SV650S

v.d. said:
Jel bi htio mijenjati komplet volan sa svog N-a za mog S-a?

Meni je ovaj položaj ubitačan za ruke, al tko voli nek izvoli.
To si prek Bencony-a uzel SV-a? Daj koju sliku , koja godina, kolko kuna itd?  kaj se sramiš :jesus:
 
avinko38 said:
To si prek Bencony-a uzel SV-a? Daj koju sliku , koja godina, kolko kuna itd?  kaj se sramiš :jesus:
Je uzeo sam ga od Bencony-a. 2003. godina srebrni SVS s 43500km.
Sve je standardno osim što ima ralicu, nosač tablice neki mali i hugger na zadnjoj gumi.
Motor je došao spreman za servis (lanac, svjećice itd) al je imao nove gume. Lova je 2700€ do registracije.
Ekipa u Benconyu je ok i sve smo sredili unutar tjedan i pol dana.


Evo slikica
















 
Sretno s pilom  (y)
Btw ove godine je otišel jedan K8, regan, bez ulaganja, nove gume, 2 auspuha, ralica, prvi vlasnik, za istu lovu.....jbg SV je slabo tražen materijal....
 
avinko38 said:
Sretno s pilom  (y)
Btw ove godine je otišel jedan K8, regan, bez ulaganja, nove gume, 2 auspuha, ralica, prvi vlasnik, za istu lovu.....jbg SV je slabo tražen materijal....
Hvala :)
Čestitam onome tko ga je kupio. Ja ove godine (a od 4 mjeseca tražim motor) u oglasniku nisam vidio ništa niti pribilžno po cijeni i stanju ovom motoru tako da je na kraju došao on.
 
Pozdrav društvo. :)

Čistio garazu pa našao neke djelove za SV konverziju volana S na N. Na kraju sam se odlučio za convertibars opciju pa su mi ostali djelovi - gornji trokut i nosači volana (22m).
Ako nekom treba javite. Mozda negdje još nađem volan i utege volana.

14vldzc.jpg


2n04q42.jpg
 
Meni ljepsi stari... ovaj novi mi nekako izgleda "soft"...  :mrgreen: kao motor od 350ccm napravljen za Indiju ili Kinu...  :mrgreen:
 
Pozdrav dečkima i svima koji se tako osjećaju. Ima li netko da je mjenjao sjedalo ma svom sv-u i kojim ga je zamjenio? Već neko vrijeme razmišljam da stavim sjedalo tipa monster, bulldog ili da svoje presvučem nečim udobnijim. Vozači od 175 visine, kako riješavate problem dugih staza i neudobnosti sjedala?
 
Kako rjesavaju ovi od 175cm nemam pojma, mi od 190cm stisnemo zube...  :mrgreen: :LOL:
 
paranoid said:
Kako rjesavaju ovi od 175cm nemam pojma, mi od 190cm stisnemo zube...  :mrgreen: :LOL:
:mrgreen: Stiskao sam i ja, pa sad i s njima imam problema.  :wink:
 
Kolko put sam pozalil zbog svoje visine na N modelu (192cm) i zadnje gume 160 :mrgreen:
175cm visine je ideala za taj motor
 
Moj SV 650 je zavrsil u Zadru, crni, srebrna rama, zlatni supermoto siroki volan s podizacima, miww auspuh...
Posto je prilicno rijedak model na cesti, mozda kome poznat?
 
banditR said:
Prelistavam baš neku bližu budućnost...

Tko bi to rekao - SV 650 se vraća...


nije lose, drago mi je da se SV vraca jer je gladius bio totalni promasaj..
 
To je to. Vodovodna cijev može bit i lipo modelirana!

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Pozdrav. :hello: Ima li netko slučajno original rukohvat od Sv-a za suvozača, onaj što dođe iza zadnjeg sjedala? 2003.-2010.g
 
Pozdrav,
prodao Fazera i uzeo SV650 AL7 novo. Zanima me nosač za kofer, odgovara li na moj motor od prošlog modela ili moram malo sačekati da ga izbace. Gledao sam po netu ali nisam našao nigdje za ovaj model 2016.

pozz