SV650S

boooring..... :021:
 
fakat...kad sam imal Yamahu imal sam 1001 pitanje...doduše bez kvarova al nešt kemijal uvijek...a ovaj suzuki sve super, dosadan... :mrgreen:
Moral bi probat vozit baš SV-a hiljadarku...pa da malo promijenim motor...osim agregata u čemu je sve razlika? (kočnice, vilica, 2 auspuha..kaj)
 
Lovro Vz said:
fakat...kad sam imal Yamahu imal sam 1001 pitanje...doduše bez kvarova al nešt kemijal uvijek...a ovaj suzuki sve super, dosadan... :mrgreen:
Moral bi probat vozit baš SV-a hiljadarku...pa da malo promijenim motor...osim agregata u čemu je sve razlika? (kočnice, vilica, 2 auspuha..kaj)
Baš sam ovaj vikend u Sunji parlal sa vlasnikom (ljubitelj V-twin motora) SV - 650 S,VTR-a,XX-a,imao i  starog mille-a, i veli da se jako razočaral kad je probal SV 1000 u odnosu na malog SV-a i VTR-a.
Velikog SV-a nisam probal ali jesam Mille-a i po pitanju snage ništa posebno, da se razmemo ide to puno bolje neg mali SV, ali INMHO mislim da su naša očekivanja od klase V2 1000 prevelika  ;)
A razlika ima ....hidraulični kuplung, amortizer volana, šira zadnja felga bla bla.....
 
avinko38 said:
Baš sam ovaj vikend u Sunji parlal sa vlasnikom (ljubitelj V-twin motora) SV - 650 S,VTR-a,XX-a,imao i  starog mille-a, i veli da se jako razočaral kad je probal SV 1000 u odnosu na malog SV-a i VTR-a.
Velikog SV-a nisam probal ali jesam Mille-a i po pitanju snage ništa posebno, da se razmemo ide to puno bolje neg mali SV, ali INMHO mislim da su naša očekivanja od klase V2 1000 prevelika  ;)
A razlika ima ....hidraulični kuplung, amortizer volana, šira zadnja felga bla bla.....


Drugim riječima ide lošije od najobičnije japanske supersport 6-ice    :mrgreen:
 
avinko38 said:
Baš sam ovaj vikend u Sunji parlal sa vlasnikom (ljubitelj V-twin motora) SV - 650 S,VTR-a,XX-a,imao i  starog mille-a, i veli da se jako razočaral kad je probal SV 1000 u odnosu na malog SV-a i VTR-a.
Velikog SV-a nisam probal ali jesam Mille-a i po pitanju snage ništa posebno, da se razmemo ide to puno bolje neg mali SV, ali INMHO mislim da su naša očekivanja od klase V2 1000 prevelika  ;)
A razlika ima ....hidraulični kuplung, amortizer volana, šira zadnja felga bla bla.....


Dečko iz MK Jal :misli: ?
Ak je to on, a po slijedu motora bi trebal biti...o istom sam razgovaral i s njim, i govori isto kaj i ti...al mene ta hiljadarka ipak muči...fak
 
KING RR said:
Drugim riječima ide lošije od najobičnije japanske supersport 6-ice    :mrgreen:
Možda ali ja bi prije motor nek flaksericu :mrgreen:
Lovro Vz said:
Dečko iz MK Jal :misli: ?
Ak je to on, a po slijedu motora bi trebal biti...o istom sam razgovaral i s njim, i govori isto kaj i ti...al mene ta hiljadarka ipak muči...fak
Je, Jalni
Ma meni je nadam se V2 1000 buduči motor, i to u enduro verziji, više mi je bitan moment nego konji, zvuk i ostale specifičnosti dvocilindraša (y)
 
Pozdrav svima, evo jos jedan novi vlasnik SV650N-a K5  :021:

Imat cu puno pitanja, pa evo odmah prvo: jel netko uzimao onaj "pokrov"/plastiku za zadnje sjedalo? Se moze kod nas to kupit/narucit, gdje i koliko kosta okvirno?

Na ovo mislim

240_sv650s%20tail%20cowl%20split.jpg
tn_ER-SSC-SV650-1000__38953_std.jpg
 
Outlaw said:
Pozdrav svima, evo jos jedan novi vlasnik SV650N-a K5  :021:

Imat cu puno pitanja, pa evo odmah prvo: jel netko uzimao onaj "pokrov"/plastiku za zadnje sjedalo? Se moze kod nas to kupit/narucit, gdje i koliko kosta okvirno?

Na ovo mislim

240_sv650s%20tail%20cowl%20split.jpg
tn_ER-SSC-SV650-1000__38953_std.jpg




Ma to si napraviš sam od poliestera    ;)
 
jedimaster said:
:lolcry:

da , to je sam tak...ja doma naprimjer imam tvornicu karbona...to si napravim za 5 minuta!


Ako ti nemaš pojma neznači da niko drugi nezna      :jesus:



hpim1213.jpg









hpim1214l.jpg







hpim1215.jpg







hpim1218.jpg





hpim1480c.jpg
 
KING RR said:
Ako ti nemaš pojma neznači da niko drugi nezna      :jesus:



hpim1213.jpg









hpim1214l.jpg







hpim1215.jpg







hpim1218.jpg





hpim1480c.jpg
Daj sliku cijelog motora sa tim poklopcem, mislim da bi za fer cijenu mogel naći nekoliko kupaca (y)
 
avinko38 said:
Daj sliku cijelog motora sa tim poklopcem, mislim da bi za fer cijenu mogel naći nekoliko kupaca (y)




Tu sam ga još malo modificiro jer sam udaro dupetom u taj poklopac    ;)


hpim1497small.jpg







A ovo je na mom bivšem motoru    ;)






hpim1676small.jpg

 
Pozdrav ekipa,

Jel zna netko nešto o ovom motoru:

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-sv-650-n-645-cm3-oglas-3089381

Isto tako, ako ima koja dobra duša u blizini Pule, s pol sata slobodnog vremena, da
se dogovorimo da ode pogledat pilu.

Plaćam pivkana