SV650S

Nisam stigao ranije postaviti slike rješavao papire za motor, ali evo šaljem nekoliko! :021: :)
pozz
 
gecon13 said:
Nisam stigao ranije postaviti slike rješavao papire za motor, ali evo šaljem nekoliko! :021: :)
pozz
Čestitam  (y)
Nije loš, malo su uozbiljili Gladiusa...
Čekamo S verziju ako je uopće bude, i verziju od litre....
 
gecon13 said:
Nisam stigao ranije postaviti slike rješavao papire za motor, ali evo šaljem nekoliko! :021: :)
pozz
Ne paše ti stari model nosača kofera.
Drukčije se kači.
 
Hvala na čestitkama, sada bi stvarno i bio red da se i logo zamjeni i skine oznaka Yamahe :) !
 
da li je sv650s ok za osobu od 170 cm (žena), prvenstveno mislim na baratanje u mjestu, odnosno (o)kretanje i stajanje :misli:
ulazi u izbor kao jedna od opcija :mrgreen:
 
koss said:
Bolje bi joj bila N verzija.
S se mota skoro ko R.
Slažem se sa drugom profesorom  :mrgreen:
MOONSHIELD said:
N je ružan i meni i njoj (y)
Onda nek proba S, možda joj bu OK a i mnogi su stavljali viši volan na S tak da eliminiraju tvz niži (čitaj RR  :mrgreen:) položaj...
 
položaj u vožnji joj nije problem jer je vozila rs125 do sada (y)
 
u tome i je problem kaj nitko od "mojih" nema i nikad ga nije imao, a i nebi nju baš da isprobava :mrgreen:
kaj nitko od vas nije oko te visine da da mišljenje?? :mrgreen: sve se u biti svodi na to da li može normalno nogama do poda, a na ostalo će se naviknuti (y)
 
SV nema štelanje visine straga?  :misli:
 
zlogi said:
SV nema štelanje visine straga?  :misli:
Moreš podešavati zategnutost opruge...
MOONSHIELD said:
u tome i je problem kaj nitko od "mojih" nema i nikad ga nije imao, a i nebi nju baš da isprobava :mrgreen:
kaj nitko od vas nije oko te visine da da mišljenje?? :mrgreen: sve se u biti svodi na to da li može normalno nogama do poda, a na ostalo će se naviknuti (y)
Forumaš "bob the biker" ti je "nižeg" rasta ali vozi prvu generaciju SVa N model, možda se i javi...
 
Kolega ima SVSa, visok je oko 175, nije se zalio na visinu motora. SV mislim ima nesto uzi sic pa je za tu visinu motora laksi nizim vozacima.
 
zlogi said:
SV nema štelanje visine straga?  :misli:

nije baš "štelanje" ali se može promjeniti visina: 
Dog Bones: Raising/Lowering? - Suzuki SV650 Forum: SV650, SV1000 ...
www.svrider.com › ... › Workshop › SV650 Gen1 (99-02)
 
MOONSHIELD said:
da li je sv650s ok za osobu od 170 cm (žena), prvenstveno mislim na baratanje u mjestu, odnosno (o)kretanje i stajanje :misli:
ulazi u izbor kao jedna od opcija :mrgreen:
Ja bih rekao da bi joj bilo ok, moja gospođa je 173 i normalno vozi i barata sa FZ6 (visina sica 800 mm, jednako kao i SV).
 
Malo se kasno javljam  :mrgreen:
Da ja sam nekim 170 i meni je N model taman . Vozih i S model ,mislim K8- bivši SV od Avinka, i taj mi se čini viši za mene. A za manevriranje na mjestu za nas s kratkim nogama mislim da je ta moja visina od 170 na donjoj granici jer kad nije ravan teren je već malo teže okrenuti motor ili tako nešto dok sjedim na njemu  :mrgreen: