Svi putevi vode u Karlobag

Spremni za avanturu po autoputu,jer i odlazak u lokalnu butigu po kruh moze biti avantura...vidimo po gospodinu 🤣
 
Metzeler Roadtec 01SE
Touring sredina u kombinaciji sa 90% slick bočnicama. Bomba.

U ovih 8.500km odradile putovanje u Tursku i Grčku i par posjeta D8.

Dokle god će ih proizvodit neću se maknut sa njih. 👍

je bolja od mitasa? :D zezam se ali gledam i ja neku drugu gumu jer trenutno imam brigestone hypersport sc22 i to se trosi ko ludo. nemam sliku od gume ali da odovozim jos 3 karlobaga da je nema
 
je bolja od mitasa? :D zezam se ali gledam i ja neku drugu gumu jer trenutno imam brigestone hypersport sc22 i to se trosi ko ludo. nemam sliku od gume ali da odovozim jos 3 karlobaga da je nema

Mitas touring bas i nije na glasu kao dobra guma (cijenu zanemarimo u ovom kontekstu), ova Metzelerka ima manu samo kod onih kojima profil (oblik) ne odgovara, za sve ostale je super guma u toj klasi. Nista iz prve ruke jer ne vozim na ST gumama, ali pratim i tu kategoriju pa samo prenosim generalne zakljucke pa sad ako lazu drugi, lazem i ja.
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Metzeler Roadtec 01SE
Touring sredina u kombinaciji sa 90% slick bočnicama. Bomba.

U ovih 8.500km odradile putovanje u Tursku i Grčku i par posjeta D8.

Dokle god će ih proizvodit neću se maknut sa njih. 👍
Ja se ne micem sa R01 vec godinama, a kada sam probao SE verziju onda sam se bas svezao za te gume. Potrosio 4 seta obicnih R01 i evo me sada na kraju drugog seta SE verzije. Ide narudzba i za treci. (y)
 
Može može, taman će ti bit friške šlapice gore.

Ne mogu dovoljno nahvalit 01SE. Traje i drži. Ovo na slici je 8.500km

View attachment 770462
Solidna guma.
10700 km na xru 2022.
4200 km u dvoje kroz Bosnu, CG, Albaniju, Grčku do Kalmate, Makedoniju, Srbiju i nazad.
Nešto Slovenije u dvoje, jedan Senj-Karlobag, jedan južni đir po Pelješcu u dvoje, nešto grada i sad za vikend Plominka i Istra.
Korektna guma iako bi ja rekao da sad na ovoj km imam osjećaj da je malo tvrđa pa nemam više osjećaj onog gripa ko prije cca 2000 km.
Na oko bi reko da bi bez problema trebale ići još bar 2500 km
 
Neznam kako vam gume toliko traju.

2.000 km, na slici prednja guma, prethodni set, do 3.000 km ima šare i drži, nakon toga međusektor nestane, znači metis...
8LlUgGXl.jpg
FU7yEg0l.jpg


Vozio sam na raznim sport i sport-touring gumama, okej traju nešto duže (oko 6-7 k km), međutim osjećaj u vožnji je neusporediv...
Ovo na slici je Supercrosa SP V3, sad sam stavio V4 nedavno...

Na drugom motoru mi je RoadAttack4 (maxi enduro), ako naprave preko 7k km biti će pravo čudo.
y3cAYUll.jpg
5NHygO4l.jpg


Ne smatram se brzim vozačem...
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Neznam kako vam gume toliko traju.

2.000 km, na slici prednja guma, prethodni set, do 3.000 km ima šare i drži, nakon toga međusektor nestane, znači metis...
8LlUgGXl.jpg
FU7yEg0l.jpg


Vozio sam na raznim sport i sport-touring gumama, okej traju nešto duže (oko 6-7 k km), međutim osjećaj u vožnji je neusporediv...
Ovo na slici je Supercrosa SP V3, sad sam stavio V4 nedavno...

Na drugom motoru mi je RoadAttack4 (maxi enduro), ako naprave preko 7k km biti će pravo čudo.
y3cAYUll.jpg
5NHygO4l.jpg


Ne smatram se brzim vozačem...
Ne laži napaćen narod.
Ispod sica ti je ona mini baterijska brusilica, onda par sto metara prije bittije u grmu te gume malo pobrusiš, da.
:mrgreen:
IMG_7188.jpeg
 
Neznam kako vam gume toliko traju.

2.000 km, na slici prednja guma, prethodni set, do 3.000 km ima šare i drži, nakon toga međusektor nestane, znači metis...


Vozio sam na raznim sport i sport-touring gumama, okej traju nešto duže (oko 6-7 k km), međutim osjećaj u vožnji je neusporediv...
Ovo na slici je Supercrosa SP V3, sad sam stavio V4 nedavno...

Na drugom motoru mi je RoadAttack4 (maxi enduro), ako naprave preko 7k km biti će pravo čudo.


Ne smatram se brzim vozačem...
Vjeruj da dosta igra podloga. Tu gdje se ti vozas, ukljucujuci i dionicu iz naslova ove teme, gume idu puuuuno brze nego negdje drugo. Ranije sam pominjao - ljetos presao 2.900 km po alpama i na cijelom tom putu nisam gume ni blizu smrvio kao na dionici od Crikvenice do Maslenice koju sam prosao u povratku sa tog puta kuci.
 
  • Like
Reactions: nigda_vz