SV650S

To je od forumaša ivicadu SV? Koja je kvaka stim motorom da ide za tak nisku cijenu?
 
Našao se maloprije sa njima na TP.
Motor je OK samo treba kompletni servis jer je više stajao nego se vozio.
Nadam se da će Outlaw dati kompletnu refleksiju.  :mrgreen:
Vozi ga doma za prijatelja.
 
koss said:
(y)

Izgleda da Outlaw dolazi po ovoga K8 iz Dubrovnika.

Motor "doma", u dobrom drustvu  :tongue:



Puno hvala jos jednom Koss tebi i Ivici na svemu  (y)
Da tebe koss nije bilo, vjerojatno ne bi ni isli po njega, imas par pica minimalno, bilo kad...
A i Ivici puno hvala, izmedu ostalog sto je pristao regat ga i time nam, uz ionako super cijenu, jos i tu ustedio (y)
Svaka cast obojici  (y) :mrgreen:


A motor treba malo uredit, ali kad se cijena uzme u obzir, zanemarivo... Bar mi se trenutno tak cini  :mrgreen:
 
Drago mi je da ste zadovoljni. 
Nisam znao i da je rega uletjela. Stvarno povoljno.  (y)
 
regu su oni platili ,ja sam samo to odradio na moje ime.ne vidim zasto bi to bio problem.
znaci stigo si sve je ok-ocekivano.mislim da ce novi vlasnik biti vise nego zadovoljan.prakticki novi motor uz par manjih kozmetickih zahvata.svakako napisi dojmove,a napravio si 600 km,nije malo.pozdrav
 
Ustedili smo jer je u DU osiguranje puno jeftnije, a jos je Ivica imao i 50%, sto novi vlasnik nema :)

Prosao ja nekih 800km  :mrgreen: Ma sve ok s motorom u voznji, jedino su malo kocnice lose. Treba sad par stvari rijesit, napravit servis i voziiii.

Lanac ocistit, namastit pa vidjet jel ce trebat novi ili ne.
Rezervar ocistit od hrde, provjerit/ocistit pumpu i filter goriva.
Kocnice rijesit jer zadnja prakticki ne koci, a prednja malo propada.
I standard servis na 12k i to je to...  :021:
 
koss ,pošto si ti totalno preradio svoju sEvE pa vjerujem da si mjenjao i zadnji amortizer...  :mrgreen:
Zanima me da li imaš prodati onaj originalni ključ od SV-a za štelanje stražnjeg amortizera ?
 
Outlaw said:
Ustedili smo jer je u DU osiguranje puno jeftnije, a jos je Ivica imao i 50%, sto novi vlasnik nema :)

Prosao ja nekih 800km  :mrgreen: Ma sve ok s motorom u voznji, jedino su malo kocnice lose. Treba sad par stvari rijesit, napravit servis i voziiii.

Lanac ocistit, namastit pa vidjet jel ce trebat novi ili ne.
Rezervar ocistit od hrde, provjerit/ocistit pumpu i filter goriva.
Kocnice rijesit jer zadnja prakticki ne koci, a prednja malo propada.
I standard servis na 12k i to je to...  :021:
  Ubaci tu i ciscenje ultrazvucno injektora i zastitu rezervoara nakon ciscenja jer ga bu i hrda i dalje napadala....
 
bob the biker said:
koss ,pošto si ti totalno preradio svoju sEvE pa vjerujem da si mjenjao i zadnji amortizer...  :mrgreen:
Zanima me da li imaš prodati onaj originalni ključ od SV-a za štelanje stražnjeg amortizera ?
Nedam!  :mrgreen:
Vratit će se SV u prvobitno stanje.
 
avinko38 said:
  Ubaci tu i ciscenje ultrazvucno injektora i zastitu rezervoara nakon ciscenja jer ga bu i hrda i dalje napadala....

Znam znam, ali prvo cemo vidjet koje je stanje uopce na mrezici i tak to... Zasad motor ide ok, pa ce injektori pricekat, ali ako ce bit potrebno i oni ce na ciscenje
 
Kos kolko si platil bocne oklope?
Trebam desni samo, il nez jel bi ko mogao ga izlit u kalup pa po kalupu zbog tih udubljenja i svega ostalog  :misli:
 
Kupio na ebay-u polovne. Mislim da me došlo 40 funti s poštarinom.
 
Trenutno nema neke ponude na aukcijama.

http://www.ebay.de/itm/Suzuki-SV-1000-S-WVBX-2003-2005-Seitenverkleidung-Verkleidung-Abdeckung-/360901419336?pt=DE_Motorradteile&hash=item540766a148

http://www.ebay.co.uk/itm/Suzuki-SV650-SV-650-K-series-right-hand-lower-fairing-for-repaint-/151274170496?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item2338a4a880

Treba biti strpljiv i imati sreće.  :mrgreen:
 
koliko idu vaši SV-ji ? N modeli i još bolje ako znate informaciju za model s fergićima ?

Moj je po satu lani po ljeti došao do nekih 210 samo jednom,a sad kak sam stavio gumu 70 visine naprijed sat ne laže više  :mrgreen:

Problem je taj što je lani ipak dosezao nekak  190-195  ,a sad neki dan odem na autocestu i kazaljka neče taknuti 180 ,ugl nekako mi se slabiji čini nego je to bio lani ,a kurim već 4. tank tako da nije stari benzin...

Uglavnom uskoro idem na štelanje fergića pa se nadam da bude to riješilo to...
 
Nije N ali da bum on topic, 230 km/h po satu sa orig. 60 visinom gume. Out of topic :mrgreen: ,koss dolazis na hapening Novi Marof? Čujem da bu sunčano :mrgreen:
 
Pozdrav ljudi. Zna netko možda koliki je fi volana na SV-n i koliko je volan širok ili dugačak...zavisi kak se gleda.