SV650S

avinko38 said:
Ne znam motor ali prvo kaj bi ja dodatno provjeril zakaj nema ni jedne origigi naljepnice ni znaka na rezervoaru( desna strana), stanje guma, rega istekla, pošto je prvi vlasnik jel ima original dijelove skinute s motora(a ima ih dosta), dva ključa bla bla
Zahvaljujem na odgovoru, a ovo na rezervoaru sam primjetil . . .
 
avinko38 said:
Ne znam motor ali prvo kaj bi ja dodatno provjeril zakaj nema ni jedne origigi naljepnice ni znaka na rezervoaru( desna strana), stanje guma, rega istekla, pošto je prvi vlasnik jel ima original dijelove skinute s motora(a ima ih dosta), dva ključa bla bla
I moj nema na desnoj strani naljepnice.
Mislim da je to bio nekakav tvornički feler  :misli:
 
hvala na savjetima u svezi ključa...
ključ je origanal, bar mislim jer na njemu je otisnuta oznaka suzukija,
malo ga pomaknem prema naprijed i ide sve bez greske...a gdje bi mogao naci nekog ključara u osijeckoj okolici,...
zamijenio bih uložak a naravno i na tanku...
i moze li neki savjet u svezi kacige, kako se ponasa flip na nakedu nez vjetrobrana...
ok mi je, kod javorovića cca 1700 kn...ali da se ne zaletim...sad imam shark, ali malo mi zrak prolazi
ispod pa me nervira...
 
CroKaiser said:
hvala na savjetima u svezi ključa...
ključ je origanal, bar mislim jer na njemu je otisnuta oznaka suzukija,
malo ga pomaknem prema naprijed i ide sve bez greske...a gdje bi mogao naci nekog ključara u osijeckoj okolici,...
zamijenio bih uložak a naravno i na tanku...
i moze li neki savjet u svezi kacige, kako se ponasa flip na nakedu nez vjetrobrana...
ok mi je, kod javorovića cca 1700 kn...ali da se ne zaletim...sad imam shark, ali malo mi zrak prolazi
ispod pa me nervira...
da se ne zaletiš .... možeš naći na Louis-ovim stranicama 10x bolju kacigu od te Javorovićeve za manje love...
imaš na forumu člana "korni" iz VK je, donosi stvari iz Louisa, praktički ti kući donese  (y)
 
koss said:
I moj nema na desnoj strani naljepnice.
Mislim da je to bio nekakav tvornički feler  :misli:
Je, te godine bila nestašica slova u Japanu
 
avinko38 said:
Je, te godine bila nestašica slova u Japanu


Da, čital sam o tome, nekih 3 mjeseca bilo frke u nabavi..
 
danas odlucio prmijeniti svijecice...kako zamijeniti prednju, cini mi se
da cu morati skidati hladnjak, a to znaci ispustiti antifriz..???
kod ponovnog vracanja antifriza dali je potrebno odzracivanje ???
please, molim neki savjet...
 
Trebaš samo s desne strane odšarafiti hladnjak i iskopčati termo prekidač.
Ne trebaš ispuštati rashladnu tekučinu.
Povučeš radiator prema naprijed i dole. Trebao bi imati mjesta za odvrnuti svječicu.
 
pozdrav svima,molio bih pomoć u potražnji satova za sv 650n 02. naime razbijen je samo sat od okretaja,pao je na bok s mjesta a može i prodaja motocikla ako ima zainteresiranih?
 
Ide SV na Klanu, kreće začas :021: :mrgreen:
 
Pozdrav

Jel zna mozda netko nesto o ovom motoru?

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-sv-650-650-cm3-oglas-2925099

Kupujem tako nesto pa me zanima...

Ako netko zna neki dobar SV650N 2005+ na prodaju, nek vice :)
 
Mislim da je to motor od kolege, drugi vlasnik mislim...moram provjerit pa javim  (y)
 
Ajd ovaj što mi je poslo PP u vezi poluge nožne kočnice neka mi pošalje opet, imam  (y)  obriso sam inbox pa nemam pojam koji mu je nick    :LOL: