prejebeno mi izgleda taj moped od iza, još da se okaniš tog kofera.. :mrgreen:
i stavit felgu drugu pa da ide guma širine 180...heh, jbga
dobro je i tak, htel bi samo nabavit prozirne žmigavce, ne kompletne već samo plastike...zna li tko cijenu i dal se more tak naručit, samo plastika prozirna?
 
evo, stavil široki volan i podizače volana, sad mi odlično odgovara položaj vožnje. Malo sam bil skeptičan prema zlatnom volanu al sad super izgleda, novi lanac je gold, pa sad ovo...
e sad, pošto sam skratil širinu na obje starne volana za nekih 2,5cm sad još moram urezat navoje za zašarafati utege...al jeebeno je postal okretniji sad
kupil u deželi i nove gume, odlučil se Michelin PilotPower obični s time da sam sam uzel prednju gumu 120/70 umjesto dosadašnje 120/60...već na oko je puno viša i bolje špičasta...
Na granici naravno da imal probleme, naje...o se na babu s valungama..uredno platil carinu na prednju gumu, 131kn, i ostavil jebenoj babi tih 19 jebenih kn za kavu..makar su bila 2 računa, jedan na curu..rekoh joj nek počasti kolege ak ju nije sram ili nek si ih uzme pa si kupi kruh za klince, ja propal za 19kn nebum. Okrenul se, zatvoril vrata, sjel u auto i potrubil za pozdrav
Idem si danas po gume za auto (nažalost samo 2 a dr tjedan po još 2) al neznam dal da promijenim GP :misli:
 
131 državi, 19 kravi :mrgreen: svaka čast na inicijativi, i ja bi joj ostavio da nahrani pohlepu (y)
 
RvaCki jal   :no:  


Naš je Lovro ostavio veći dio love kod janeza ( i to je kao super ), iako je istu tu lovu zaradio u RH, radeći za RH koja mu je taj posel osigurala ( tzv. na državnoj sisi ), sad je službenica RH ( koja je isto na državnoj sisi ) krava i sve najgore jer je tražila ono što je zakonom propisano  :misli:    :palacdolje:  a čudimo se ko bula kurcu što je cijela država u kurcu i na rubu bankrota    :x  nedaj bože lipu jednu ostavit u RH iako je zarađena u istoj  :palacdolje:


Uvijek će mi bit najžalije što se nisam prebacio na granicu radit   :?  nema jebene šanse da bi ikad ikom pustio bilo šta bez carine, a ove na državnoj sisi pogotovo  :palacdolje:   a sad je kasno i neda mi se drkat stim jer jedva čekam kad ću odjebat u neku penzijicu   :no:
 
a jbga, šta'š, imam previše neugodnih iskustava sa carinom i previše saznanja o njihovom radu generalno da bi mogao išta lijepo o njima napisati, mada pojedinci sigurno pošteno rade svoj posao..
znam da ti ciljaš na kupnju guma u hrvatskoj, ali to je nažalost nepriuštivo većini nas, a neki lažni patriotizam me nikada nije prao (y)
 
Lovro Vz said:
evo, stavil široki volan i podizače volana, sad mi odlično odgovara položaj vožnje. Malo sam bil skeptičan prema zlatnom volanu al sad super izgleda, novi lanac je gold, pa sad ovo...
e sad, pošto sam skratil širinu na obje starne volana za nekih 2,5cm sad još moram urezat navoje za zašarafati utege...al jeebeno je postal okretniji sad
kupil u deželi i nove gume, odlučil se Michelin PilotPower obični s time da sam sam uzel prednju gumu 120/70 umjesto dosadašnje 120/60...već na oko je puno viša i bolje špičasta...
Na granici naravno da imal probleme, naje...o se na babu s valungama..uredno platil carinu na prednju gumu, 131kn, i ostavil jebenoj babi tih 19 jebenih kn za kavu..makar su bila 2 računa, jedan na curu..rekoh joj nek počasti kolege ak ju nije sram ili nek si ih uzme pa si kupi kruh za klince, ja propal za 19kn nebum. Okrenul se, zatvoril vrata, sjel u auto i potrubil za pozdrav
Idem si danas po gume za auto (nažalost samo 2 a dr tjedan po još 2) al neznam dal da promijenim GP :misli:

Sa visinom 70 brzinomjer pokazuje cca 6-7 km/h manje, na GP iza Brdovca uvijek neka frka, možda bolje na Kumrovec
 
MOONSHIELD said:
a jbga, šta'š, imam previše neugodnih iskustava sa carinom i previše saznanja o njihovom radu generalno da bi mogao išta lijepo o njima napisati, mada pojedinci sigurno pošteno rade svoj posao..
znam da ti ciljaš na kupnju guma u hrvatskoj, ali to je nažalost nepriuštivo većini nas, a neki lažni patriotizam me nikada nije prao (y)


Jebiga, znači najbolje bi onda bilo domaće trgovine sve pozatvarat, radnike potjerat na ulicu i ajmo svi kupovat u bosnu ili kod janeza   :palacdolje:

Uzeću za primjer Bimba, čovjek se slomi objašnjavajuć svima šta gdje kako i davajuć savjete da bi svi mogli otić ko janeza i tamo kupit gume  :palacdolje:

Matka osobno nepoznam, al čovjek živi od toga i svaka mu čast što ima volje zajebavat se sa svim tim za HVALA na INFO   :palacdolje:

I tu se uopće neradi o patriotizmu nego o principu   :?  
 
Lovro Vz said:
evo, stavil široki volan i podizače volana, sad mi odlično odgovara položaj vožnje. Malo sam bil skeptičan prema zlatnom volanu al sad super izgleda, novi lanac je gold, pa sad ovo...
e sad, pošto sam skratil širinu na obje starne volana za nekih 2,5cm sad još moram urezat navoje za zašarafati utege...al jeebeno je postal okretniji sad
kupil u deželi i nove gume, odlučil se Michelin PilotPower obični s time da sam sam uzel prednju gumu 120/70 umjesto dosadašnje 120/60...već na oko je puno viša i bolje špičasta...
Na granici naravno da imal probleme, naje...o se na babu s valungama..uredno platil carinu na prednju gumu, 131kn, i ostavil jebenoj babi tih 19 jebenih kn za kavu..makar su bila 2 računa, jedan na curu..rekoh joj nek počasti kolege ak ju nije sram ili nek si ih uzme pa si kupi kruh za klince, ja propal za 19kn nebum. Okrenul se, zatvoril vrata, sjel u auto i potrubil za pozdrav
Idem si danas po gume za auto (nažalost samo 2 a dr tjedan po još 2) al neznam dal da promijenim GP :misli:
Lijepo ti stoji volan uz te košarice (y)
Ja ga nebi micao :mrgreen:
Šala mala.
Gume si odlične uzeo.Dobro drže i dosta traju.
 
KING RR said:
Jebiga, znači najbolje bi onda bilo domaće trgovine sve pozatvarat, radnike potjerat na ulicu i ajmo svi kupovat u bosnu ili kod janeza   :palacdolje:

Uzeću za primjer Bimba, čovjek se slomi objašnjavajuć svima šta gdje kako i davajuć savjete da bi svi mogli otić ko janeza i tamo kupit gume  :palacdolje:

Matka osobno nepoznam, al čovjek živi od toga i svaka mu čast što ima volje zajebavat se sa svim tim za HVALA na INFO   :palacdolje:

I tu se uopće neradi o patriotizmu nego o principu   :?  
domaće trgovine rade kako znaju i umiju po hrvatskim zakonima i poreznoj politici države koje je takva kakva je, da im posao nejde i da ne zarađuju vjerojatno nebi radile, po istom principu vjerojatno radi i bimba, da ne zarađuje za život bi u pravilu trebao zatvoriti firmu (y)
on mimo posla pomaže i ljudima na forumu, i na tome mu svaka čast, ali ipak nije jedini koji pomaže, dio nas će uvijek pomoći kolegama s foruma koje niti ne pozna niti im je dužan pomoći, i sam sam u nekoliko slučajeva pomogao, ali i primio pomoć (uključujući i od tebe), ovo je forum, i sve ovisi o nećijoj dobroj volji da li želi pomoći ili ne, a sada kako se kome to isplati..
mišljenja sam da se bimbi to ipak isplati jer mu je to besplatna reklama, a i ljudima se sviđa takav način pristupa poslu (y)
u redu je tvoje razmišljanje, i ja puno stvari gledam kroz principe, ali ovo ipak gledam isključivo s financijske strane i nemogu se složiti s tobom (y)

to je to od mene, da nejdemo dalje u off.. (y)
 
MOONSHIELD said:
domaće trgovine rade kako znaju i umiju po hrvatskim zakonima i poreznoj politici države koje je takva kakva je, da im posao nejde i da ne zarađuju vjerojatno nebi radile, po istom principu vjerojatno radi i bimba, da ne zarađuje za život bi u pravilu trebao zatvoriti firmu (y)
on mimo posla pomaže i ljudima na forumu, i na tome mu svaka čast, ali ipak nije jedini koji pomaže, dio nas će uvijek pomoći kolegama s foruma koje niti ne pozna niti im je dužan pomoći, i sam sam u nekoliko slučajeva pomogao, ali i primio pomoć (uključujući i od tebe), ovo je forum, i sve ovisi o nećijoj dobroj volji da li želi pomoći ili ne, a sada kako se kome to isplati..
mišljenja sam da se bimbi to ipak isplati jer mu je to besplatna reklama, a i ljudima se sviđa takav način pristupa poslu (y)
u redu je tvoje razmišljanje, i ja puno stvari gledam kroz principe, ali ovo ipak gledam isključivo s financijske strane i nemogu se složiti s tobom (y)

to je to od mene, da nejdemo dalje u off.. (y)

Sve ok  (y)  :piva:
 
KING RR said:
RvaCki jal   :no:  


Naš je Lovro ostavio veći dio love kod janeza ( i to je kao super ), iako je istu tu lovu zaradio u RH, radeći za RH koja mu je taj posel osigurala ( tzv. na državnoj sisi ), sad je službenica RH ( koja je isto na državnoj sisi ) krava i sve najgore jer je tražila ono što je zakonom propisano  :misli:    :palacdolje:  a čudimo se ko bula kurcu što je cijela država u kurcu i na rubu bankrota    :x  nedaj bože lipu jednu ostavit u RH iako je zarađena u istoj   :palacdolje:


Uvijek će mi bit najžalije što se nisam prebacio na granicu radit   :?  nema jebene šanse da bi ikad ikom pustio bilo šta bez carine, a ove na državnoj sisi pogotovo  :palacdolje:   a sad je kasno i neda mi se drkat stim jer jedva čekam kad ću odjebat u neku penzijicu   :no:

ta ista službenica je pred mojim zdravim očima i ušima  na pitanje gospona kaj želi iz kafića kojeg je skinula desno na parking isto kao i mene naručila kavu s mlijekom iz kafića za nju i osoblje na pumpi, konobar je donesel puni pladanj kava u kućicu ddok je meni ispunjavala formular...toliko o poštenju nje i mene kao državnog službenika (zdravstvo) ja sam imal 2 računa, ja i cura, zajedno je bilo 1150kn) I zato je dobila za kavu zbog poštenja

Što se tiče Bimbe, cijenim ga kao čovjeka, štoviše, kod njega sam i kupil 2 seta guma za enduro, i bio sam super zadovoljan i cijenom i brzinom isporuke i stručnim odgovorima, ali sad si ne mogu priuštit nešto što košta 500kn više zbog loše državne politike. Ta ista država zbog svoje politike košta i mene i tebe puuno novaca na svakoj plaći, na godinu se nakupi, vjeruj!
Ili gledaj ovako, za 500kn dal bi ti odvozil 60km? A na godišnjem si i nemaš kaj radit pametnije? Ma svaki dan bi se vozil 13 puta!
NHF, al npr, da ja radim na granici, da sam carinik..ma ja bi pomogel svakom poštenom i KULTURNOM građaninu koji se trudi ušparat svaku kunu, a tu istu kunu kunu uloži u svoju kuću, fasadu, djecu, da skrpa kraj s krajem na kraju mjeseca. A švercere ti oni poznaju pa makar mijenjali aute i kaj ja znam...a veliš ti penzijica, jedva čekaš..kolko ćeš godina imat i držat figu u žepu nama ostalima...kolko ono zaposlenih uzdržava penzionere, koji je omjer? Ja s 28 godina i faksom imam 3 godine staža..valjda bude rok za penziju 70 godina starosti
 
KING RR said:
RvaCki jal   :no:  


  nedaj bože lipu jednu ostavit u RH iako je zarađena u istoj   :palacdolje:

Jesi li ikad platil porez u životu na 100kn zarađenih sa strane?
:jesus:
nhf (y)