SV650S

jedimaster said:
ja nisam baš siguran da je samo država kriva zbog cijena guma  8)

nije drzava nego Jaca,

eto to smo apsolvirali, ajmo dalje pljuckat,

:mrgreen:
 
koss said:
Lijepo ti stoji volan uz te košarice (y)
Ja ga nebi micao :mrgreen:
Šala mala.
Gume si odlične uzeo.Dobro drže i dosta traju.

kolko km se mogu nadat...vodim se po onom, svako proljeće novi set...čisto sumnjam da ću uspjet napravit više od 5-6000km ovu sezonu...htio bi više al neću stići, na žalost
 
Lovro Vz said:
kolko km se mogu nadat...vodim se po onom, svako proljeće novi set...čisto sumnjam da ću uspjet napravit više od 5-6000km ovu sezonu...htio bi više al neću stići, na žalost

Imam ih na svom SV-u, od 1.1. dosad sam opalio 2500 km i nema nikakvog traga trošenju  :misli:  neznam kako nekom drugom al neuljevaju mi povjerenje  :?  jer guma koja se ne troši je sranje  :palacdolje:  kod agresivne vožnje zarezuju u krivini i realno to na supersport nebi stavio ni da su zadnje na svijetu  :wink:  al eto, ako se kotrljaš po cesti čist ok su  (y)
 
Zadnja mi je durala oko 4000km s time da je bila jedan vikend na Grobniku.
Prednju sam kasnje koristio sa Pireli dragon cca 7000km.
 
stavil sam nove utege...pošto sam moral smanjiti širinu volana više onda nije bilo navoja za ušarafit utege..pa narezal nove.
E sad, lijeva strana je super ispala (vidljivo na slici) no desna strana zajebava i nemam ideju kak to riješiti :?
Moram kupit i promijenit grip na lijevoj strani, ovaj deformiran i neda se navući na onu pasicu..
 
pitanjce...kuplung anlasera mi je u qrcu i lijepo se krasno i glasno čuje duže vremena..e sad, upalim motor večeras posl posla najnormalnije krasno glasno, zavežem kacigu i stavim rukavice, i stisnem kuplung da ubacim u brzinu i ono kao da stisnul gumb elektropokretača...čudim se, stisnem kuplung i pazim da kao ne dotaknem slučajno gumb anlasera kad ono opet isti zvuk..treći put ništa se ne čuje sve najnormalnije...koja je dijagnoza i procjena troškova?
Jedina osoba koju poznajem a da bi to mogla srediti je aVinko...?
 
se desilo nešt slično kao ovo gore nekom do sad? Mijenjat cijeli anlaser ili samo taj kuplung anlasera? Naravno da mi je u cilju proći što jeftinije...e bay? Kaj upisat, kak se to zove? Ima u oglasniku jedan razbijen SV, VStrom
Dal paše anlaser u dlaku, pitam zbog tog kuplunga
http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/suzuki-dl-sv-vstrom-650-masina-dijelovima-oglas-1982966
 
Razvoj situacije..na svaki dodir kuplunga cuje se srotanje kao iz elektropokretaca, stane 1 sekundu nakon kaj otpustim kvacilo..doma sam se dopeljal bez kuplunga..mozda da premjestim pitanje u tehnicka pitanja?
 
Lovro Vz said:
pitanjce...kuplung anlasera mi je u qrcu i lijepo se krasno i glasno čuje duže vremena..e sad, upalim motor večeras posl posla najnormalnije krasno glasno, zavežem kacigu i stavim rukavice, i stisnem kuplung da ubacim u brzinu i ono kao da stisnul gumb elektropokretača...čudim se, stisnem kuplung i pazim da kao ne dotaknem slučajno gumb anlasera kad ono opet isti zvuk..treći put ništa se ne čuje sve najnormalnije...koja je dijagnoza i procjena troškova?
Jedina osoba koju poznajem a da bi to mogla srediti je aVinko...?
Diskutirali smo o tome već dugo, 99% da je kvačilo anlasera znači ne trebaš anlaser već samo kvačilo (tvz jednosmjerni ležaj), osim tvojeg nisam čul za takav kvar na SV/Stromu ali sam ga imal na bivšem Dominatoru, po mojim saznanjima paše od Stroma 650 i dalo bi se nabavit rabljeno, najbolje otvorit motor - bočni dekl itd... utvrdit kvar pa u nabavku (eventualno se upitat za cijenu novog/rabljenog dijela prije) (y)
 
Ovaako...nest je drugo u pitanju...motor mi je danas upalil na KVACILO..znaci, kontakt, cuje se pumpa goriva, stisnem kuplung i on UPALI..na kuplung, halo??! Bez da sam stisnul prekidac za paljenje...
Na motoru je poviseni i malo siri volan..instalacije jesu malo nategnute...
Prekidac gore na kuplungu je OK,kad ga otpojim ne upali motor..ideje??!
 
ja si nekak mislim da ti je došlo do spoja žice prekidača na kojem pališ motor. Ustvari, konstantno ti je "pritisnut" prekidač na kojem pališ motor. Kako suzuki ima sigurnosni prekidač na kvačilu, tj možeš ga upaliti samo kad je kuplung pritisnut, u trenutku pritiska, pokrenuo si paljenje motora. Vjerojatno si i čuo da se  alnaser zavrti kad na upaljenom motoru pritisneš kuplung...Prekidač na kojem pališ motor ti u banani. Stavi malo wd-a i javi jeli to riješilo problem. Obično zima i duže stajanje radi takve gluposti.
 
Decki zahvaojujem na pomOci (y)
Live4ride & Vinko!
Posto sam u novom volanu narezal nove fine navoje, od zadnjeg nareznog ostala fina spena, naravno da sam propuhal kompresorom i eto, zavukla se na neki nacin u prekidac :misli:
Motor popravljen, ksenon spojen i radi ko vurica...
Decki imate pivu na susretu nekom, kaj jednu, dve (y)
 
Lovro Vz said:
Decki zahvaojujem na pomOci (y)
Live4ride & Vinko!
Posto sam u novom volanu narezal nove fine navoje, od zadnjeg nareznog ostala fina spena, naravno da sam propuhal kompresorom i eto, zavukla se na neki nacin u prekidac :misli:
Motor popravljen, ksenon spojen i radi ko vurica...
Decki imate pivu na susretu nekom, kaj jednu, dve (y)
(y) znači mogu pospremiti električnu shemu :mrgreen:
Btw riješi si ovo s kvačilom da te ne ulovi popravak u sezoni
 
Lovro Vz said:
Decki zahvaojujem na pomOci (y)
Live4ride & Vinko!
Posto sam u novom volanu narezal nove fine navoje, od zadnjeg nareznog ostala fina spena, naravno da sam propuhal kompresorom i eto, zavukla se na neki nacin u prekidac :misli:
Motor popravljen, ksenon spojen i radi ko vurica...
Decki imate pivu na susretu nekom, kaj jednu, dve (y)
već :misli: :mrgreen:
 
Samo da se upisem u temu...

Evo konacnog izgleda moje prerade SUZUKI SV 650 S, u motoric prilagodjen mojim potrebama.....

Kratak spisak modifikacija:

- progresivne opruge i gusce ulje napred
- amortizer KAWASAKI 636 pozadi
- modifikovan trougao i nosac volana
- volan HUSQVARNA SM 610 debelozidini TWIN WALL
- digitalni ACEWELL sat
- ACERBIS CYCLOPE maska sa TUV certifikatom za ulicnu upotrebu
- BOS izduv sa POLU granama
- manja modifikacija karburatora i struje
- BMC filter vazduha, periv kao KN
- pancirna creva napred i pozadi
- SINTER LUCAS plocice napred, organske pozadi
- sedista BY BOBAN ZEMUN
- GRILL na hladnjaku
- RALICA
- slajderi prednje i zadnje viljuske
- slajderi rama i fuzastera
- skraceni prenos sa trkackim lancem  520
- sinter lamele
- i sVasta jos ponesto.......
 
jako čudnovato... :LOL:
http://www.svrider.com/forum/showthread.php?t=61824&page=531
 
Vidjao sam vise prerada u SM look na netu, a i jednog koji je vozi SM utrku sa SV-om u punom oklopu..... :)