SV650S

N joj/meni nije napet, ako bude naked onda će biti ipak nešto drugo..
ako bude tko imao povoljno neki S 2003+, tu sam :mrgreen:
 
Mene tjera moja da prodam da što će ti tri motora  :mrgreen:
Koliko bi se rastego za S verziju mod. 2005 kupljen 2006?
 
pošto mi apsolutno nije hitno (žena je do 31.10. u stuttgartu, znači ove sezone se vjerojatno ionako neće voziti), nebi dao puno, odnosno dao bi neku realnu cifru, definitivno ni blizu onog što traže za tih par primjeraka na njuškalu trenutno (y)

pukni nešto dok se odlučiš za prodaju, možeš i na PM, nije nikakva hiča, usput i možeš par pojedinosti i o motoru i neku frišku sliku ako imaš da ne tražim tu po temi, znam da si dosta radio po njemu.. (y)
 
Imaš zadnje slike na 71 stranici. Dio sam s njega skinuo.
Ostalo prednji kraj GSXR 600 K7, kočiona pumpa i monoblok kliješta 1000 K9, ispušne bregaste,ZX10 2007 zadnji amortizer KN i još neke sitnice.
Pratio sam i ja cijene negdje oko 18-20tk su se prodali, naglasak na prodali :)
Za tu cijenu ne bi prodao, ne zato što vrijedi višen nego mi je još gust s njime napraviti đir, a kao što ti kažeš nije hića  :mrgreen:
 
zato i velim, dok se odlučiš prodati.. :mrgreen:
takvi možda bi/možda nebi mi nisu napeti jer u pravilu traže barem 1000 eura više od realne vrijednosti :mrgreen:
da ne ulazimo u daljnje rasprave i da se ne osjetiš uvrijeđenim (pošto su ovdje svi poprilično osjetljivi), javi se ako postane višak (y)
 
Ma sve OK.
Realna vrijednost mu je 20tk. kao što sam naveo, a ne cijenim ga 1000€ više.
Ako jelen ponudi tu sam. Zato sam te i pitao. :mrgreen:
Kada bude stani-pani javim ovdje.  (y)
 
predbilježi me (y) sv mi je prvi izbor jer mi se čini kao idealan izbor za početnika, ali kako je izbor sv-a na njuški trenutno nikakav gledam i sve ostalo oko 600 ccm
bio je onaj žuti do nedugo koji je na oko izgledao solidno i nije bila prenapuhana cijena, ali se prodao očito :misli:
 
ma vjerujem, zajebam malo :mrgreen: jedan od ljepših motora, nego, nije prije bio bijeli?? :misli:
 
pomiješao sam te, neko drugi s foruma ima bijelog valjda..
 
Evo postao sam i službeno novi vlasnik sv 1000.
Motor sam kupio od kolege sa foruma"šišmiš"
Da puno ne okolišam!Motor je BEBA! :021: