SV650S

Čuvaj ga, trebat će ti  :jesus:
Btw, SV se uredno šalta i bez kuplunga :mrgreen:
 
koss said:
Čuvaj ga, trebat će ti  :jesus:
Btw, SV se uredno šalta i bez kuplunga :mrgreen:

ma nemoguće...s gasom ili bez :misli:
:mrgreen:
 
Lovro Vz said:
@bullit
Redikul i ja se utrkivali na Zeljavi na pisti..pa bas da je nesto specijalno snazan bil i nije, ja na enduro a on na SM, ostavljal me 2 duzine motora, oba skraceni prijenos, sport filter i otvoreni airbox, ja akrapovic a on 2u1 otvoreni spuh..i on jos neke modifikacije imal..i ne, nema sanse da parira XT jednom SV-u a kamoli zecu, govorim o ubrzanju i brzini na pravcu. Pa zamijenili moTOre, valjda sam 25kg tezi pa je bila i manja razlika

Zao sam da mi niko neće vjerovat :LOL: :mrgreen:, možeš pitat njega, pričao mi je da ste se tada utrkivali na stazi ali on je poslije toga još nešto podešavao/ugrađivao/dorađivao i motor mu je postao drastično brži,znači poslije Željave.,čak na autocesti sam ga ja s mukom na SeVki stizao,morao sam do kraja rastezat SeVulju,evo taj Zed, to je bio motor od forumaša kwz 750 pa i on može posvjedočiti.,ma bilo pa prošlo,općenito.,taj xt mi se uopće ne sviđa kao motor,stari zračno hlađenje mi je bolji, za teren i zajebanciju bi to volio imat.
 
CroKaiser said:
:wink:nekidan kupio "starca" 99-o godiste, bezprijekorno stanje...radi ko urica...
zivim u valpovu, pa me zanima zna li netko dobar servis za kompletan pregled i izmjenu ulja, filtera i sve sto treba...
i gdje se moze nabaviti nosac za kufer...
citajuci ovu temu dosta sam naucio a ljubav je "pukla " na prvi pogled, zvuk, ..hehe... (y)
i jos nesto, koliko vizir moze pomoci kod vecih brzina...cca 140 kmh, da investiram ili ne, ???

Sule u Osijeku, ako trebas broj javi se na pp
 
CroKaiser said:
:wink:nekidan kupio "starca" 99-o godiste, bezprijekorno stanje...radi ko urica...
zivim u valpovu, pa me zanima zna li netko dobar servis za kompletan pregled i izmjenu ulja, filtera i sve sto treba...
i gdje se moze nabaviti nosac za kufer...
citajuci ovu temu dosta sam naucio a ljubav je "pukla " na prvi pogled, zvuk, ..hehe... (y)
i jos nesto, koliko vizir moze pomoci kod vecih brzina...cca 140 kmh, da investiram ili ne, ???
da nije žute boje, baranjac?
 
CroKaiser said:
:wink:nekidan kupio "starca" 99-o godiste, bezprijekorno stanje...radi ko urica...
zivim u valpovu, pa me zanima zna li netko dobar servis za kompletan pregled i izmjenu ulja, filtera i sve sto treba...
i gdje se moze nabaviti nosac za kufer...
citajuci ovu temu dosta sam naucio a ljubav je "pukla " na prvi pogled, zvuk, ..hehe... (y)
i jos nesto, koliko vizir moze pomoci kod vecih brzina...cca 140 kmh, da investiram ili ne, ???

Ajd baci neku sliku, i ako se smije znati, koliko para si dao. Ja sam dogovorio prodaju svoje Đamahe, i sad tražim SV 650 ali N verziju. Šteta što ih nema više po oglasniku, al moram si ga kupit  (y)

Pozdrav
 
kmamic said:
Ajd baci neku sliku, i ako se smije znati, koliko para si dao. Ja sam dogovorio prodaju svoje Đamahe, i sad tražim SV 650 ali N verziju. Šteta što ih nema više po oglasniku, al moram si ga kupit  (y)

Pozdrav

Ak si siguran kaj hoćeš možemo se dog za kakvu vožnju, pa da vidiš kaj te čeka...moj je bio u oglasniku oko nove godine al sam ga povuko...ono, prodaval al samo da ga ne prodam, žal mi ga je...al opet, hiljadarka me vuče :anger:  (jebeno je to dok probaš jačeg...)
dosta opreme
Wrp podizači volana + debeli volan
(originalni neoštećeni pospremljeni)
Mivv top
touring vizir presvučen karbon folijom (ona s teksturom)
aftermarket nosač tablice
(original neoštećeno, pospremljeno)
SW Motech nosač kofera (crni) + Kappa kofer
Biksenon
.
Servis
servis na proljeće obavljen, pred cca 1500km (ulje + filter, filter zraka)
Nove gume, pilot power, niti 1000km
novi DID gold pojačani lanac + lančanici (mijenjano zajedno sa gumama, niti 1000km)
.
Registriran do 15.05.2012.
36000km, bez zajebancije ali nikad padano, bez ikakvih oštećenja
 
@ Lovro

Uh stari, ovo što si mi napisao mi se jako sviđa, al prvo moram vidit koliko ću još para moć dodat
kad prodam Yamahu.

A što se tiče V2, šta da ti kažem, meni se to jaaako svidilo. Doduše nisam vozio SV650 nego SV 1000,
al svega parsto km, tako da mislim da bi mi 650 taman odgovarao.

Ako nije bed, možeš godinu i cijenu na PP

Pozdrav
 
Dvije za Koss-a, Fužine, famous štrudla od borovnica ;)
 
bemmu SV-a, topic nam je u qrcu, pa kaj se taj motor nikome neće pokvariti, kemija ko kaj, ajmo neke, šrajfati, slagati, slikati...ima ko kakvo pitanje :mrgreen:
 
Lovro Vz said:
bemmu SV-a, topic nam je u qrcu, pa kaj se taj motor nikome neće pokvariti, kemija ko kaj, ajmo neke, šrajfati, slagati, slikati...ima ko kakvo pitanje :mrgreen:
Kak ide pasat?  :mrgreen:
Ste primjetili da više nema novih SV-a za kupiti, bar u HR
Koss si nabavil sajlu kvačila?
 
je baranjac je.. neznam kako stavit sliku ali mozes bacit pogled na facebook
kmamic said:
Ajd baci neku sliku, i ako se smije znati, koliko para si dao. Ja sam dogovorio prodaju svoje Đamahe, i sad tražim SV 650 ali N verziju. Šteta što ih nema više po oglasniku, al moram si ga kupit  (y)

Pozdrav
 
johnny the boy said:
da nije žute boje, baranjac?


je, znas li ga ???, ako izuzmen zapinjanje kljuca u bravici sve ostalo je ok...
vrlo sam zadovoljan...
nisam vozio motor vise od 7 god.  ovo mi je za sad dovoljno za privikavanje, hehe
 
CroKaiser said:
je, znas li ga ???, ako izuzmen zapinjanje kljuca u bravici sve ostalo je ok...
vrlo sam zadovoljan...
nisam vozio motor vise od 7 god.  ovo mi je za sad dovoljno za privikavanje, hehe
Prijateljev prijatelj, makina je u nevjerovatno dobrom stanju obzirom na godine i km,
odlična kupovina  (y) 
 
CroKaiser said:
je, znas li ga ???, ako izuzmen zapinjanje kljuca u bravici sve ostalo je ok...
vrlo sam zadovoljan...
nisam vozio motor vise od 7 god.  ovo mi je za sad dovoljno za privikavanje, hehe
Imaš li rezervni ključ? Original?
Zapinje li i on?
U svakom slučaj, bravica se "podmazuje" grafitnom prašinom. Ne nasjedaj na priče tipa WD i slične. WD ti ispere bravicu od masti koja je još nekim čudom unutra. Kratkoročno je stanje bolje, no opet počne zapinjati.
 
Bandit said:
Imaš li rezervni ključ? Original?
Zapinje li i on?
U svakom slučaj, bravica se "podmazuje" grafitnom prašinom. Ne nasjedaj na priče tipa WD i slične. WD ti ispere bravicu od masti koja je još nekim čudom unutra. Kratkoročno je stanje bolje, no opet počne zapinjati.
Poznanik mi je ključar i on mi je mijenjao uložak bravice, njegove riječi su da je WD smrt za bravice,
kada dođe WD, ispere mast koja je inače u bravi, oslobode se limići i opruge i to to je "totalka" bravice...