SV650S

Outlaw said:
di si kupio i koliko platio ako nije tajna?

Eh, ovaj moj nosač je kupljen u Louisu, ali ja ga kupil rabljenog od prijatelja zajedno sa koferom Kappa. Koja cijena rabljenog bila...više pojma nemam, al mislim da je u Austriji oko 150€ samo nosač
 
Za one sa starijim modelom sv-a (99-02) primjer kvara reglera a kasnije i CDI-a, sam regler je smješten ispod bočne plastike na repu, hlađenje je lošije nego na novijim modelima kojima je regler na šasiji.
Vlasnik je napravio kapitalnu grešku te se vozio (pokušao) sa pokvarenim reglerom i akumulatorom koji je bio uništen od prekomjernog punjenja, motor staje te više ne daje iskru na svječicama.
Novi akumulator, regler, CDI rješavaju problem
 
jel se kome od vas čuje lagano zujanje getribe u vožnji, u 5 i 6 brzini, kad je motor zagrijan, na hladno gotovo neprimjetno...ulje FUCHS 10w40
Imam nekih 4-5000km ove sezone na tom ulju, šalta mi se dosta grubo, ima ga dovoljno i nije bilo potrebe za dolijevanjem
motor ima sad blizu 40000km, mislim da bih mogel i provjerit ventile (nisu još nijednom štelani)
Preporuka servisera u blizini Vž? ili ZG? Eurorent :LOL:  (avinko :misli: :D )
 
Lovro Vz said:
jel se kome od vas čuje lagano zujanje getribe u vožnji, u 5 i 6 brzini, kad je motor zagrijan, na hladno gotovo neprimjetno...ulje FUCHS 10w40
Imam nekih 4-5000km ove sezone na tom ulju, šalta mi se dosta grubo, ima ga dovoljno i nije bilo potrebe za dolijevanjem
motor ima sad blizu 40000km, mislim da bih mogel i provjerit ventile (nisu još nijednom štelani)
Preporuka servisera u blizini Vž? ili ZG? Eurorent :LOL:  (avinko :misli: :D )
Zujanja nema a to ulje nisam nikad koristil.
Ja sam svoje prvi put podešavao na cca 42000 km (provjereni na 28000 km) i niti jedan nije bil izvan graničnih vrijednosti, od 8 ventila 4 su bili blizu donjim granicama te sam ih stavil na srednju vrijednost, odi u eurorent :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
edit
Ulje je Fuchs Silkolene Comp 4, 10w-40
Jel moguće da mi je razbil ulje a da ga ne troši? S obzirom da ide samo 2,3 litre ulja u njega?
(bum te nazval kad bum na GO da mi objasniš di je to točno taj poznati Eurorent :mrgreen: )
 
Lovro Vz said:
edit
Ulje je Fuchs Silkolene Comp 4, 10w-40
Jel moguće da mi je razbil ulje a da ga ne troši? S obzirom da ide samo 2,3 litre ulja u njega?
(bum te nazval kad bum na GO da mi objasniš di je to točno taj poznati Eurorent :mrgreen: )


Vrijeme je da se riješiš te kRRame viš da se počeo raspadat    :jesus:  i kupi si konačno nešta sukladno tvojim proporcijama da se nepati tegleći te ko magare  :jesus:    :LOL: :LOL: :LOL:
 
Jel zna netko tocno s kojeg sve modela i kojih godina pase zadnje sjedalo na 2005 SV650N?

Nasao sam na netu jedno sjedalo, kaze od 07-10 sv650 i sv650s, pitam jel pase na na 05, kaze ne...

Drugo koje sam nasao je za SV1000 03 i isto kaze covjek da ne pase na moj  :misli:

Ja sam mislio da su svi od 03 pa nadalje isti...

Koja mi sjedala onda sve pasu  :misli:
 
Outlaw said:
Jel zna netko tocno s kojeg sve modela i kojih godina pase zadnje sjedalo na 2005 SV650N?

Nasao sam na netu jedno sjedalo, kaze od 07-10 sv650 i sv650s, pitam jel pase na na 05, kaze ne...

Drugo koje sam nasao je za SV1000 03 i isto kaze covjek da ne pase na moj  :misli:

Ja sam mislio da su svi od 03 pa nadalje isti...

Koja mi sjedala onda sve pasu  :misli:
Nisam 100% siguran ali trebalo bi sve to pasat, svjetlo i zadnji sic su isti na svim od 03 nadalje i na 1000 i 650, doleti do M.Bistrice na pivu pa bumo probali zamijeniti siceve, moj je K8 (y)
 
Outlaw said:
Jel zna netko tocno s kojeg sve modela i kojih godina pase zadnje sjedalo na 2005 SV650N?
Nasao sam na netu jedno sjedalo, kaze od 07-10 sv650 i sv650s, pitam jel pase na na 05, kaze ne...
Drugo koje sam nasao je za SV1000 03 i isto kaze covjek da ne pase na moj  :misli:
Ja sam mislio da su svi od 03 pa nadalje isti...
Koja mi sjedala onda sve pasu  :misli:

http://www.ronayers.com/WhereUsed/N/9935/PartNumber/45300-16G00-W05

Mislim da ti sva pasu, bar od 03-09, po ovome gore isti je part number za sve godine.
 
Marin nešto mulja, a neće da podjeli s nama. ;)

avinko38 said:
Misliš/dakle postojiš :mrgreen:
Mislim, dakle u rcu sam.  :mrgreen:
Čim zahladi počimljem kopati po motoru, pa bude nešto slika. :D
 
koss said:
Marin nešto mulja, a neće da podjeli s nama. ;)
Nisam uopce skuzio nove poruke.  :D Je, ja sam sarafao, redovni servis al se malo oduzilo, fjaka i tako...  :mrgreen:
Bit ce sad opet sarafanja, bemti s tim motorom nikad kraja poslu... :)

Slike sam stavio tu negdje u threadu, mogu stavit jos, ali ono - SV ko SV...