SV650S

POzdrav za zemljaka Bobana.
Ko zeli voznju bez bola u ledjima  :mrgreen:
DSCN2352.jpg


Pre/Posle
IMG_1698.jpg

IMG_1741.jpg

IMG_1742.jpg
 
M a R k o said:
POzdrav za zemljaka Bobana.
Ko zeli voznju bez bola u ledjima  :mrgreen:
DSCN2352.jpg


Pre/Posle
IMG_1698.jpg

IMG_1741.jpg

IMG_1742.jpg
Ne bi bilo loše probati, ručni rad ili kupljeno?
 
Ha, za Louis sam siguran :wink:
Al naravno da treba naruciti i ostavit kaparu i podici za dva tjedna!
Ja imam takvog, ali crnog, dovoljno je cvrst i za velike kofere!
Kaj se oglasnika tice..jako tesko nazalost, nema bas previse SV-a u oglasnicima
 
avinko38 said:
Ne bi bilo loše probati, ručni rad ili kupljeno?

Kupljeno,made in PRC  :LOL:

Lovro Vz said:
Ha, za Louis sam siguran :wink:
Al naravno da treba naruciti i ostavit kaparu i podici za dva tjedna!
Ja imam takvog, ali crnog, dovoljno je cvrst i za velike kofere!
Kaj se oglasnika tice..jako tesko nazalost, nema bas previse SV-a u oglasnicima

Znam za Louis,ali je cena  :palacdolje: mnogo brate
 
Nakon pada pri manjoj brzini iskrivila mi se pedala straznje kocnice. I dalje radi, samo je polozaj malo nezgodan. Ima li je smisla pokusat ispravljat ili obavezno kupit novu? Znate li koliko bi to doslo kod nas i ima li smisla narucivat preko ebay-a (cca 100 dolara s postarinom)?

Trebam mijenjat ulje i filtere, a i da mi netko strucan pregleda motor ako ima jos koja posljedica pada; imate li servis za preporucit u Zagrebu ili okolici?
 
složi se to bez problema, ko mene je bila i polomljena pa zavarena, 2 godine sam vozio s takvom i prodao na kraju motor, a puno kočim sa zadnjom.. :wink:
 
znaci trosak bi moga bit nesto manji :)

jel imate preporuku za servis u Zg, motor je 99. godiste, tako da ne mora bit ovlasteni, samo da ok odradi posal
 
Nedavno tankal na INI u Lepoglavi...lošijeg goriva valjda u životu natočil nisam...do sad nisam nikad osjetil baš tak veliku razliku u gorivu..motor vuče al onak tupo, zabija u okretaje al ko da suvozača imam, nije to ta fluidnost, pojačane vibracije..ne pali onak na zub neg kao da mu treba 1 okret radilice više...sad natočil super 100 na OMV-u i tek sad se skuži razlika u kvaliteti
A čudi me i količina goriva koju sam natočil
 
Lovro Vz said:
Nedavno tankal na INI u Lepoglavi...lošijeg goriva valjda u životu natočil nisam...do sad nisam nikad osjetil baš tak veliku razliku u gorivu..motor vuče al onak tupo, zabija u okretaje al ko da suvozača imam, nije to ta fluidnost, pojačane vibracije..ne pali onak na zub neg kao da mu treba 1 okret radilice više...sad natočil super 100 na OMV-u i tek sad se skuži razlika u kvaliteti
A čudi me i količina goriva koju sam natočil
Ja sam jedanput na putu za Pag naletil na benzinsku sa samo Super 95 i nije bilo nikakvih problema, inače najviše  sam točil  po 15,6 L nakon pređenih cca 350 km
 
Nedavno tankal na INI u Lepoglavi...lošijeg goriva valjda u životu natočil nisam...do sad nisam nikad osjetil baš tak veliku razliku u gorivu..motor vuče al onak tupo, zabija u okretaje al ko da suvozača imam, nije to ta fluidnost, pojačane vibracije..ne pali onak na zub neg kao da mu treba 1 okret radilice više...sad natočil super 100 na OMV-u i tek sad se skuži razlika u kvaliteti
A čudi me i količina goriva koju sam natočil

Problem sa kod Ine su najviše neodržavanje i loša kvaliteta tankova,a da ne govorim da su do nedavno prodavali gorivo 3-će generacije,a  OMV ima par godina prodaje 5-tu generaciju goriva sa jako malo sumpora i uz to je aditivirano,a Ina kaže najjeftinije a o kvaliteti ni riječi a prodaje smeće za istočno tržište...drži se ti OMV-a ako ga imaš di blizu,a kako vodim jednu pumpu (Petrol) pouzdano ti znam da je gorivo u Petrola većinom (vidim po otpremnici) OMV-ovo ,dakle identično kao i na OMV-u...iako ja sa Inom nikad nisam imao problema niti mi ni jedan motor nije štucao ili da osjetim da loše ide,dok drugi za istu pumpu kažu sve loše...e sad....

evo zvuka od Lovrinog SV-a sa MIVV-om....

http://www.youtube.com/watch?v=AsEc0_DXeko
 
jedimaster said:
ajmo "manja braćo" jel ko kakve druge žmigavce ugrađivao...fotke na sunce  :mrgreen:

Ak se zelis rijesiti bijelih plastika zmigavaca (ak ih imas) rijesit cu te tog problema..velki brate :LOL:
 
Jednocjevka je dobila  novo ulje i regu (y)
 
vidim stavljamo isto ulje, moj osobni fav za mojeg dvocjevca (y)
 
MOONSHIELD said:
vidim stavljamo isto ulje, moj osobni fav za mojeg dvocjevca (y)
Prvi put stavljam to ulje, dosad je bil Mobil 10W40, kolko plačaš litru?
 
avinko38 said:
Prvi put stavljam to ulje, dosad je bil Mobil 10W40, kolko plačaš litru?
nemam pojma, tu je negdje cijena, 50 i kusur..probao sam par ulja, ali ovo mi je definitivno za vtr best buy :)
 
Ja u telca stavljam motul 5100 10w50 i prezadovoljan sam.Svake sezone ga mjenjam i još nikad ništa nije potrošio